• Reklama

Teraz jest 7 maja 2024, o 14:13

Nowości Nowości dla Sprawy organizacyjne forum

Mapa strony Sprawy organizacyjne forum » Dział : Sprawy organizacyjne forum

Propozycje zmian na forum?

Przekierowania po kliknięciu w link

Witam

Nie da się klikać w linki bez przekierowania...
Każdy klikalny link kieruje do strony

http://js.mamydirect.com/redir/clickGat ... aliexpress

i przechodzi do

https://www.jouwweb.nl/

dzieje się to tylko na tym forum. 0 wirusów. Trzeba kopiować i wklejać w pasek url.
Czytaj więcej : Przekierowania po kliknięciu w link | Wyświetlone : 5803 | Odpowiedzi : 7


Nowy podział wątków

Witam, czy jest szansa poukładania trochę tego forum , bo przyznam , że ciągle się gubię. Jest za dużo podobnych wątków w różnych działach więc może ktoś weźmie sobie do serca moje propozycje zmian. Otóż sprawa dotyczy tych wątków , z których najczęściej korzystam. I tak w DZIELE ZAKUPY Z CHIN, dalej , AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić, należałoby założyć DZIAŁ: AKTUALNE PROMOCJE I KUPONY NA SMARTPHONY. I tam przenieść ...
Czytaj więcej : Nowy podział wątków | Wyświetlone : 6252 | Odpowiedzi : 9


Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i szczęsliwego Nowego Roku

Obrazek
Niech magiczna moc
Wigilijnego Wieczoru
przyniesie spokój i radość.
A Nowy Rok obdaruje
pomyślnością i szczęściem.
Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia
oraz Szczęśliwego Nowego Roku życzy
ekipa Telchina.pl
Czytaj więcej : Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i szczęsliwego Nowego Roku | Wyświetlone : 7034 | Odpowiedzi : 2


Cashback.

Skoro reflinki są zabronione to może stworzyć forumowe konta na popularnych stronach Cashbacku i z nich oferować reflinki, a zebrane fundusze przekazywać na działanie forum?
Czytaj więcej : Cashback. | Wyświetlone : 7075 | Odpowiedzi : 1


Nowy moderator

Od dziś mamy nowy moderatora, kolega marcoos1

marcoos1-u14127.html

Witamy i życzymy owocnej współpracy.

Jednocześnie informuję, że jakiś czas temu z grona modów ubyły dwie osoby - jacuss i night95. Dziekujemy za współpracę
Czytaj więcej : Nowy moderator | Wyświetlone : 6758 | Odpowiedzi : 2


Nowy silnik Forum

Część osób chce aby zmieniony został silnik forum

Mi by odpowiadał
IPB
vBiulletin

na co wy stawiacie, czy ktoś z was migrował z PhpBB3 na IPB ?

Martwi mnie inna struktura linków , teraz jest .html
Znów bym musiał robić kolejne przekierowanie.


Jakie są wasze propozycje i doświadczenia.
Czytaj więcej : Nowy silnik Forum | Wyświetlone : 13379 | Odpowiedzi : 5


Sprawa recezji - potencjał forum

Hej,

czy uważacie tak jak ja, że popularność tego forum ma potencjał i można by z niego jeszcze więcej wyciągnąć?

Oczywiście nie tylko poprzez same recenzje telefonów, ale wg mnie to najwięcej daje. Dział nowości i recenzji oraz próśb o doradztwo. To są trzy główne działy, które trzeba solidnie i skrupulatnie prowadzić żeby forum jeszcze lepiej sobie radziło.

Wątek założyłem po to żebyście podzielili sie swoim zdaniem na ten temat. Może macie coś na uwadze, ...
Czytaj więcej : Sprawa recezji - potencjał forum | Wyświetlone : 27318 | Odpowiedzi : 38


Zdrowych i Wesołych świąt Bożego Narodzenia

Obrazek
Na zbliżające się Święta
pragniemy złożyć życzenia
przeżywania Bożego Narodzenia
w zdrowiu,radości
i ciepłej rodzinnej atmosferze.
Kolejny zaś rok
niech będzie czasem pokoju
oraz realizacji osobistych zamierzeń.
Ekipa telchina.pl

Czytaj więcej : Zdrowych i Wesołych świąt Bożego Narodzenia | Wyświetlone : 6486 | Odpowiedzi : 0


Odświeżenie loga forumowego

nie wiem czy będziecie przychylni, ale miałem chwile czasu i pod przypływem radości odebrania swojego LeTv bez Vatu przeznaczyłem ją na przygotowanie paru wariantów nowego logotypu dla forum, bo istniejące (pomimo iż sam je robiłem) strasznie mnie drażni :)
czy warto zająć się nową marką forum ? (obecne logo wygląda na przestarzałe :p )

Obrazek



Odświeżenie, sonic, odświeżenie
@blue
Czytaj więcej : Odświeżenie loga forumowego | Wyświetlone : 36623 | Odpowiedzi : 81


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165146 • Liczba wątków: 5437 • Liczba użytkowników: 39527

  • Reklama