Jakość tabletów Chińskich

Chińskie tablety, opinie, porady, zakup

Re: Jakość tabletów Chińskich

Postprzez skawin » 15 mar 2019, o 09:20

Jak poszukasz mój temat to zobaczysz co kupiłem dla syna na komunię. Ma go już drugi rok i działa bez problemu, bateria trzyma naprawdę dobrze, poinstalowanych ma dużo gier i wszystko ładnie chodzi. Zobacz tablet który Ci się podoba, przejrzyj opinie o nim którzy już kupili i decyduj
skawin
AKTYWNY

Pochwały: 1

Reklama

Postprzez smietana » 15 mar 2019, o 12:42

skawin napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Moja onda padla bez powodu po 3,5 roku, padla prawdopodbnie plyta główna. Moim zdaniem nie warto. Tablet zabawka i cena za tą ondę to 560zł bez gwary. Jakość taka se. Drugi raz nie kupię tabletu w chinach a i z fw problem zawsze.
smietana
AKTYWNY

Pochwały: 22
Telefon:: xiaomi

Postprzez smietana » 15 mar 2019, o 12:42

muszyna2 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Też, tak uważam.
smietana
AKTYWNY

Postprzez Rura » 15 mar 2019, o 13:53

Jak padła po 3,5 roku to rewelacja...
Może bata jak w moim Dellu?
Rura
AKTYWNY

Pochwały: 12
Telefon:: Xiaomi
ROM: Global

Postprzez skawin » 4 kwi 2019, o 10:09

smietana napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Moja onda padla bez powodu po 3,5 roku, padla prawdopodbnie plyta główna. Moim zdaniem nie warto. Tablet zabawka i cena za tą ondę to 560zł bez gwary. Jakość taka se. Drugi raz nie kupię tabletu w chinach a i z fw problem zawsze.

Też mam onde od początku jak wyszła jako drugi tablet. Trzeba było wymienić w niej ekran bo był pęknięty ale działa do dziś, bateria trzyma całkiem ładnie. Więc podsumowując mam dwa tablety z Chin i z obu jestem b.zadowolony.
skawin
AKTYWNY

Pochwały: 1

Postprzez Rura » 4 kwi 2019, o 10:46

Ja tylko tak offtopicznie.

@smietana: a powiedz mi proszę gdzie dają tę minimum 4 letnią gwarancję? Chętnie tam będę kupował...

Ludzie myślcie, proszę, jak piszecie ;-) padło po 3 I pół roku... Kupowane bez gwarancji... No szajs... To co mam o LG mówić? Jak dwa zdechł... Jeden miesiąc po gwarze drugi pół roku po... No szajs...
Rura
AKTYWNY

Pochwały: 12
Telefon:: Xiaomi
ROM: Global

Postprzez smietana » 4 kwi 2019, o 14:13

Rura napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Umiesz czytac? Uzywany na tyle mało, że jakby zsumować godziny to wysłoby może ze 14 dni....
smietana
AKTYWNY

Poprzednia strona

Powrót do TABLETY