• Reklama

Le 3 Pro Elite x722

LeTV LeEco X500, X600, X800, Le2, Le1, LeMax Le Max 2
ROMy, aktualizacje, pomoc, opinie,

Re: Le 3 Pro Elite x722

Postprzez mihi97 » 30 sie 2019, o 15:53

Ale da się ustawić aby się wyświetlaly? Trochę grzebałem i nie mogę uruchomić tej opcji.
mihi97
AKTYWNY
 
Posty: 206
Dołączył(a): 20 mar 2014, o 16:29
Telefon:: Sony

Reklama

Re: Le 3 Pro Elite x722

Postprzez beny1 » 30 sie 2019, o 22:52

U mnie na aosip w ustawieniach ekran zgodny z otoczeniem ustawiłem, żeby wyświetlał powiadomienia . Tu widać cały tekst ale dość krótko.
beny1
 
Posty: 56
Dołączył(a): 3 mar 2014, o 19:12
Pochwały: 1
Telefon:: Letv le2 x526
ROM: Miui 10 Global

Re: Le 3 Pro Elite x722

Postprzez Jacek-S » 27 paź 2019, o 11:13

a podsumowując te wszystkie Romy czy jest na chwilę obecną jakiś Rom bezproblemowy jak EuI który zapewni dłuższy czas pracy na baterii i równie bezproblemowe użytkowanie?
Jacek-S
 
Posty: 28
Dołączył(a): 18 lis 2017, o 23:18
Telefon:: Leeco Le 3 X722
ROM: Mokee

Re: Le 3 Pro Elite x722

Postprzez CozzY » 27 paź 2019, o 12:20

Jacek-S napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
LinageOS na Pie. Mam chyba od pół roku i nie zamierzam się nigdzie wybierać. Działa absolutnie wszystko. Bateria też trzyma normalnie chociaż mój x722 ma już 2 lata więc może u ciebie być inaczej.

https://forum.xda-developers.com/le-pro ... 3-t3844607



Wysłane z mojego LEX722 przy użyciu Tapatalka
CozzY
 
Posty: 57
Dołączył(a): 1 gru 2016, o 14:55
Pochwały: 1
Telefon:: Leeco Le Max 2

Re: Le 3 Pro Elite x722

Postprzez Jacek-S » 27 paź 2019, o 14:42

a ile SOT wyciąga?
Jacek-S
 
Posty: 28
Dołączył(a): 18 lis 2017, o 23:18
Telefon:: Leeco Le 3 X722
ROM: Mokee

Re: Le 3 Pro Elite x722

Postprzez atom2 » 2 gru 2019, o 19:44

Chetnie odkupie w rozsadnej cenie x722 4 gb ramu.Potrzebuje dawcy organow do mojego kaleki z ktorego chce odzyskac dane.
atom2
 
Posty: 5
Dołączył(a): 16 wrz 2019, o 19:39
Telefon:: leeco

Re: Le 3 Pro Elite x722

Postprzez Jacek-S » 2 sty 2020, o 21:35

Miał ktoś na rozmach Pie problem z wysyłaniem i odbiorem mmsów z wyłączonym transferem danych?
Jacek-S
 
Posty: 28
Dołączył(a): 18 lis 2017, o 23:18
Telefon:: Leeco Le 3 X722
ROM: Mokee

Re: Le 3 Pro Elite x722

Postprzez Jacek-S » 3 sty 2020, o 17:30

Już sprawa załatwiona na romie RR wysyłanie i odbiór MMS działa bez problemu przy wyłączonych danych, Rom ma wszystko działa szybko no może tylko brakuje wyłączania ekranu dwuklikiem ale można wyłączyć przyciskiem home. Jest za to zrzut przeciąganiem 3 palcami i inne ustawienia. Na lineage, mokee mmsy mi nie działały
Jacek-S
 
Posty: 28
Dołączył(a): 18 lis 2017, o 23:18
Telefon:: Leeco Le 3 X722
ROM: Mokee

Re: Le 3 Pro Elite x722

Postprzez Jacek-S » 8 sty 2020, o 22:43

Może komuś się przyda informacja jak rozwiązałem sprawę dużego drenażu baterii. Otóż do zmiany Romu zmobilizowało mnie to że przez noc stan naładowania baterii spadał co najmniej o 20 %. Sprawdzałem różne rozwiązania przede wszystkim instalacja z forum xda BBS (Better Battery Stats) próby hibernacji różnych programów oraz procesów. Procesy com.google.android.gms oraz job delay wydawały się szczególnie podejrzane bo wzbudzały dużą ilość alarmów ale nic nie pomagało. Na wszystkich romach było to samo. Ostatecznie na romie AOSiP Pizza spróbowałem w ustawieniu Suspend Actions wyłączyć GPS gdy ekran jest wyłączony i od tego momentu zużycie nocne spada najwięcej o 1 % w ciągu nocy. Wynika z tego że wcześniej pomimo wyłączonego na co dzień modułu GPS tel i tak go używał wyczerpując baterię. Bo skanowanie GPS i WIFi w ustawieniach miałem wyłączone. Tak więc Rom ten jest najlepszy bo pozwala na oszczędzanie baterii oraz jak dla mnie ma działające wysyłanie i odbiór MMS, szybki zrzut ekranu przez gest palcami oraz wyłączenie ekranu dwuklikiem także rewelacja.
Jacek-S
 
Posty: 28
Dołączył(a): 18 lis 2017, o 23:18
Telefon:: Leeco Le 3 X722
ROM: Mokee

Re: Le 3 Pro Elite x722

Postprzez filu1992 » 18 maja 2020, o 09:40

Witam ponownie, odświeże trochę temat, bo po 2 latach przełamałem strach przed ucegleniem i wgrałem custom roma :-D
popchnęło mnie do tego chyba to, że na EUI 20S nie mogłem liczyć na sprawne działanie głównie podcast addict, który zaraz po otworzeniu wykrzaczał się, podobne sytuacja była z kilkoma innymi apliakcjami.

Czytając wątek natknąłem się na stwierdzenia, że 20S ma odblokowanego bootloadera, ale mój nie miał.
Pooglądałem kilka filmików na YT odblokokwałem (chociaż na win7 miałem problemy dopiero na win10 poszło), ściągnąłem twrp-3.3.1-0-zl0, wyczyściłem fona i zacząłem nowe życie z AICP 15.0 na 10 androidzie z zaszytym juz kernelem BlackSreena 7.1 wraz z gaApps nano.
Jakby komuś potem w twrp nie działał dotyk to wystaraczy zablokować telefon i odblokować, u mnie pomaga. Inni piszą też, żeby kilka minut poczekać.


Piękna sprawa, rom szybko, sprawnie chodzi, w większości przetłumaczony, aplikacje nie stawiają oporu, a wgrywało się ich ponad 150, tylko oficjalna apka McDonalda krzyczała, że telefon zrootowany (chociaż wcale nie był, ale pewnie chodzi o nieoficjalny rom) i nie pozwala się uruchomić, a w revolucie nie działa/nie ma opcji na odblokowanie palcem, tylko kodem. O tym czytałem w necie, że magisk pomaga na tą przypadłość, na razie sobię go odpuściłem. Apn-ów nie musiałem żadnych ustawiać jak na EUI, mmsy i smsy działą normalnie, głośność i jakość dziwięku jest bardzo dobra (nie instalowałem V4A ani Dolby)

Jakby kogoś interesowało w antutu x722 6/64 wykręciło mi 179tys.

Jeśli chodzi o przeróżne ustawienia, o których przez większość czasu się tak tu rozpisywaliście to dla mnie ma wszystkie.
Można duwklikiem zablokować ekran, przypisać różne skróty, są gesty do pokazania godziny (ambient light to się chyba nazywa?), rozwinąć belkę górnego menu sciągając palacem w dół w dowolnym miejscu ekranu głównego, odcisk placa działa bez zarzutu, jest kilka opcji wybóru kształtu, koloru i stylu kafelków/ikon.

Google Camera od Aronovy, którą więkoszść wskazywała, że używa, u mnie działa, ale na selfie robi zdjęcia z zieloną poświatą i w sumie mało ostre. Za to wersja od Urynx robi zdjęcia ok, ale nie chce przejsć do galerii po kliknięciu ikonki ze zdjęciami. Możecie wkazać, co używacie i czy wszsytko wam chodzi? Może sam jeszcze potestuje inne wersjęi i przejrzę wątek na xda.



Teraz jednak jeszcze o minusach.
Nie wiem czy to wina romu, ale bateria nie wykręca rewelacyjnych wyników. Może na 2,5 letniej baterii będzie o to ciężko :D
Jak użytkujecie baterię podając swoje wyniki? Ładujecie do 100% i rozładowujecie do 0? Czytałem, że baterie nie powinny być naładowywane i rozładowywane do końca, dlatego odłączam po 90% a ładuje jak jest poniżej 20%.
Na razie średnio mi wyszło 24h na ładowaniu i SOT 3,5h, w porównaniu do EUI niewiele lepiej, albo może i na tym samym poziomie, bo na tamtym systemie nie porowadziłem statystyk. Widzę napewno poprawę przy SOT.
Do tej pory też zauważyłem, że coś strasznie drenowało baterię, nawet w nocy nie wchodził na deep sleep i wykres zamiast być płaski, dalej leciał, potrafił spaść o 20%. (Deep sleepa da się jakoś włączyć/wymusić np. dwukrotnym kliknięciem na ekranie blokady, czy to telefon sam ustala?)
Na razie wydaje mi się, że pomogło: ściągnięcie sd maid pro,usawienie, że po uśpieniu wyłącza GPS, wyłączenie wykrywania kieszeni, jak i ładowanie na wolniejszej ładowarce.
Na oryginalnej 3,6V-8V -- 3A/12V -- 2A (przejściówka 2,5/250V 10A) bateria ładowała się w 1,5h, ale grzała się do 45st, a pozostałe sensory do 65,
na starej od HTC (wolniejszej) 5V -- 1A bateria ładuje się w 3h, ale temp baterii to 32st, a pozostałym sensorów <40st.
Ładuje dopiero drugi raz na tej wolniejszej, ale już po pierwszym razie zauważyłem różnicę w wolnijeszym spadku baterii, szczególnie w początkowej fazie i w nocy w końcu wypłaszczył się wykres.

Drugi minus, który pojawił się po mojej 3 aktualizacji weekly (aicp_zl1_q-15.0-WEEKLY-20200514.zip) to brak dźwięku budzika. Na początku nie dawała znać o sobię moja piosenka, ale potem przestały też systemowe dźwieki grać. Myślę, że to poprawią w kolejnej aktualizacji, bo na początku było dobrze.



Pytanie jeszcze do was czy zl0 to oznaczenie wersji Le Pro 3 X722, czy systemu operacyjnego? W aidzie64 piszą, że urządzenie jest le_zl0, ale produkt ZL1_CN, wbudowany identyfikator aicp_zl1-...
I jak będę chciał przesiąść się na inny rom, to muszę sciągać twrp na zl1? czy moze zostać to zl0?

Jak mam backupa eui 5.8020S zrobionego i chciałbym zmienić rom (a w większości piszą, żeby robić to z firmware 20S) to jaką kolejność działań powinienem wykonać? Backup aicp 15.0, czyszczenie dalvik, cache, odzyskanie system 20S z backupu (czy lepiej instalować świeży firmware 20S np od Batyana), reboot, czyszczenie dalvik, cache, instalacja nowego romu?


Czy jeszcze, ktoś używa tego sprzętu, albo innego romu na 10 (LineageOS, AOSiP-Q) i chce się podzielić wrażeniami? Ja już na stock nie wracam :)
filu1992
 
Posty: 6
Dołączył(a): 16 sty 2018, o 09:08
Telefon:: LeEco Le Pro 3 X722
ROM: AICP 15.0

Re: Le 3 Pro Elite x722

Postprzez atom2 » 24 cze 2020, o 17:43

Czy Le 3 pro x722 były szyfrowane?
Oddałem mojego rozbitka na odzysk danych , jesteśmy na etapie wylutowania kości pamięci i odczycie na innym urządzeniu, jednakże stoi przed wyzwaniem czy ten model LeEco już były szyfrowane.Ma ktoś pewną informacje?
atom2
 
Posty: 5
Dołączył(a): 16 wrz 2019, o 19:39
Telefon:: leeco

Re: Le 3 Pro Elite x722

Postprzez rgr » 12 lut 2024, o 14:06

Zna ktoś dobrą, dziąłającą Google Camera dla tego telefonu? Miałem, ale skasowałem :/
rgr
 
Posty: 89
Dołączył(a): 23 cze 2018, o 20:51
Pochwały: 9
Telefon:: Sharp S2 / LeTV x522

Poprzednia strona

Powrót do LeTV LeEco



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron