• Reklama

Teraz jest 8 maja 2024, o 09:10

Nowości Nowości dla Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI

Mapa strony Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI » Dział : Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Otwarty spór na AliExpress, odpowiedź sprzedawcy

Otwarłem spór na AliExpress ponieważ nie doszedł do mnie zakupiony towar.
Sprzedawca odpisał. poprosił o zamknięcie sporu i zaproponował inne rozwiązanie,
chce żebym zamknął spór i otworzył ponownie na innych warunkach, ale nie wiem o co
dokładnie chodzi.
Sprzedawca pisze:

Dear friend, could you please cancel the dispute and then open it again? Click refund and return items button and then choose personal reasons as dispute reason, is it OK?
Then we will accept it ...
Czytaj więcej : Otwarty spór na AliExpress, odpowiedź sprzedawcy | Wyświetlone : 1551 | Odpowiedzi : 2


Zamówione z europy a chińczyk chce wysłać z chin.

Witam serdecznie
Kupiłem jeden przedmiot na aliexpress z opcją wysyłki z Czech.
Czekałem na wysłanie i skończył się czas przetwarzania.
Dziś patrzę biegnie następne 16 dni i mam do wyboru przedłużyć czas przetwarzania lub anulować zamówienie.
Jednocześnie dostałem od chińczyka wiadomość że skończył się towar w Czechach i czy może wysłać z chin.
Ja nie chcę z chin bo dodatkowo zapłaciłem za GLS a przede wszystkim nie chce mi się tyle czekać.
Odpisałem chińczykowi że ...
Czytaj więcej : Zamówione z europy a chińczyk chce wysłać z chin. | Wyświetlone : 1549 | Odpowiedzi : 4


Odesłanie przedmiotu do Chin

Witam

... oszaleję niech mi ktoś wytłumaczy jak mam do pi pi pi jasne wcisnąć chiński adres w pole adres w formularzu naszej najlepszej najbardziej nowoczesnej poczty polskie...

Jest tam tylko jedna linia i wcale nie długa a adres do chin to:

Street Address:
Room 705, Building B,Huan Cheng guang chang, Long gang da dao 6483 hao
Street:
long gang jie dao

Na infolinie PP adres ma być w jednej linii...

Z góry dzięki ...
Czytaj więcej : Odesłanie przedmiotu do Chin | Wyświetlone : 1552 | Odpowiedzi : 7


WER Warszawa - ginące paczki

Cześć,

Proszę o info kto w ostatnim czasie miał problemy z utknięciem paczki lub zagubieniem w WER Warszawa.
Myślę nad możliwościami interwencji:
1. Zgłosić na policję kradzież paczki - ale bez nr IMEI raczej przegrana sprawa..
2. Przesłać Chińczykowi formularz reklamacyjny poczty polskiej - mało realne, że to wypełni :(
3. Kombinować z Dotpay o zwrot kasy?

Tel "wisi" od 3 tygodni jako przyjęty w WER Warszawa.
Znalazłem kilka opinii, że dzieje się tam źle ...
Czytaj więcej : WER Warszawa - ginące paczki | Wyświetlone : 1793 | Odpowiedzi : 1


Jak zaadresować zwrot do Chin

Od sprzedającego dostałem dane do zwrotu przesyłki, napisał tak:

Contact Name: Ma Qingwei
Address: 102 Room, NO.194 Keng Bei Cun,Donghu Street,luo Hu Qu ,Shen Zhen Shi , Guang Dong Sheng ,China
zip code: 518114
Telephone: 86- 15099945978
Mobile: 15099945978

Mam wątpliwości, napisać to dokładnie w takiej formie jak podał? Address w jednej linijce? Tak ma to być sformatowane? To wszystko na druczku się nie zmieści.
Macie jakieś doświadczenie w wysyłaniu, adresowaniu?
Czytaj więcej : Jak zaadresować zwrot do Chin | Wyświetlone : 2817 | Odpowiedzi : 1


Problem z funkcjonowaniem Aliexpress

Cześć

Mam dużo problemów z funkcjonowaniem Aliexpress odkąd wprowadzili nowy layout. Otóż sprawa wygląda następująco:

1. nie ładują mi się feedbacki.
2. nie ma paska nawigacyjnego z kategoriami. nie da się już wejść w przedmiot ze strony głównej i wybrać kategorię, w której się znajduje tak jak miało to miejsce kiedyś i ma to obecnie na Allegro.
3. nie ma wyszukiwarki wewnątrz kategorii.
4. gdy po raz pierwszy w sesji próbuję coś wyszukać, każe mi ...
Czytaj więcej : Problem z funkcjonowaniem Aliexpress | Wyświetlone : 1955 | Odpowiedzi : 4


Revolut - Świetny sposób płatności za zakupy w Chinach

Revolut jest aplikacja mobilna, która może ułatwić życie kupującym za granicą ale nie tylko. W wygodny i przede wszystkim bezprowizyjnie płacić za zakupy w internecie oraz podczas podróży po świecie. Mamy swoją wirtualną kartę – zasilamy ją, kiedy przyjdzie nam na to ochota, a w zamian zyskujesz możliwość płacenia kilkudziesięcioma walutami bez dodatkowych kosztów.

Dostępna jest również fizyczna karta Revolut – Visa lub MasterCard, którą można płacić w zagranicznych sklepach, pubach, na lotniskach czy w ...
Czytaj więcej : Revolut - Świetny sposób płatności za zakupy w Chinach | Wyświetlone : 4154 | Odpowiedzi : 13


Przesyłka doręczona do UP Sopot 1

Co to znaczy jak przesyłka została doręczona do UP Sopot 1?
Czytaj więcej : Przesyłka doręczona do UP Sopot 1 | Wyświetlone : 1638 | Odpowiedzi : 4


Kontak z ali po nie otrzymaniu zwrotu

Na w stępię chciałbym się przywitać.
Czytam forum od jakiegoś czasu lecz po raz pierwszy mam problem, który postanowiłem opisać, gdyż nie znalazłem takiego problemu.
Kupiłem na ali buty. Otrzymałem uszkodzone. Poprosiłem o refundację od sprzedawcy i taką otrzymałem. Wszystko ok.
W statusie zwrotu w Informacja o zwrocie jest z datą 25.05 i jest informacja, ze trwa operacja zwrotu lecz do dnia dzisiejszego nie otrzymałem pieniędzy. Poniżej zdjecie
Próbowałem napisać do sprzedawcy lecz on odesłał ...
Czytaj więcej : Kontak z ali po nie otrzymaniu zwrotu | Wyświetlone : 1651 | Odpowiedzi : 4


Wysyłka kurierem z Chin

Ile czasu średnio idzie przesyłka kurierska z ali ???
Czytaj więcej : Wysyłka kurierem z Chin | Wyświetlone : 1736 | Odpowiedzi : 2


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165147 • Liczba wątków: 5437 • Liczba użytkowników: 39527

  • Reklama