• Reklama

Teraz jest 7 maja 2024, o 20:02

Nowości Nowości dla Przydatne Programy i Aplikacje

Mapa strony Przydatne Programy i Aplikacje » Dział : Przydatne Programy i Aplikacje

Aplikacja do edycji plików systemowych

Witam

Szukam aplikacji ktora w miare bezproblemowo pozwoliła by mi na edycje plików systemowych androida.
Testował juz kilka i tak np Total Commander pozwala mi na edycje i niby wszystko przebiega gładko ,jednak po zapisaniu wartosci podane w edytowanym pliku sa takie same jak były :-(
Ma ktos jakies pomysły?
Czytaj więcej : Aplikacja do edycji plików systemowych | Wyświetlone : 2758 | Odpowiedzi : 9


Problem z Endomondo najnowszym

Czy ktoś z Was ma problemy z Endo po ostatniej aktualizacji? U mnie po kilku minutach się wyłącza trening, tzn. wszystko się zeruje i zatrzymuje. Mój telefon to Meizu m2. Przed aktualizacją działało Endomondo bardzo dobrze i tu widzę wine. W telefonie wszystko ok, bateria nie jest włączona w tryb oszczędny a program ma pozwolenie do pracy w tle. Już nie mam rozwiązań. Proszę o pomoc, ewentualnie może się da pobrać gdzieś starsze wersje programu?
Czytaj więcej : Problem z Endomondo najnowszym | Wyświetlone : 1969 | Odpowiedzi : 0


Sygic 16.2.13 i wgranie głosów i map

Zainstalowałem na xiaomi redmi note pro Sygica. Kiedys pamiętam ze z poziomu aplikacji instalowało się mapy które były tworzone we folderze "Sygic/maps" na karcie lub pamięci wewnętrznej. Potem podmieniało się pliki map i głosów w katalogu "voice". Niestety aplikacja nie utworzyła takiego katalogu. Szukałem w pamięci wewnętrznej, na karcie, w katalogach "Android/data" "Android/obb" i nic, nigdzie nie ma ma katalogu z danymi Sygic, a przecierz gdzies musi byc bo aplikacja działa. Podczas pierwszego uruchomienia zapytała ...
Czytaj więcej : Sygic 16.2.13 i wgranie głosów i map | Wyświetlone : 3144 | Odpowiedzi : 3


jaka navjgacja w discovery v9

Witam, w nowym DISCOVERY V9 zniknęła nawigacja, może ją dziecko odinstalowało, w aplikacjach jej nie ma, skąd mogę ściągnąć taką jak miałem?
podajcie jakiś link. Dzięki
Czytaj więcej : jaka navjgacja w discovery v9 | Wyświetlone : 2064 | Odpowiedzi : 1


szukam gry na androida

Cześć,

szukam gry sieciowej na telefon, najlepiej jakiejś strategii. Istotne jest aby to była gra sieciowa typu Massive Multiplayer Online bo chciałem z dwoma kolegami z pracy pograć wspólnie, aby była tam silna interakcja, czyli że jak będziemy grali razem to możemy się wspólnie wspierać i sobie pomagać. Kolejnym istotnym wymogiem jest to aby nie była ona czasochłonna, aby można było w nią zagrać z doskoku i nie codziennie. Nie mamy czasu siedzieć 24/7 i ...
Czytaj więcej : szukam gry na androida | Wyświetlone : 2181 | Odpowiedzi : 5


Najlepsze aplikacje do robienia zdjęć na Androida - test

Najlepsze aplikacje do robienia zdjęć na Androida - test

Celem było znalezienie tej najlepszej.
Ale jak dobrze wiemy, bywa że o jednogłośny werdykt bywa ciężko, a czasem wyróżniamy za cechy pośrednie, to i kilka słów o testowanych kamerach.

Testy przebiegały na Androidzie 6.0. Nie każda aplikacja musi być dostępna na Twój telefon, lub posiadać pełną funkcjonalność.
Od Androida 5 wprowadzono nowe API dla aparatu.


Przeglądałem kilka ciekawych artykułów w Internecie z listami różnych najlepszych aplikacji ...
Czytaj więcej : Najlepsze aplikacje do robienia zdjęć na Androida - test | Wyświetlone : 7971 | Odpowiedzi : 13


Sklep Play

Czy ktos wie skad mozna pobrac sklep play?
Czytaj więcej : Sklep Play | Wyświetlone : 2404 | Odpowiedzi : 1


Idealna aplikacja do Flac, APE

Poszukuję dobrego odtwarzacza do plików bezstratnych flac, ape itp. Aplikacja powinna mieć widżet dość duży, odtwarzanie po albumach,gappless i pobieranie okładek. Korektory dźwięku,equalizery podbijanie dźwięku,bass boostery mnie nie interesują i dobrze by tego typu śmieci nie było. Power Amp byłoby ok, gdyby nie fakt że zniekształca dźwięk dodając w cichych fragmentach ćwierki i źle grupuje albumy w formatach ape. Oryginalny odtwarzacz z LG byłby ok, gdyby miał duży widzet i pobierał okładki z sieci.

Wysłane ...
Czytaj więcej : Idealna aplikacja do Flac, APE | Wyświetlone : 7838 | Odpowiedzi : 0


Status baterii liniowy

Poszukuję aplikacji która pokazuje status baterii liniowy u góry ekranu tak jak w miui.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
Czytaj więcej : Status baterii liniowy | Wyświetlone : 2351 | Odpowiedzi : 6


Lista dobry Launcher-ów

Witajcie

Poszperałem na forum i znalazłem kila propozycji (ADW, Nova, Hola), ale żadne z nich mi nie podszedł (najbliżej ideały była Nova, ale brak możliwości regulacji wielkości ikon w wersji free mnie zbiesił...). Poszukuję szybkiego, niezbyt pamięciożernego launchera, do którego nie będzie problemem znalezienie jakiś prosty, nieprzebajerowaych motywów. Niestety sortowanie ikon w domyślnym launcherze Gionee E7 przekracza moje możliwości intelektualne, więc muszę coś mu zaimpletować. Generalnie u mnie prostota i brak nadmiernego przebajerowania są mile ...
Czytaj więcej : Lista dobry Launcher-ów | Wyświetlone : 6186 | Odpowiedzi : 18


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165147 • Liczba wątków: 5437 • Liczba użytkowników: 39527

  • Reklama