• Reklama

Lista dobry Launcher-ów

Lista dobry Launcher-ów

Postprzez TLasky » 29 maja 2015, o 15:44

Witajcie

Poszperałem na forum i znalazłem kila propozycji (ADW, Nova, Hola), ale żadne z nich mi nie podszedł (najbliżej ideały była Nova, ale brak możliwości regulacji wielkości ikon w wersji free mnie zbiesił...). Poszukuję szybkiego, niezbyt pamięciożernego launchera, do którego nie będzie problemem znalezienie jakiś prosty, nieprzebajerowaych motywów. Niestety sortowanie ikon w domyślnym launcherze Gionee E7 przekracza moje możliwości intelektualne, więc muszę coś mu zaimpletować. Generalnie u mnie prostota i brak nadmiernego przebajerowania są mile widziane. Będę Wam wielce zobowiązany za kilka typów :-).

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
Avatar użytkownika
TLasky
VIP
 
Posty: 1987
Dołączył(a): 24 paź 2014, o 11:37
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 89
Telefon:: Bez notcha k**wa!
ROM: Nimompojęcia

Reklama

Re: Lista dobry Launcher-ów

Postprzez blue_voyager » 29 maja 2015, o 15:51

Buzz Launcher. Jak nad nim trochę posiedzisz, to skonfigurujesz go idealnie pod siebie, a do tego wygląd zmienisz tak, że jak ktoś, kto korzystał do tej pory z tradycyjnych laucherów, i go zobaczy, to nie będzie wiedział co to jest :-D
Używam od prawie dwóch lat, nie zamienię na inny.
Jedna uwaga, potrzebuje trochę zasobów, więc jeśli jest mocno rozbudowany to na telefonach z 1Gb RAM lubi się przyciąć, ale na mocniejszym sprzęcie chodzi bez zastrzeżeń.

Edit

aaaa, prosty miał być...
No ten nie jest ale spróbuj.

A z prostych to Dodol. Córka używa i sobie chwali.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: Lista dobry Launcher-ów

Postprzez slavo22 » 29 maja 2015, o 16:27

Jeśli Ci podpasował nova to może warto rozważyć zakup wersji prime? Ja kupiłem go kilka lat temu i ciągle używam, chociaż co jakiś czas próbuję coś nowego to jednak zostaję przy tym bo jest po prostu najlepszy. Nie żałuję wydanej kasy, chociaż jakiś wielki wydatek to nie był w porównaniu do np next który kosztuje ok 80 zł.

Wypalcowane
Avatar użytkownika
slavo22
VIP
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 8 kwi 2014, o 17:49
Lokalizacja: Zabrze
Pochwały: 70
Telefon:: ZTE Axon 7
ROM: Co chwilę inny

Re: Lista dobry Launcher-ów

Postprzez Dablju » 29 maja 2015, o 16:45

Ja od dawna używam https://play.google.com/store/apps/deta ... k.launcher
Prosty, niezbyt pamięciożerny i szybki.
Dablju
VIP
 
Posty: 853
Dołączył(a): 17 paź 2013, o 13:52
Lokalizacja: Głogów
Pochwały: 35
Telefon:: ZTE Geek
ROM: 4.2.2

Re: Odp: Lista dobry Launcher-ów

Postprzez marcus1212 » 29 maja 2015, o 18:05

Jak to coś pomoże, to też używam Nova Launcher i go bardzo polecam :grin: super apka, jest że mną już kilka lat, wersja prime rządzi! warto wydać te parę złotych.

Wysłane z mojego m1 note
ASUS P320 --> HTC Magic --> Samsung Galaxy S --> Nexus 4--> LG G2 --> Meizu M1 Note ---> Samsung Galaxy Note 4
marcus1212
AKTYWNY
 
Posty: 308
Dołączył(a): 14 cze 2013, o 10:20
Lokalizacja: Stol(n)ica
Pochwały: 6

Re: Lista dobry Launcher-ów

Postprzez Flyagaric » 17 lip 2015, o 14:43

U mnie już siedzi Nova na E7 i zastanawiam się, czy sobie nie zapłacić za premium.
Oryginalny Launcher (NAVI) zamroziłem - nie wiesz czy mogę go bez przeszkód odinstalować? Nie wiem jak mocno jest zintegrowany z Amigo i trochę się boję go całkiem wywalić.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Lista dobry Launcher-ów

Postprzez thirtyseconds » 17 lip 2015, o 15:00

U mnie na zmianę Apex i Nova :-) Są to bardzo podobne launechy, obydwa bardzo lekkie, ale na jednym urządzeniu jeden działa lepiej a na innym drugi. Teraz na LeTV musiałem wywalić Novę, bo na najnowszym sofcie się wysypywała po wejściu w ustawienia launchera. Za to Apex działa jak należy.
[size=85]Sprzedam nowe:
Lenovo K3 Note 700 zł
Avatar użytkownika
thirtyseconds
AKTYWNY
 
Posty: 543
Dołączył(a): 20 kwi 2014, o 11:48
Pochwały: 35
Telefon:: LeTV X600
ROM: EUI

Re: Odp: Lista dobry Launcher-ów

Postprzez widurski23 » 18 lip 2015, o 00:11

Dla mnie najlepszym launczerem jest Smart Launczer. Używam go na każdym moim urządzeniu z Androidem.
Tutaj stara recenzja ale jest:
http://www.dobreprogramy.pl/wojtekadams/Android-Launcher-naprawde-Smart,41022.html

A tu jak wygląda po spersonalizowaniu na moim tel:
Obrazek

Obrazek

Wysyłane z mojego HAMMER za pomocą Tapatalk 2
widurski23
 
Posty: 18
Dołączył(a): 17 sty 2015, o 00:34
Telefon:: teclast
ROM: andek 4.4.4

Re: Lista dobry Launcher-ów

Postprzez blue_voyager » 18 lip 2015, o 08:18

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Nie odinstalowuje się i nie zamraża stockowego launchera. Co zrobisz jak wysypie Ci się nowy launcher? W takiej sytuacji telefon uruchamia się na stockowym, a na czym się uruchomi u Ciebie gdy go odinstalujesz?
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: Lista dobry Launcher-ów

Postprzez Flyagaric » 18 lip 2015, o 14:15

blue_voyager napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Bardzo dziękuję za radę.
Prawdę mówiąc, to ja to widziałem tak, ze jak się sypnie, to odtwarzam z backupu, ale twój argument przeważa, bo to rozwiązanie jest dużo prostsze.
EDIT: dostałem też odpowiedź na forum XDA na to pytanie i goście piszą, że zamrozili również, bo stockowy launcher potrafi się przebijać nad nową i robi się nieprzyjemny mix. Doświadczyłem tego na starym Haierze W910 i było to bardzo irytujące.
Zostawię sobie unfreeze, ale jak coś będzie nie tak, to idzie freeze i robię świeżego backupa.

widurski23 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Wygląda bardzo fajne, ale zgodnie z tą recenzją trzeba jedną rzecz naświetlić: widgety - tylko w wersji PRO.
Ostatnio edytowano 18 lip 2015, o 15:13 przez Flyagaric, łącznie edytowano 1 raz
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Odp: Lista dobry Launcher-ów

Postprzez widurski23 » 18 lip 2015, o 14:45

Więc priv :D

Wysyłane z mojego HAMMER za pomocą Tapatalk 2
widurski23
 
Posty: 18
Dołączył(a): 17 sty 2015, o 00:34
Telefon:: teclast
ROM: andek 4.4.4

Re: Lista dobry Launcher-ów

Postprzez dominiss1990 » 14 lis 2015, o 08:30

Aktualnie również używam Nova. Ale nie tak dawno jeszcze używałem L Launcher (-> https://play.google.com/store/apps/deta ... cher&hl=pl) i też mi się podobał, lżejszy, płynny; też ma trochę opcji personalizacji, ale mniej.
Avatar użytkownika
dominiss1990
AKTYWNY
 
Posty: 396
Dołączył(a): 21 gru 2013, o 19:32
Lokalizacja: Rzeszów
Pochwały: 32
Telefon:: Jiayu G4S 2/16
ROM: 4.4.3 SPAOSP

Następna strona

Powrót do Przydatne Programy i Aplikacje



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron