• Reklama

Teraz jest 28 kwi 2024, o 13:33

Nowości Nowości dla Poradniki

Mapa strony Poradniki » Dział : Poradniki

poradniki do większości chińskich telefonów DUALSIM

Fix do Endomondo dla MTK6589

Dzięki za wskazówkę dla xenu

Uwaga - potrzebny root do zapisania zmian w build.prop

Procedura wprowadzenia zmian.
1. Zainstalować edytor - ja korzystam z PropEditor v. 1.5 https://play.google.com/store/apps/details?id=ro.ciubex.propeditor&hl=pl
2. Sprawdzić, czy wpis dalvik.vm.execution-mode istnieje - w pole Filter wpisać dalvik.vm (wystarczy)
Screenshot_2013-08-14-17-23-42.png

3. Jeśli istnieje i jego wartość jest inna od int:fast, to wybrać ten wpis i z menu kontekstowego wybrać edit i w dolnym polu wpisać int:fast. Wybrać OK
4. ...
Czytaj więcej : Fix do Endomondo dla MTK6589 | Wyświetlone : 33216 | Odpowiedzi : 42


[porady] Hummer H

Witam
Poniewaz to pierwszy post na tym forum to nie bijcie jezeli nie w tym miejscu
Mma 2 problemy z moim Hummerem

1. dzwiek - jest charczacy ,skrzecacy w glosniku podczas odtwarzania muzy jak i podczas rozmowy - z tego co mi powiedziano ten typ takie ma glosniki, ale....
nieraz jest ok wiec od czego to zalezy ze ten sam dzwiek/melodia raz jest dobrze słyszalna a raz nie?

2. zamiana pamieci - to jest z ...
Czytaj więcej : [porady] Hummer H | Wyświetlone : 5137 | Odpowiedzi : 4


Uruchomienie internetu w smartwonie PXphone i9300 Galaxy

Proszę o pomoc.Mam dwie karty SIM,
1.Orange Free na telefon i internet (1 GB)
2.T-mobile,tylko na internet.
Konfigurację przeprowadzam zgodnie z instrukcjami ,ale internetu uruchomić nie potrafię.
W telefonie część napisów jest w języku angielskim a część w polskim.Jeżeli ktoś z kolegów może podać mi szczegółowy opis,krok po kroku(najlepiej w formie graficznej) uruchomienie
internetu na tym telefonie,to bardzo proszę.Mogę podać mój adres mejlowy :
krudnik1940@vp.pl
Z góry dziękuję za pomoc.
Czytaj więcej : Uruchomienie internetu w smartwonie PXphone i9300 Galaxy | Wyświetlone : 7015 | Odpowiedzi : 11


instrukcja

Czy ma ktoś instrukcję obsługi do Jiayu G1 po polsku lub angielsku , niemiecku? Dostałem tylko krzaczki?
Czytaj więcej : instrukcja | Wyświetlone : 5187 | Odpowiedzi : 1


Iphone 3G 8GB servisante Action ;) Youtube Film

No to moze nie sciphone ale iPhone dzisiaj go rozkrecilem I mowie podziele sie z urzytkownikami sciphone do porownania oryginalu z kopia wiec chcesz to ogladaj mysle ze ciekawe to juz wkrotce film z udzialem Sophone I Sciphone :). Film mozecie zobaczyc Tu:
<object width="420" height="315"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/r_JCtexM4jc?version=3&hl=pl_PL&rel=0"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/r_JCtexM4jc?version=3&hl=pl_PL&rel=0" type="application/x-shockwave-flash" width="420
" height="315" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>

Zapraszam was ;) do komentowania oglądania i oceniania:D
Może nie jest to tak profesjonalnie wykonane ale ...
Czytaj więcej : Iphone 3G 8GB servisante Action ;) Youtube Film | Wyświetlone : 11087 | Odpowiedzi : 0


Instrukcja Obsługi Telefonów Sciphone I9 oraz I68 4G

Instrukcja obsługi telefonu SciPhone i68+

BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWANIA

Zapoznaj się uważnie z podanymi tu w skrócie wskazówkami. Nieprzestrzeganie tych ich może być niebezpieczne lub niezgodne z prawem.


Nie włączaj urządzenia w miejscach, w których nie wolno używać telefonów oraz gdzie zagrażają zdrowiu lub życiu ( samolot, aparatura medyczna oraz środki chemiczne)

W trakcie jazdy autem korzystaj z przystosowanych do tego akcesoriów


Niektóre urządzenia bezprzewodowe mogą wpłynąć na zakłócenia działania oraz zasięg telefonu


Zaleca się naprawianie telefonu ...
Czytaj więcej : Instrukcja Obsługi Telefonów Sciphone I9 oraz I68 4G | Wyświetlone : 5867 | Odpowiedzi : 1


[dual sim] jak wymienić ekran w telefonia Nokla, mini E71

Tak jak w temacie. Jak wymienić ekran, albo nawet obudowę. Najlepszy byłby filmik albo instrukcja. Z góry wielkie dzięki
Czytaj więcej : [dual sim] jak wymienić ekran w telefonia Nokla, mini E71 | Wyświetlone : 4921 | Odpowiedzi : 2


Aero2 na telefonach z Androidem. Jak uruchomić

Czasami ludzie mają problem z uruchomieniem Aero2 na swoich smartfonach. Wygląda to tak, że po zainstalowaniu karty SIM w telefonie, aparat automatycznie chce się łączyć z siecią. Wyświetlana jest dostępna lista sieci, ale nawet po wybraniu Aero2 okazuje się, że jest to niemożliwe. Dostajemy taki komunikat Karta SIM nie pozwala na połączenie z tą siecią

Dzieje się tak, dlatego, ponieważ system chce się łączyć do standardowej usługi głosowej TS11 (Tele Service: Telephony) ,która jest w ...
Czytaj więcej : Aero2 na telefonach z Androidem. Jak uruchomić | Wyświetlone : 16242 | Odpowiedzi : 0


[dual sim] nokia e7 tryb flight mode

witam,szukałem już wszędzie pomocy,w jakiś sposób telefon "nokia" e7 (oczywiście chińska) przeszła w tryb "flight mode" i w żaden sposób nie potrafie tego zmienić,a klawisz wyłączenia nie wyłancze talefony,kilka dni działał normalnie
Wielkie dzięki za pomoc
Czytaj więcej : [dual sim] nokia e7 tryb flight mode | Wyświetlone : 9569 | Odpowiedzi : 3


Funkcje w telefonie E71 mini dual sim

Mam prośbę bo ja mam telefon Nokla E71 mini dual sim i jak wchodzę w menu,multimedia do tam ma takie funkcje jak m.in. kamera,TV mobile ,nagrywarka dżwięku no i właśnie ma też coś takiego jak popular book czy funny ringtone i co to znaczy bo ja włączam na przykład popular book to pokazuje się mi jakiś błąd dokładnie to pisze NO SERVICE z tym drugim jest dokładnie tak samo i nie wiem o co chodzi.Jeśli ...
Czytaj więcej : Funkcje w telefonie E71 mini dual sim | Wyświetlone : 3440 | Odpowiedzi : 2


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165140 • Liczba wątków: 5436 • Liczba użytkowników: 39524

  • Reklama
cron