• Reklama

Teraz jest 28 kwi 2024, o 05:26

Nowości Nowości dla Pomoc techniczna

Mapa strony Pomoc techniczna » Dział : Pomoc techniczna

Xiaomi Pomoc techniczna, usterki, problemy, pomoc, wsparcie.

Płatności Google Pay nie działają

Mi 9t, z początku wszystko działało. Płaciłem bez problemu karta mBank. Dzisiaj chcę zapłacić a tu informacje że mam skonfigurować Google Pay. Szybko klikam bo przy kasie kolejka a tu Podczas konfigurowania aktywnego konta wystąpił błąd. No i klapa. Usunąłem dane aplikacji, pamięć podręczna, odinstalowałem Google Pay i instalacja na nowo. Nic nie daje. Kupiłem telefon z NFC aby płacić wygodnie a tu taki problem. Czy jest jakiś inny sposób by płacić przez NFC? Pytam ...
Czytaj więcej : Płatności Google Pay nie działają | Wyświetlone : 1828 | Odpowiedzi : 6


Bateria w note 4

Witam, mam już dwa lata xiaomi redmi note 4,i mam tak że po włączeniu internetu zaraz po odłączeniu ładowarki ubywa mi procent baterii, czy to już coś z baterią, ma ktoś też tak że po włączeniu internetu ubywa zaraz procent baterii??

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Czytaj więcej : Bateria w note 4 | Wyświetlone : 1315 | Odpowiedzi : 0


Redmi Note 7 brak odczytu karty sd

Witam
Po włożeniu karty sd do urządzenia telefon jej nie widzi, prosze o pomoc
PN77
Czytaj więcej : Redmi Note 7 brak odczytu karty sd | Wyświetlone : 1391 | Odpowiedzi : 3


Mi A2 Lite - nie można edytować kontaktów

Kłaniam się

Mam problem.
Po aktualizacji oczekującej aktualizacji z A8 do A9 kontakty wprawdzie się zachowały ale nie można ich edytować. W ogóle nie ma takiej opcji przy kontakcie. Można go tylko usunąć. Synchronizacja włączona.
Ubocznym problemem potwierdzającym ww. kłopoty jest np to, że chcąc przypisać zdjęcie do kontaktu pojawia się komunikat iż jest to niemożliwe bo nie można edytować kontaktu.

Czy ktoś może orientuje się co może być tego przyczyną i w jaki sposób ...
Czytaj więcej : Mi A2 Lite - nie można edytować kontaktów | Wyświetlone : 3104 | Odpowiedzi : 4


Xiaomi redrice s1

Witam
Po zresetowanie teł. (Redrice 1S) do ustawień fabrycznych, wgrywałem nowy rom . Doszło do 98% i kicha. Teraz można wejść tylko w tryb recovery lub fastboot. Czy można go jeszcze uratować, miał iść na prezent dla dziadków. Stan igła, zero rys. Teraz żałuję że chciałem wgrać nowsze miui. Jak tak to proszę gdzie znajdę dobry rom i jak go teraz wgrać.
Pozdrawiam
Czytaj więcej : Xiaomi redrice s1 | Wyświetlone : 1280 | Odpowiedzi : 2


Mi Note 3 - jakosc nocnych zdjec

witam! czy to normalne , ze zdjecia w slabych warunkach sa takie fioletowe ? Takie zdjecie sa w auto , w manualnym trybie sa normalne kolory, nawet w kompasie sa normalne kolory

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Czytaj więcej : Mi Note 3 - jakosc nocnych zdjec | Wyświetlone : 1379 | Odpowiedzi : 3


Redmi Note 5 - resetuje do recowery

Witam! Ostatnio mialem problem z mi4c a teraz telefon drugiej siostry RN5 odmawia psluszenstwa. Z relacji siostry wynika, ze nie zdazyla podlaczyc go do ladowarki i sie wylaczyl, nastepnie zresetowal do mirecowery i tylko tyle mozna zrobic. Da sie to jakos naprawic?
Czytaj więcej : Redmi Note 5 - resetuje do recowery | Wyświetlone : 1223 | Odpowiedzi : 0


Ratunku! Pomocy! Mi4C wisi na logo!

Witam! Siostra prosiła mnie, żebym zmienił jej rom w Mi4c. Poprzednio był zainstalowany jakis android 7.0 chyba Lineage OS. Chciałem zmienić na RR OS ale przy próbie instalacji wyskakiwało zip signature verification failed, ja mądr wiec odznaczyłem tę weryfikację. System zaczął się instalować, na koncu jednak wyskoczyło cos na czerwono. Chcialem urochomic ponownie i okazuje, sie ze z Mi4c zrobilem cegle. Co mam teraz zrobic, zeby ten sprzet uratowac? Xperie x8 miałem opanowaną, ale to ...
Czytaj więcej : Ratunku! Pomocy! Mi4C wisi na logo! | Wyświetlone : 1489 | Odpowiedzi : 8


nie wlacza sie redmi 4a

Witam po wymianie digitizera oraz lcd moje redmi 4a wlacza sie, swieci sie logo i po 30s od nowa. Gasnie i zaświeca się logo. Gdy wybieram fastbot to od razu po podlaczeniu kabla slysze dzwiek w komputerze ze polaczono z tel i tel sie wylacza. Gdy jest podpiety pod ladowarke takze nie chce sie wlaczyc. Recovery nie zadzialalo. Jakies porady ?

Z góry dziękuję.
Czytaj więcej : nie wlacza sie redmi 4a | Wyświetlone : 1280 | Odpowiedzi : 2


Redmi Note 4X przechodzi w tryb oszczędzania energii

Witam
Problem mój polega na tym ,że Redmi Note 4x Global siec a2mobile przy stracie zasięgu automatycznie przechodzi w preferowany tryb sieci "Tylko sieci 2G(oszczędza baterię).
Jest to bardzo uciążliwe bo potem trzeba ręcznie ustawić preferowany LTE.
Czy ktoś też tak ma ?Jak temu zaradzić. Może to wina sieci?
Czytaj więcej : Redmi Note 4X przechodzi w tryb oszczędzania energii | Wyświetlone : 1300 | Odpowiedzi : 3


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165140 • Liczba wątków: 5436 • Liczba użytkowników: 39524

  • Reklama
cron