• Reklama

Teraz jest 1 maja 2024, o 22:57

Nowości Nowości dla Dual SIM

Mapa strony Dual SIM » Dział : Dual SIM

Forum o telefonach na dwie karty SIM

RUGGED/SONIM Land Rover A9N Problem z DUALSIM

Witam

Zakupiłem telefon marki Rugged A9N (na obudowie SONIM MINI Land Rover) prosto od dystrybutora z Chin.
Menu i wszystkie jego funkcje działają (może tylko brak polskiego menu mimo zapewnień,że jest) ale problem polega na nieczytaniu polskich kart SIM, po włożeniu karty jednej lub dwóch zawsze pojawia sie komunikat searching network..., a po chwili "NO SERVICE"

Jest jeden sklep internetowy w Polsce który zajmuje sie sprzedażą tego modelu ale oni twierdzą,że normalnie SIM powinna działać. ...
Czytaj więcej : RUGGED/SONIM Land Rover A9N Problem z DUALSIM | Wyświetlone : 4417 | Odpowiedzi : 1


Wasze oferty internetu mobilnego

Witam, postanowiłem założyć taki temat, bo nie znalazłem nic podobnego, nazwa tematu może być trochę myląca, chodzi mi oczywiście o oferty z których korzystacie wy jako użytkownicy telefonów, w dużej mierze dual sim. W końcu większość z nas stawia dual sim jako priorytet przy zakupie telefonu z chin, a na forum mało jest informacji o korzystnych ofertach internetu i abonamentu. Oczywiście można porównać to samemu, ale często operatorzy opisują to w sposób niejasny i trudno ...
Czytaj więcej : Wasze oferty internetu mobilnego | Wyświetlone : 9060 | Odpowiedzi : 20


Prawdziwe DUAL SIM ACTIVE w telefonie - 2 karty SIM aktywne

Musze zamowic kilka modeli telefoniw z obsluga 2 kart sim jednoczesnie (dual sim active)
Max 5 cali choc lepiej kolo 4.3/4.5 cala, 1 GB RAM reszta bez znaczenia.

Czy znacie inne modele (dostepne na Aliexpress) ktore beda mialay ta opcje?

Czy wszystkie modele z procesorem Snapdragon (dual i quadcore) posiadaja DUAL SIM ACTIVE?

Z tego co wiem to dziala to na pewno w modelach:

- ZTE NUBIA Z5s
http://www.aliexpress.com/item/Original ... 65074.html ...
Czytaj więcej : Prawdziwe DUAL SIM ACTIVE w telefonie - 2 karty SIM aktywne | Wyświetlone : 26469 | Odpowiedzi : 30


telefon do 600 dual

Dobry wieczór,
Widziałem już tu podobny temat jednak całkowicie inny. Szukam telefonu dual sim do 600pln. Wymagania są proste:
-Dual powinien umożliwiać ciągłe działanie obu kart(dzwonie z jednej, druga jest aktywna, gdy ktoś dzwoni na tą drugą, telefon mnie o tym informuje) = czyli poprawne działanie dualsim
-Jak najlepszy stosunek ceny do jakości. Chodzi o to że nie zawsze ten telefon który jest lepszy na papierze jest dobry w rzeczywistości.
Ja nie znam się na ...
Czytaj więcej : telefon do 600 dual | Wyświetlone : 5125 | Odpowiedzi : 3


Widżet do zarządzania kartami sim ?

Witam,
Mam smartfona z dual sim. Jedna karta służy do rozmów/sms a druga do Internetu.
Gdy jestem w domu i mam zasięg wifi muszę ręcznie wyłączać jedną kartę sim (Internet) i wyłączać transmisję danych (jak nie wyłącze to przełączy się na drugą kartę sim) w celu oszczędzania baterii.
Chciałbym jakiś taki widżet/aplikację że klikam jedną ikonę i włącza się wifi a wyłącza ustalona karta sim i przesyłanie danych. Drugi raz klikam wyłącza się wifi a ...
Czytaj więcej : Widżet do zarządzania kartami sim ? | Wyświetlone : 8558 | Odpowiedzi : 11


Internet na kartę

U którego operatora teraz opłaca się najbardziej kupić karte sim z internetem?
Chodzi mi o opcję najtańszą koło 12gb/rok lub najtańszą w stosunku do GB/3-6 miesięcy.
I pytanie nr 2.: jeżeli będę używał tej kart (czyli internet) to dodzwoni sie ktoś do mnie na "normalną" kartę? Automatycznie przełącza takie połączenie/sms/mail itd..?
Czytaj więcej : Internet na kartę | Wyświetlone : 22651 | Odpowiedzi : 75


smart z dual(Aero2) lub single, ekran 4,3 max 4,5" do 160USD

Jaki możecie polecić, najlepiej aby był już sprawdzony organoleptycznie :)
Założenia:
1. najlepiej z dual sim obsługujący Areo2 może być również single sim
2. ekran 4,3 do 4,5" ten warunek musi spełniać najlepiej z IPS gorilla...
3. cena do 150-160 USD
Z moich poszukiwań wyłania się:
a. Jiayu G2F prawie idealny tylko nie sprawdzony....
b. Lenovo a820 /pożera baterię...
c. ?
Czytaj więcej : smart z dual(Aero2) lub single, ekran 4,3 max 4,5" do 160USD | Wyświetlone : 5651 | Odpowiedzi : 5


Star Kingelon S7589 Note III Android 4.2 smart Phone 5.7''

Witam wszystkich.
Na wstępie zaznaczę ze jestem ciemny w sprawach telefonów a zwłaszcza chińczyków. Kupiłem telefon dual sim "Star Kingelon S7589 Note III Android 4.2 smart Phone 5.7'' 1280x720p Screen MTK6589 Quad core 1GB RAM 12MP Camera Note 3" za diabła nie wiem gdzie i co ustawić aby mieć dostęp do internetu. Korzystam z karty SIM Heyah. Bardzo proszę o pomoc.
Czytaj więcej : Star Kingelon S7589 Note III Android 4.2 smart Phone 5.7'' | Wyświetlone : 4490 | Odpowiedzi : 0


UMI X2 - zarządzanie kartami

Witam
Proszę mi pomóc i doradzić w jaki sposób mogę ustawić :
- Inny sygnał dźwiękowy na połączenia z jednej i drugiej karty
- dezaktywować kartę nr 2 od godziny np 18 do 8 rano
są to jakieś opcje w telefonie czy należy dodatkowy soft ściągnąć ??
Czytaj więcej : UMI X2 - zarządzanie kartami | Wyświetlone : 4529 | Odpowiedzi : 2


Zarządzanie połączeniami w Dual Sim

Poszukuję programu do zarządzania połączeniami. Mając dwie karty w telefonie dual sim np. nr 1 i nr 2 chciałbym tak ustawić telefon aby wszystkie połączenia telefoniczne na kartę nr 1 były odrzucane a przechodziły tylko SMS-y. Karta nr 2 ma działać normalnie tzn. przyjmować połączenia i smsy. Jeśli znacie taki programik to bardzo proszę o pomoc
Czytaj więcej : Zarządzanie połączeniami w Dual Sim | Wyświetlone : 4891 | Odpowiedzi : 0


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165144 • Liczba wątków: 5436 • Liczba użytkowników: 39525

  • Reklama