• Reklama

Teraz jest 15 maja 2024, o 20:11

Nowości Nowości dla Dual SIM

Mapa strony Dual SIM » Dział : Dual SIM

Forum o telefonach na dwie karty SIM

Samsunga Galaxy S Duos S7562 DUAL SIM

Samsung Galaxy S Duos S7562, to jeden z wielu w portfolio południowokoreańskiego koncernu smartfon wyposażony dwa sloty kart SIM. Oficjalny komunikat prasowy na jego temat pojawił się pod koniec sierpnia, jednak do dnia dzisiejszego, model ten nie został wprowadzony do sprzedaży detaliczne na rynkach europejskich oraz nie była znana jego cena. Teraz się to jednak zmieni, gdyż docierają do nas nowe fakty w tej sprawie.

Obrazek

Według niemieckiego sklepu internetowego Amazon, Samsung Galaxy S Duos ...
Czytaj więcej : Samsunga Galaxy S Duos S7562 DUAL SIM | Wyświetlone : 2262 | Odpowiedzi : 0


Fly IQ441 Radiance DUAL SIM

Ostatnimi czasy możemy zaobserwować nieustający szturm producentów smartfonów na segment dual SIM. Atakują go słuchawki z różnych przedziałów cenowych. Jedną z nich jest Fly IQ441 Radiance. Jak prezentują się jej podzespoły i czy warto się nią zainteresować?

Obrazek

Jest to smartfon oparty na systemie Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Przez producenta wyposażony został w duży, 4.3-calowy wyświetlacz wykonany w technologii IPS i pracujący w rozdzielczości 800 x 480 pikseli. Ponadto na jego pokładzie zamontowany został ...
Czytaj więcej : Fly IQ441 Radiance DUAL SIM | Wyświetlone : 1601 | Odpowiedzi : 0


[ dwie karty SIM] pomoc

witam jestem tu nowy nie wiem jak za bardzo się poruszać tu
szukam pomocy kupiłem szrot ta chińskiego MTK MT6235 PODOBNY JAK Iphone 4
mam problem z włączeniem WIFI wyskakuje napis --- NOT AVAILABLE UNDRE GSM ONLY MODE ---- co to jest proszę o pomoc bardzo dziękuje
Czytaj więcej : [ dwie karty SIM] pomoc | Wyświetlone : 2287 | Odpowiedzi : 1


[dual Sim] N9 nie włącza się

Witam mam te chińskie N9 ki dzis mi p[rzyszły 3 telefony , jeden wystawiłem na aukcję ale pozostałe dwa nie reagują na przycisk włącznika nic się nie dzieje, podpiąłem jeden pod ładowarkę przez 5 min pokazywał w rogu ładowanie , po czym zgasło i przycisk nadal nie reaguje.... czy co ?? rozwalone ??


jeden telefon podłączony do ładowarki po naciśnięciu włącznika , zapala się ekran z paskiem ładowania miga dwa ...
Czytaj więcej : [dual Sim] N9 nie włącza się | Wyświetlone : 6433 | Odpowiedzi : 24


[dual Sim] N9 problem pamięć

Witam od niedawna jestem posiadaczem telefonu N9 Dual sim. Działa na nim 2 karty aktywne plus karta pamięci, wszystko ładnie pięknie , ale np w wifi , wejdę na 3 strony i wyskakuje mi jakiś błąd z pamięcią , wejde w odtwarzacz muzyczny i nie mogę odtworzyć piosenek przez niego , odpalając z pliku gra.. wygląda tam jak by telefon nie mial , żadnej pamięci wbudowanej nawet do otwierania pliku , przy uruchomieniu aplikacji z ...
Czytaj więcej : [dual Sim] N9 problem pamięć | Wyświetlone : 3660 | Odpowiedzi : 3


[dual Sim] Dual sim e71 Brak Polskiego języka

Witam!
Mam problem z telefonem dual sim e71 mianowicie na aukcji było napisane że ma Polskie menu lecz gdy telefon przyszedł okazało się że w ustawieniach telefonu nie ma takiego języka.
I tu jest moje pytanie czy da się jakoś wgrać do tego telefonu Polski język a jeśli tak to jak??
Z góry dziękuje i pozdrawiam.
Dworek

A oto link do aukcji telefonu http://allegro.pl/show_user.php?uid=250 ... _recvd_neg
Czytaj więcej : [dual Sim] Dual sim e71 Brak Polskiego języka | Wyświetlone : 2965 | Odpowiedzi : 3


telefon Q5 problemy z nim

Telefon Q5 nie ładuje mi baterii. Próbowałam na USB do komputera i na złączkę dołączoną do zestawu..

Wie ktoś co zrobić z tym, prócz odsyłania do Chin spowrotem?


Nie ma też gwiazdki na klawiaturze, jaka jest standardowo na telefonach w PL.
Nie mam jak wpisywać kodów,które sa u operatorów..
Jest jakiś klawisz zastępczy?

to taki model
http://img259.imageshack.us/img259/6545/90674842.jpg
Czytaj więcej : telefon Q5 problemy z nim | Wyświetlone : 2859 | Odpowiedzi : 1


[dual Sim] Xin Tai T800

Kupiłem telefon, T800 chiński dosyć fajny i mega duży.

Problem jest taki że pisze "niewłaściwa karta sim"
czasem działał 2 lub 55 minut ale w 99% pojawia się ten komunikat...

tv działa poprawnie itd...
Czytaj więcej : [dual Sim] Xin Tai T800 | Wyświetlone : 2736 | Odpowiedzi : 0


[ dwie karty SIM] dual sim nokia e71 china jak uruchomic dwi

mam problem nie moge włączyc dwuch kart sim dziala tylko jedna i jest pokazana zamknieta kłódka obok zasiegu,,, moze mi ktos pomóc bede wdziec zny ;]
Czytaj więcej : [ dwie karty SIM] dual sim nokia e71 china jak uruchomic dwi | Wyświetlone : 4098 | Odpowiedzi : 1


[dual Sim] ebooki

Witam
Chciałbym uzyskać informację w jaki sposób można odczytywać pliki ebook na telefonie komórkowym E71 dual sim. Mam wgrane kilka książek w formie ebooka, telefon je wyświetla ale nie można odczytać plików. W multimediach jest opcja Popular Book ale po kliknięciu w to pokazuje no service.
Bardzo proszę o kontakt.
Moje gg 13037059.
Czytaj więcej : [dual Sim] ebooki | Wyświetlone : 3006 | Odpowiedzi : 2


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165148 • Liczba wątków: 5437 • Liczba użytkowników: 39527

  • Reklama
cron