• Reklama

Teraz jest 27 kwi 2024, o 18:55

Nowości Nowości dla Inteligentne opaski i zegarki SmartWatch

Mapa strony Inteligentne opaski i zegarki SmartWatch » Dział : Inteligentne opaski i zegarki SmartWatch

SmartWatch, dyskusja o inteligentnych zegarkach z androidem, opinie, pomoc, zakup.

Smartwatch puls, cisnienie, karta sd

Witam czy może ktoś widział smartwatcha, który ma funkcje pomiaru pulsu, ciśnienia a do tego wejście na kartę pamięci? Tak do 150zł
Czytaj więcej : Smartwatch puls, cisnienie, karta sd | Wyświetlone : 2571 | Odpowiedzi : 1


Smartwatch na dużą łapę

Witam, Panowie istnieje jakiś smartwatch który będzie dobrze wyglądał na dużej łapie? Duża tzn taka że Garmin Fenix 3 wyglądał ok ale już np Xiaomi Stratos był za mały. Tak samo za mały był Samsung Watch s3. Cena nie gra roli byle był dobrej jakości i bez większych problemów z działaniem.
Czytaj więcej : Smartwatch na dużą łapę | Wyświetlone : 2906 | Odpowiedzi : 5


Smartwatch kompatybilny z Samsung J7

Witam. Szukam zegarka dla znajomego listonosza. Jego wymagania to kompatybilność z Samsung Galaxy J7. Musi wyświetlać poprawnie ok 2500 kontaktów. Inne bajery są zbędne tak naprawdę. Cena do 200 zł chyba, że nie zmieścimy się w tych pieniądzach to może coś dołożyć. Z góry dziękuję za pomoc. :)
Czytaj więcej : Smartwatch kompatybilny z Samsung J7 | Wyświetlone : 3121 | Odpowiedzi : 1


Bardzo tani smartwatch jako przystawka

Hej, poszukuję aktualnie naprawdę podstawowego,taniego smartwatcha, bo chcę zobaczyć "czy mi to leży" zanim wydam więcej. W planach jest zakup Fossila Q Explorista (niekoniecznie z Chin ;)), ale zegarek będzie kosztował w okolicy 1,4-1,5k (bo mowa o nowej generacji) i zanim wydam taką gotówkę, chciałem się przekonać czy smart jest mi niezbędny do życia. Z góry mówię,że nie interesują mnie funkcje fit - skupiam się na powiadomieniach z aplikacji (sms/facebook/whatsapp/slack), informacji o telefonie i NFC ...
Czytaj więcej : Bardzo tani smartwatch jako przystawka | Wyświetlone : 3177 | Odpowiedzi : 7


Mi band 3

Cześć, w związku z tym, że dziś jest premiera Mi band 3 szukam miejsca gdzię mogę je najkorzystniej kupić. Znalezłem np na https://www.banggood.com/Original-Xiaomi-Miband-3-OLED-Heart-Rate-Monitor-Bluetooth-4_2-Smart-Bracelet-Wristband-p-1283509.html?rmmds=search&ID=224&cur_warehouse=CN ale to cena to 40$ a zapowiadali, że będzie po 26$. A może lepiej trochę poczekać?
Czytaj więcej : Mi band 3 | Wyświetlone : 13622 | Odpowiedzi : 40


zegarek smartwatch no1 F3 - krótka recenzja

witam
kupiłem zegarek no1 F3. o pozytywach przeczytacie w reklamach - o negatywach piszę ja.
dzwięki ciche. mimo że mam bardzo lekki sen, może nie obudzić. Następnego dnia już nie obudzi bo... ten typ tak ma. raz ustawiony alrarm działa _raz_. nie można go włączyć, wcześniej ustawionego nie można wyłączyć. w telefonach apple nazywało by się to "feature" ale to aple nie jest, wiec jest to błąd w oprogramowaniu, gdyż oficjalnie, na ekranie jest włącznik ...
Czytaj więcej : zegarek smartwatch no1 F3 - krótka recenzja | Wyświetlone : 4680 | Odpowiedzi : 1


smart watch z GPS dla dziecka. Czy warto i jaki?

Witam.
Żona ma No1 F1 ja X9 (który jest beznadziejny) więc chyba przyszła teraz pora na dziecko.
Dziecko ma 7 lat i też chce mieć zegarek :D. Będzie teraz szła do 1 klasy podstawówki. Przeglądam oferty z aliexpress smart watchy z GPS dla dzieci.
Zastanawiam się który wybrać. Cena do 30 dolarów (powiedzmy). Czy będzie to coś warte?
Może ktoś posiada i może napisać kilka słów jak się to spisuje. Ile trzyma bateria. Jak z ...
Czytaj więcej : smart watch z GPS dla dziecka. Czy warto i jaki? | Wyświetlone : 5532 | Odpowiedzi : 6


Co kupić? Smartwatch? może Smartband? Bracelet, Wristband?

Nie widzę, takiego zbiorczego tematu, może źle szukam, a może po prostu większość z Was stroni od kupowania tego typu urządzeń, czy może po prostu jeszcze jest za wcześnie jeśli chodzi o popularność tego gadżetu? :shock:

Więc, może ktoś się pochwali tym czego używa, a może znajomy znajomego śmiga z jakimś fajnym smartem na nadgarstku... a może ktoś miał do czynienia z większą ilością tego typu urządzeń ...
Czytaj więcej : Co kupić? Smartwatch? może Smartband? Bracelet, Wristband? | Wyświetlone : 92727 | Odpowiedzi : 499


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165140 • Liczba wątków: 5436 • Liczba użytkowników: 39524

  • Reklama
cron