• Reklama

Bardzo tani smartwatch jako przystawka

SmartWatch, dyskusja o inteligentnych zegarkach z androidem, opinie, pomoc, zakup.

Bardzo tani smartwatch jako przystawka

Postprzez dawidos160 » 23 sie 2018, o 09:09

Hej, poszukuję aktualnie naprawdę podstawowego,taniego smartwatcha, bo chcę zobaczyć "czy mi to leży" zanim wydam więcej. W planach jest zakup Fossila Q Explorista (niekoniecznie z Chin ;)), ale zegarek będzie kosztował w okolicy 1,4-1,5k (bo mowa o nowej generacji) i zanim wydam taką gotówkę, chciałem się przekonać czy smart jest mi niezbędny do życia. Z góry mówię,że nie interesują mnie funkcje fit - skupiam się na powiadomieniach z aplikacji (sms/facebook/whatsapp/slack), informacji o telefonie i NFC oraz GPSie (ale to wiadomo - w droższym zegarku). Póki co chce po prostu zobaczyć z czym to się je i chcę na to wydać jak najmniej.

Pytanie brzmi czy cudo poniżej nada się na przetarcie - jak się okaże badziewny,to rzucę w kąt i płakać nie będę - natomiast nigdzie nie mogę o nim znaleźć słowa.

https://allegro.pl/smartwatch-v8-blueto ... 99640.html

Czy jest coś lepszego (nawet z Chin) do powiedzmy 15-20 dolarów ? Tak,żeby zmieścić się w budżecie 75-100 zł (to naprawdę maksymalny pułap jak za zabawkę). Lenovo Watch niestety nie wyświetla powiadomień,a jedynie wibruje, a to byłby pewnie najsensowniejszy wybór
dawidos160
 
Posty: 47
Dołączył(a): 24 cze 2015, o 10:03
Telefon:: Nokia
ROM: 32

Reklama

Re: Bardzo tani smartwatch jako przystawka

Postprzez Rura » 23 sie 2018, o 09:36

Moja Żonka ma to:
https://m.banggood.com/Newwear-Q8-0_95- ... 47397.html
Działa, wibruje, powiadamia, z giepieesami nie wiem...
Avatar użytkownika
Rura
AKTYWNY
 
Posty: 639
Dołączył(a): 10 lut 2018, o 14:25
Lokalizacja: Szczecin
Pochwały: 12
Telefon:: Xiaomi
ROM: Global

Re: Bardzo tani smartwatch jako przystawka

Postprzez dawidos160 » 23 sie 2018, o 09:43

Rura napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Powiadomienie da się odczytać na zegarku czy dostajesz tylko info,że ktoś napisał wiadomość?
dawidos160
 
Posty: 47
Dołączył(a): 24 cze 2015, o 10:03
Telefon:: Nokia
ROM: 32

Re: Bardzo tani smartwatch jako przystawka

Postprzez xany » 23 sie 2018, o 11:09

Również posiadam tego Q8. Bateria całkiem dobrze trzyma. Powiadomienia da się odczytać, przychodzą z aplikacji które sobie skonfigurujesz w Hey Bandzie. Jest tam ich dosyć sporo. Z krotkimi powiadomieniami nie ma problemu, natomiast z dłuższymi może być gdyż szybko znika i nie da sie tego w całości odczytać. Najbardziej denerwuje prostokąt zamiast pełnowymiarowego ekranu ale da się przyzwyczaić. No i widoczność w słońcu jest tragiczna. Niemniej jednak za około 100 zł a ostatnio był w promocji za około 75 zł ciekawy gadżet.
Naprawa chińskich telefonów
Kontakt pw forum z opisem oraz co trzeba wymienić

Aktualnie użytkuję Cool1 :)
Avatar użytkownika
xany
AKTYWNY
 
Posty: 293
Dołączył(a): 23 mar 2016, o 23:27
Pochwały: 8
Telefon:: Leeco Cool1

Re: Bardzo tani smartwatch jako przystawka

Postprzez Rura » 23 sie 2018, o 15:02

Tak dokładnie...
Bardzo fajny gadget... W słońcu szału nie robi, ale jest lepiej niż w MiBandzie2 który mam osobiście.
Avatar użytkownika
Rura
AKTYWNY
 
Posty: 639
Dołączył(a): 10 lut 2018, o 14:25
Lokalizacja: Szczecin
Pochwały: 12
Telefon:: Xiaomi
ROM: Global

Re: Bardzo tani smartwatch jako przystawka

Postprzez dawidos160 » 23 sie 2018, o 22:41

Dzięki za namiary - faktycznie ładniejszy niż to co sam wkleiłem - i kupiony ;) Na banggood był za 20.99$ co dzięki revolutowi dało 78.03 zł
dawidos160
 
Posty: 47
Dołączył(a): 24 cze 2015, o 10:03
Telefon:: Nokia
ROM: 32

Re: Bardzo tani smartwatch jako przystawka

Postprzez slavo22 » 25 sie 2018, o 04:14

Piszesz o lenovo, faktycznie 9 nie ma wyświetlacza ale jest już następca x/x plus. Wprawdzie kosztuje trochę więcej niż stówę ale przynajmniej słońce nie przeszkadza w odczytaniu podstawowej funkcji czyli godziny. Sam się nad nim zastanawiam, od dawna szukam następcy starego sony-ericcson mbw-150, ale nikt jeszcze nie produkuje niczego podobnego.
Avatar użytkownika
slavo22
VIP
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 8 kwi 2014, o 17:49
Lokalizacja: Zabrze
Pochwały: 70
Telefon:: ZTE Axon 7
ROM: Co chwilę inny

Re: Bardzo tani smartwatch jako przystawka

Postprzez dawidos160 » 14 wrz 2018, o 13:07

Q8 nie dotarł i dostałem zwrot kasy, a przy okazji ceny mocno podskoczyły, więc raz jeszcze podpytam o zegarek - Q8 był faktycznie ładny, więc może coś równie ładnego w podobnym budżecie (do max. 25USD) jest dostępne? Ewentualnie czy warto coś z allegro zakupić?
dawidos160
 
Posty: 47
Dołączył(a): 24 cze 2015, o 10:03
Telefon:: Nokia
ROM: 32


Powrót do Inteligentne opaski i zegarki SmartWatch



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron