• Reklama

Teraz jest 28 kwi 2024, o 10:08

Nowości Nowości dla ROMy i Modyfikacje

Mapa strony ROMy i Modyfikacje » Dział : ROMy i Modyfikacje

Nie piszemy tutaj o problemach typowych dla poszczególnych modeli telefonów

Potrzebuje pomocy pilnej w zmianie ROM-u w Nomu s10

Kilka dni temu wszedłem na stronę z tzw nowościami filmowymi przy okazji zainstalował się jakiś wirus. Pojawił się sygnał dźwiękowy z głośników i komunikat na wyświetlaczu. Zresetowałem telefon i po wczytaniu się systemu pojawił się komunikat o wpisaniu odpowiedniego PIN-a do karty.
Reset ustawień z podstawy komórki nic nie dał. Wymazała się cała pamięć i niby system powinien wrócić do podstawy ale ... problem z pinem pozostał.
Zainstalowałem 3 różne antywirusy
360 security - nie ...
Czytaj więcej : Potrzebuje pomocy pilnej w zmianie ROM-u w Nomu s10 | Wyświetlone : 4175 | Odpowiedzi : 20


Ulefone Vienna android 6 ROOT- pomocy

Witam mam ulefone vienna z androidem 6. Chciałbym prosic o pomoc instalacji roota. Czy jest tu ktos kto mogłby mi pomoc?

Wysłane z mojego Vienna przy użyciu Tapatalka
Czytaj więcej : Ulefone Vienna android 6 ROOT- pomocy | Wyświetlone : 2187 | Odpowiedzi : 2


Vernee thor - nowy soft

Witam, mam problem z vernee thor w telefonie uszkodził się LCD, zakupiłem nowy oryginalny ale jak się okazało aby działał musi być najnowsze oprogramowanie w telefonie. Skąd ściągnąć soft i jak wgrać go do tel ? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Czytaj więcej : Vernee thor - nowy soft | Wyświetlone : 2174 | Odpowiedzi : 2


[Modyfikacja] Ultimate Performance v6

Ultimate Performance v6

Modyfikacja ta jest kombinacją wielu skryptów i tweaków, znacznie poprawia wydajność i płynność systemu, redukuje lagi oraz wpływa na poprawę baterii.

- poprawki baterii
- poprawki ekranu i grafiki
- poprawki dla procesora, zarządcy CPU, I/O
- lepszy multitasking/zarządzanie pamięcią
- poprawki dla kernela oraz zarządzania baterią
- redukcja lagów
- zipalign
- optymalizacja SQLite i szybszy dostęp do baz danych
- lepsze zarządzanie temperaturą i mniejsze przegrzewanie
- zwiększony cache ...
Czytaj więcej : [Modyfikacja] Ultimate Performance v6 | Wyświetlone : 2159 | Odpowiedzi : 0


Język polski w androidzie

Witajcie. Kupiłem Alcatela Flash Plus 2, wczoraj do mnie dotarł i okazało się, że nie ma do wybory języka polskiego. Da się jakoś "wgrać" język z poziomu urządzenia czy muszę wgrać polską wersję androida? jest jakaś dostępna na ten model?
Czytaj więcej : Język polski w androidzie | Wyświetlone : 2376 | Odpowiedzi : 0


Flyme OS v5 beta dla Samsung, LG, Sony, Xiaomi i innych!

Witam,
przeszukując Internet w poszukiwaniach ROMU dla mojego Mi4C natrafiłem na oficjalne wersje Flyme w wersji 5 dla różnych smartfonów, wszystkie w wersji beta. Aktualizacje są co tydzień.
Jakiś czas temu wgrałem wersję 5.1.8.8 (dwie ostatnie liczby w oznaczeniu to miesiąc i dzień) na Mi4c, ale zdarzały się ponowne uruchomienia. Dla flashoholików polecam przetestować :) Instrukcja instalacji taka sama jak w przypadku innych ROMów.

http://flyme.cn/firmware.html
Strona po chińsku, na angielskiej można pobrać tylko dla Meizu. ...
Czytaj więcej : Flyme OS v5 beta dla Samsung, LG, Sony, Xiaomi i innych! | Wyświetlone : 2284 | Odpowiedzi : 0


Rom dla Redmi 3 Pro

Witam,
Szukam najlepszego romu do w/w telefonu na dzień dzisiejszy. Interesuje mnie głównie stabilność, nieprzeszkadzające bugi w codziennym użytkowaniu a przede wszystkim jak najmniejsze zapotrzebowanie na energię.
Chciałbym się też upewnić czy w tym tel. na CM12 działa czytnik linii papilarnych.
Czytaj więcej : Rom dla Redmi 3 Pro | Wyświetlone : 2075 | Odpowiedzi : 0


Homtom HT3 Pro - duże zużycie baterii, zmiana ROM'u.

witam, potrzebuje zmienić ROM w telefonie Homtom HT3 Pro. Aktualnie posiadam 5.1 , chciałbym zainstalować 6.1 lecz nie wiem która wersje.
Co do baterii - gdy telefonu nie używam zużycie baterii jest ogromne..
W zakładce "bateria" najwięcej zużywa :
- telefon nieaktywny
- system android
Oba nawet do 50% czasem nawet więcej...
Telefon jest nowy , podobno jest to problem z wersja androida.. Ściągałem mu DS Battery Safer i nic to nie daje.. Bateria ledwo ...
Czytaj więcej : Homtom HT3 Pro - duże zużycie baterii, zmiana ROM'u. | Wyświetlone : 2485 | Odpowiedzi : 3


Sigma X-treme PQ22

Witam!
Posiadam telefon Sigma X-treme PQ22, który jak mi się zdaje jest po prostu kopią jakiegoś chińskiego smartfona. Chciałbym w nim zmienić rom na jakiś nowszy. Czy może zetknął się ktoś z tym telefonem albo wie na bazie jakiego modelu go wyprodukowano i jest mi w stanie dać wskazówkę gdzie znaleźć do niego nowszy rom? Będę wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam
Czytaj więcej : Sigma X-treme PQ22 | Wyświetlone : 2152 | Odpowiedzi : 1


Elephone P7000

Podczas próby aktualizacji w Elepgone P7000 dostaje komunikat żę "system uszkodzony"
Może ktoś mi powiedzieć jak mam to naprawić lub wgrać system od nowa?
Czytaj więcej : Elephone P7000 | Wyświetlone : 2134 | Odpowiedzi : 0


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165140 • Liczba wątków: 5436 • Liczba użytkowników: 39524

  • Reklama