• Reklama

Teraz jest 28 kwi 2024, o 14:27

Nowości Nowości dla kamery sportowe, rejestratory jazdy, monitoring

Mapa strony kamery sportowe, rejestratory jazdy, monitoring » Dział : kamery sportowe, rejestratory jazdy, monitoring

kamery sportowe, rejestratory jazdy, monitoring,
Dyskusje, promocje, pomoc.

Xiaomi YI4K vs YI4K+

Witam,

potrzebuje szybkiej porady, potrzebuje kamerki na backup, głownie będzie nagrywała w pomieszczeniach ale przy względnie dobrym świetle.
Wybór padł na YI4K lub YI4K+

głownie będzie nagrywać w 4K 25p lub 4K 50p

teraz główne pytanie, czy rzeczywiście 4K+ daje sobie lepiej radę przy wiekszym ISO niż 4K
warto dopłacać?
Czytaj więcej : Xiaomi YI4K vs YI4K+ | Wyświetlone : 8202 | Odpowiedzi : 17


Noktowizor z Chin.

Tak ostatnio rozglądam się za takim sprytnym urządzeniem jakim jest noktowizor. Na Allie wpadł mi w oko Bestguarder wg50. Choć ogólnie boję się takich sprzętów z Chin- opinie i testy na YT są dość przyzwoite.

Tak się zastanawiam czy ktoś z forum kupował już coś takiego, posiada ewentualną wiedzę na temat tego urzadządzenia- tego jak się spisuje itp.
Interesuje mnie również informacja na jakie ewentualne opłaty musiałbym się nastawić w przypadku zamówienia nokto z chin. ...
Czytaj więcej : Noktowizor z Chin. | Wyświetlone : 5674 | Odpowiedzi : 6


Kamera IP, monitoring

Chcę zrobić monitoring z nagrywaniem wokół domu i będę potrzebował 3 lub 4 kamery. Znalazłem coś takiego
http://www.aliexpress.com/item/Hikvisio ... 93655.html
Miał ktoś kontakt z tym? Wieczorem albo jutro będę zamawiać, więc jeśli nikt nie miał tej kamery to jak dojdzie to coś napiszę o niej.
Czytaj więcej : Kamera IP, monitoring | Wyświetlone : 37945 | Odpowiedzi : 97


Sportowa kamera

Witajcie
Mam pytanie odnosnie kamerek sportowych ponieważ planuje kupić i zastanawiam sie nad kupnem tej http://www.aliexpress.com/item/Original ... 39493.html , kupował ktoś z was cos takiego ? ;) moze wiecie co jest jeszcze przystepnego w tej cenie ?;p dzieki za odpowiedzi #Cebulandia
Czytaj więcej : Sportowa kamera | Wyświetlone : 192596 | Odpowiedzi : 1291


Rejestrator jazdy

Ktoś zamawiał jakiś rejestrator z chin?
Są jakieś godne uwagi w rozsądnych cenach?
Czytaj więcej : Rejestrator jazdy | Wyświetlone : 74795 | Odpowiedzi : 322


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165140 • Liczba wątków: 5436 • Liczba użytkowników: 39524

  • Reklama
cron