• Reklama

Teraz jest 8 maja 2024, o 09:57

Nowości Nowości dla ROM'y i modyfikacje

Mapa strony ROM'y i modyfikacje » Dział : ROM'y i modyfikacje

LeEco Le S3 X626 LeECO_X626_M1_ROW_CUOCO92 s28

Zamieszczam link poniżej. polski jest właśnie wgrałem. https://mega.nz/#!iEkkFazT!1-PEAxGYKD8t ... W-FTvazNi0
Czytaj więcej : LeEco Le S3 X626 LeECO_X626_M1_ROW_CUOCO92 s28 | Wyświetlone : 3555 | Odpowiedzi : 19


Cool 1 - najlepszy ROM

BB72 - wszystko ok prócz trybu lustrzanki
GrossoShop.net - działa wszystko ok, bardzo dobry ROM na razie najlepszy jaki używałem.

Jaki inne polecacie ROMy?

Czytałem coś o Leree 3 mógłbym prosić o jakieś linki i informacje? Interesuje mnie jeszcze JUI 7.1.1 i NOUGAT 7.1.1 Stock modded by Cuoco92 czy są warte uwagi?

Wszystko jest w ogólnym wątku o Cool 1 a to za dużo rożnych informacji i uważam, że na oprogramowanie do tego telefonu potrzebny ...
Czytaj więcej : Cool 1 - najlepszy ROM | Wyświetlone : 61989 | Odpowiedzi : 444


ROM w x520 na Snapdragonie 652

Witam,
kupiłem sobie niedawno LeTV Leeco Le2 x520 z procesorem Snapdragon 652, 8 rdzeniowym. Mam zainstalowany na nim standardowy soft i oryginalny EUI odpowiednio Android 6.0.1 i EUI 5.8.016S (Stable). Jest to jak czytałem i widzę z użytkowania dosyć słaby soft, bez całego spolszczenia i ze słabą wydajnością w benchmarkach. Zresztą w wielu recenzjach okazywało się to problemem. I teraz moja sprawa, wiadomo że chciałbym zaktualizować do jak najlepszej wersji softu. Przeszukałem troszkę forum, ale ...
Czytaj więcej : ROM w x520 na Snapdragonie 652 | Wyświetlone : 7415 | Odpowiedzi : 59


(x500x501)Letv Rom 18s Patch PL

Obrazek

Ostatnia wersja MM6 18s dla Letv x500 i x501 język PL.

Instrukjca instalacji:

1.Instalujemy 13s przez flashtool.

Rom 13s do Flashtool.


https://yadi.sk/d/KhxGbZdaua6jH

2.Teraz instalujemy TWRP 3.0.1 z poziomu komputera czyli przez exe podane w linku. Instalacja banalna, pdłączamy telefon do kopmutera włączamy debug w opcajch programistycznych i uruchamiamy exe z folderu, który został pobrany na PC.

http://www25.zippyshare.com/v/QGzkX6CF/file.html

3.Rom MM 18s Letv x50..1 ...
Czytaj więcej : (x500x501)Letv Rom 18s Patch PL | Wyświetlone : 9102 | Odpowiedzi : 50


Polecany ROMy do Le max 2 ( x820 )

Cześć. Proszę o opinie osób posiadających Le max 2 na jakich ROMach pracujecie?
Jakie ROMy posiadaliście? Język PL? CZy są jakieś ROMy bez roota jak to zrobiło miui ?

Sam osobiście jeszcze nie posiadam x820 ale zamówiłem i czekam przeglądając forum letv.re.
Chciałbym wgrać pewny ROM i mieć spokój, ponieważ nie mam doświadczenia w rootowaniu itp. Boję się że coś poknoce :-)
Czytaj więcej : Polecany ROMy do Le max 2 ( x820 ) | Wyświetlone : 74117 | Odpowiedzi : 621


[Le 1 PRO x800] HARD BRICK - Poradnik

Źródło: http://forum.xda-developers.com/leeco-le1-pro/how-to/leeco-le-1-pro-x800-hard-brick-fix-t3393161

NIE BIORE ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA ŻADNE SZKODY WYWOLANE PRZEZ NIEUMIEJETNE KORZYSTANIE Z PORADNIKA.

Nie jestem autorem poradnika, korzystając z niego postanowiłem go przetłumaczyć i dodać kilka rzeczy do siebie. Na pewno się przyda

Wymagania:
- Urządzenie Le 1 Pro z HARD BRICKiem(x800) (HARD BRICK = NIC SIĘ NIE DZIEJE, nie włącza się, nie można wejść w fast boot ani recovery, mimo prób włączenia, podłączenia do ładowania telefon dalej wisi na czarnym ekranie)
- Komputer ...
Czytaj więcej : [Le 1 PRO x800] HARD BRICK - Poradnik | Wyświetlone : 4394 | Odpowiedzi : 9


Letv x600 - wybor romu

Temat jest dosc dlugi , ceizko znalesc informacje o romach .

Czy ktos moze polecic tutaj rom w ktorym sprawnie wszystko dziala ? Ostatnie co przeczytalem to na 008s nie dzialaja mmsy w orange.... czy na 007s wszystko jest ok. Telefon bedzie uzytkowala dziewczyna... i nie musi byc super hiper , byle wszystko dzialalo i robilo ladne zdjecia
Czytaj więcej : Letv x600 - wybor romu | Wyświetlone : 197868 | Odpowiedzi : 1883


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165147 • Liczba wątków: 5437 • Liczba użytkowników: 39527

  • Reklama
cron