• Reklama

Teraz jest 2 maja 2024, o 09:20

Nowości Nowości dla Pytania, problemy

Mapa strony Pytania, problemy » Dział : Pytania, problemy

Chińskie telefony z androidem, pytania, problemy, pomoc

Tryby wyświetlania wątku MECOOL M8S Pro L i problemy z Netf

Od około miesiąca posiadam MECOOL M8S Pro L. Z początku nie było problemu z odtwarzaniem netflixa, jednaj od jakiegoś tygodnia ciągle wyskakują błędy i nie można nic oglądać. Po załączaniu jakiegoś odcinka serialu wyskakują błędy o numerach 114 lub 115 ( brak połączania z serwisem netflix, spróbuj ponownie) Wgrałem do niego android TV i dalej to samo. Konto netflix na komputerze działa normalnie. Jest jakiś sposób żeby to naprawić?
Czytaj więcej : Tryby wyświetlania wątku MECOOL M8S Pro L i problemy z Netf | Wyświetlone : 1211 | Odpowiedzi : 0


xiaomi note 5a problem z bootloaderem

Witam. Może ktoś jest w stanie mi pomóc bo zaczynam tracić cierpliwość. Próbuje odblokować bootloadera żeby wgrać miuipolska bo przyleciał od sprzedawcy w wersji CN/EN. Otrzymałem zgodę na odblokowanie i po odrobinie kłopotów z błędem 10008 udało się powiązać konto xiaomi z telefonem. W MiUnlock kończy się na 99% i wyskakuje komunikat że nie może odblokować. Po ostatniej próbie wyskoczył komunikat: "Couldn't unlock. After 264 hours of trying to unlock the device." Wnioskuję że teraz ...
Czytaj więcej : xiaomi note 5a problem z bootloaderem | Wyświetlone : 1457 | Odpowiedzi : 1


LeEco Cool 1 zdalnie zablokowany

Sprawa wygląda tak, że ktoś mi zablokował zdalnie telefon. LeEco Cool 1 kupiony na joybuy, więc miał chiński system. Zainstalowałem TWRP i zrobiłem flash z romem z grossoshop. Przy instalacji wymagał aktywacji konta LeTv (czy jak to się tam nazywało). Konieczne było potwierdzenie smsem, ale nie obługiwał polskich numerów. Użyłem jakiejś strony odbierającej smsy z numerem ze Stanów. I oczywiście za cholerę nie pamiętam której. Dzisiaj pojawiły mi się dwa powiadomienia z dźwiękiem i potem ...
Czytaj więcej : LeEco Cool 1 zdalnie zablokowany | Wyświetlone : 1529 | Odpowiedzi : 8


Dane z Ulefone Paris X

Hej,
sytuacja wygląda tak, że mój tytułowy Ulefone zaliczył upadek ze sporej wysokości i ekran niemal w całości odkleił się od reszty (jest porozbijany i rzecz jasna nie działa). Co ciekawe telefon nadal jest pełen życia, można go włączyć, wyłączyć, otrzymuje powiadomienia itp.
Problem polega na tym że w pamięci wew. mam sporo prywatnych zdjęć które bardzo chciałbym odzyskać. Serwisy rozkładają ręce ze względu na markę telefonu i nie chcą się podjąć odzyskania danych.Po polaczeniu ...
Czytaj więcej : Dane z Ulefone Paris X | Wyświetlone : 1426 | Odpowiedzi : 2


Xiaomi Mi A1 Nogaut 7.1.2 niemożliwość założenia konta googl

Witam,

Zakupiłem dwa dni temu telefon Xiaomi Mi A1 na tronie sklepu "Proline", podkusiła mnie najniższa cena na rynku w Polsce oraz informacja że telefon jest z polskiej dystrybucji, ale do rzeczy. Uruchamiam pierwszy raz telefon i pyta mnie o połączeniu z internetem aby pobrać aktualizacje. Sparuję telefon z moim wifi i wyświetla się komunikat, że wyszukuje aktualizacji i może potrwać to chwileczkę. Niestety ta chwila trwa trwa ... i tak mogę czekać 30minut jak ...
Czytaj więcej : Xiaomi Mi A1 Nogaut 7.1.2 niemożliwość założenia konta googl | Wyświetlone : 1657 | Odpowiedzi : 5


Brak calej galerii

Zrobiłem zdjęcie, wszedłem w galerie, wyszedłem,potem wszedłem jeszcze raz a moim oczom ukazał się widok pustych szarych miejsc po zdjęciach i filmikach. Uruchomiłem telefon i pusto. Zostały ostatnio zrobione zdjęcia w ilosci 6szt. Ponad 100 poszło na spacer. Jakis dobry program recovery znacie?

Program DiscDigger widzi te zdjęcia,ale jest płatny i nic nie mogę zrobić.

Wysłane z mojego C106-9 przy użyciu Tapatalka
Czytaj więcej : Brak calej galerii | Wyświetlone : 1417 | Odpowiedzi : 1


TV BoX HD23 nie włącza się

Witam. Zakupiłem tv box HD23. Dokładnie taki : https://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_265524.html

Po zakupie, normalnie podłączyłem urządzenie do telewizora i zasilacz do gniazdka i działało wszystko, mogłem przemieszczać się po menu i wybierać aplikacje, z których chcę korzystać. Ale nie działał internet, był "problem z uwierzytelnieniem". Okazało się, że problem leżał w ustawieniach routera, ale między czasie tv box zawiesił się i po odłączeniu zasilania i ponownym uruchomieniu pojawia się jedynie logo ...
Czytaj więcej : TV BoX HD23 nie włącza się | Wyświetlone : 1833 | Odpowiedzi : 4


Nomu S 30 Nie jest wykrywany przez komputer

Taki problem
Kupiłem telefon.
Podłączyłem do kompa. Pojawił się normalnie jako dysk.
Podłączyłem po raz drugi i ... jest tylko ładowanie.
W panelu sterowania wyświetla się w urządzeniach jako S30 ale ...
Na jednym laptopie to samo a na drugim jest normalnie widoczny. Wszystkie kompy są na windows 8.
Co za .....?
Czytaj więcej : Nomu S 30 Nie jest wykrywany przez komputer | Wyświetlone : 1397 | Odpowiedzi : 1


Gearbest problem z przyjęciem płatności

Witam serdecznie, z góry uprzedzam, że jest to mój pierwszy post i może być pisany nie w tym miejscu. W razie wystąpienia takiej sytuacji proszę jednak o przeniesienie, a nie o usuwanie. Przejdę do problemu. Zakupiłem telefon z linku w temacie "aktualne promocje telefonów". Telefon zamawiamy był dla mojego znajomego i na jego dane. Płatność VISA, moją kartą. Gearbest napisało informacje, że potrzebuję moje zdjęcie karty kredytowej oraz dowodu. W związku z tym mam kilka ...
Czytaj więcej : Gearbest problem z przyjęciem płatności | Wyświetlone : 1443 | Odpowiedzi : 4


Le x520 recovery nie dziala

Siemka , pisze z zapytaniem jaka moze byc przyczyna gdy recovery sie nie chce wlaczyc w le x520 eui 5.9.23s? Wlaczam debugowanie i oem unlock i tak samo w fastboocie wpisuje na odblokowanie ale telefon sam sie nie resetuje ani nic. Wgrywam recovery i pisze ze okey wgrane zostalo ,ale nic sie dalej nie wlacza , zawiesza sie na logo Le i pisze recovery i tak caly czas. Co to moze byc?
Czytaj więcej : Le x520 recovery nie dziala | Wyświetlone : 1370 | Odpowiedzi : 0


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165144 • Liczba wątków: 5436 • Liczba użytkowników: 39525

  • Reklama