• Reklama

Teraz jest 2 maja 2024, o 06:58

Nowości Nowości dla Pomoc techniczna

Mapa strony Pomoc techniczna » Dział : Pomoc techniczna

Pomoc techniczna LeEco

LeEco Le2 - serwis w Polsce

Cześć. Uszkodził mi się telefon LeEco kupiony na Banggood. Rozmawiałem z obsługą sklepu i zaoferowali mi oni zwrot kosztow naprawy wykonanej w kraju. Nie wiem jednak czy jakikolwiek serwis podejmie się naprawy tak niszowego sprzętu. Potrzebuję paragonu na te naprawę więc chałupnicze warsztaty raczej odpadają. Jeśli ktoś korzystał proszę o informacje jak to przebiega i czy bez problemu zwracają pieniążki. Pozdrawiam.

Wysłane z mojego X52X przy użyciu Tapatalka
Czytaj więcej : LeEco Le2 - serwis w Polsce | Wyświetlone : 1243 | Odpowiedzi : 2


[LeTV Leree Le 3] Ekran - brak reakcji na dotyk

Mam problem z ekranem w Leree Le 3. Kilka dni temu ekran przestał reagować na dotyk. Po ok 2-3 godzinach wszystko wróciło do normy. Minęło kila dni i ekran zachowuje się następująco: po dłuższym czasie (kilka godzin) nieużywania telefonu wszystko działa ok. Po kilku chwilach ekran albo przestaje całkowicie reagować na dotyk, albo początkowo reaguje dopiero za n-tym razem po czym całkowicie przestaje reagować.

Ktoś ma pomysł co może być problemem ?
Czytaj więcej : [LeTV Leree Le 3] Ekran - brak reakcji na dotyk | Wyświetlone : 1176 | Odpowiedzi : 2


LePro x722 unbrick

Witam dostałem od kolegi telefon LePro x722 . Komputer nie wykrywa telefonu , Qfil również . Czy jest jakaś możliwość unbricka.
Dodam że telefon nie reaguje na ładowarke oraz przyciski . Kolega powiedział mi że próbował go unbricko'wać ale jeszcze bardziej pogorszył sprawę bo po jego próbach jest tak jak opisałem.
Czytaj więcej : LePro x722 unbrick | Wyświetlone : 1177 | Odpowiedzi : 4


Brak opcji "system update"

Witam, jestem dość świeżym posiadaczem Letv x526. EUI bardzo mi sie podoba i chętnie zostanę przy stockowym romie. Mam tylko jeden istotny problem - w opcjach nie mam żadnej zakładki "system update" ani nic zwiazanego z aktualizacjami OTA. Wiem że dostępna jest aktualizacja EUI do 5.9 (ja mam 5.8), ale nawet nie mam żadnego narzędzia w telefonie jak ją wyszukać :( Telefon zamawiany z gearbest. Robiłem factory reset nic nie dało. Czy ktoś ma jakiś ...
Czytaj więcej : Brak opcji "system update" | Wyświetlone : 1302 | Odpowiedzi : 1


Obsługa EUI

Cześć,
od wczoraj posiadam Leree Le3.
Przesiadłem się z telefonu ze zwykłym Androidem 6 (Nubia M2) i nie mogę znaleźć jednej funkcji.
Jak w Leree włączyć szybki dostęp do ustawień telefonu przesunięciem palca z górnej części ekranu w dół, który do tej pory miałem w każdym telefonie?
W Leree jest tylko lista powiadomień, ale nie ma dostępu do ustawień.

Poza tym jaki rom polecacie do Leree Le3? W tej chwili mam wersję z kwietnia 2017. ...
Czytaj więcej : Obsługa EUI | Wyświetlone : 1120 | Odpowiedzi : 2


Letv x 600 nie ładuje systemu ani twrp

Witam, mój letv x 600 ma problem z ładowaniem systemu (MIUI 8 OD VAZARGA). Po około 10 minutach telefon włącza się i działa prawidłowo. TWRP wogóle nie ładuje się tylko widnieje napis w dolnym lewym rogu fastboot. Moje pytanie brzmi. Co może być prawdopodobną przyczyną. Miał ktoś z forumowiczów podobny problem? Dodam jeszcze, że mam wrażenie jakby telefon nagrzewał się nadmiernie w momencie ładowania systemu. Proszę o pomoc. Pozdrawiam serdecznie
Czytaj więcej : Letv x 600 nie ładuje systemu ani twrp | Wyświetlone : 2064 | Odpowiedzi : 16


Letv x500 1s zmiana room

Siemka
Jestem zupełnie tu nowy i zielony jesli chodzi o roomy. Od długiego czasu posiadam letv x500 1s i niestety używam oryginalnego rooma... Jest on w tej chwili na tyle nieznośny, że nie mogę mieć sklepu Play wraz z polskimi apkami a do tego aparat działa jak by miał 5 pixeli... Proszę was o pomoc w dobraniu odpowiedniego roomu do niego ponieważ czytałem tutaj trochę o tym żeby wgrać cool 1 bądź inne ale niektóre ...
Czytaj więcej : Letv x500 1s zmiana room | Wyświetlone : 1768 | Odpowiedzi : 8


Le max 2 x820

Jest gdzieś opcja podniesienia głośności głośnika do rozmów telefonicznych? Nie wiem co się stało, ale od jakiegoś czasu mam wrażenie, że jest za cicho mimo ustawienia zakresu na full.
Telefon nie upadł, nic się z nim dziwnego nie działo, nie ma trzaskow lub podobnych rzeczy.
Proszę o pomoc.

Wysłane z mojego LEX820 przy użyciu Tapatalka
Czytaj więcej : Le max 2 x820 | Wyświetlone : 1187 | Odpowiedzi : 0


Ekran startowy LeTv 2 x526, uceglony czy do odratowania?

Przy instalowaniu TWRP, niestety coś zepsułem i to nieźle, zresetowałem telefon i po ponownym uruchomieniu stoi na ekranie startowym...
Jak wchodzę w RECOVERY i robie czyszczenie data i cachce dalej to samo. Po podłączeniu pod komp pokazuje w innych urządzeniach 3x Android ale z błędem, tak jakby go nie czytało.
Da się coś z tym zrobić czy niestety kosz?
Czytaj więcej : Ekran startowy LeTv 2 x526, uceglony czy do odratowania? | Wyświetlone : 3043 | Odpowiedzi : 25


Le 2 x522

Android 8.1.0 wgrany jakiś AEX czy to dobry Rom custom? nie znam się na tym...może da się coś lepszego wgrać? taki kupiłem nie znam się na tym
mam problem, jak podłącze słuchawki to cały dźwięk z telefonu idzie na słuchawki nawet dzwieki jak ktoś dzwoni do mnie...jak to zmienić?
Czytaj więcej : Le 2 x522 | Wyświetlone : 1173 | Odpowiedzi : 0


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165144 • Liczba wątków: 5436 • Liczba użytkowników: 39525

  • Reklama