Teraz jest 10 lis 2025, o 05:03

Nowości Nowości dla Telchina Centrum chińskich telefonów

Mapa strony Telchina Centrum chińskich telefonów » Dział : Telchina Centrum chińskich telefonów

Forum użytkowników chińskich telefonów DUAL SIM Android pomoc, opinie

[MOD] MTK6xxx Volume UP

Power UP volume :

1.Ściągamy Mobile Uncle Tools
2. Uruchamiamy:
Mobile Uncle Tools---> Engineer Mode (MTK)--->Hardware testing
Audio ---> Normal Mode Type: Ring
Value is 0-255:

Level 0 -> 100
Level 1 -> 132
Level 2 -> 156
Level 3 -> 180
Level 4 -> 204
Level 5 -> 230
Level 6 -> 252

Max Vol. 0-160: up to 132 (128 default)
-----------------------------

Type: Mic
Value is 0-255:


Level 0 -> 68
Level 1 ...
Czytaj więcej : [MOD] MTK6xxx Volume UP | Wyświetlone : 1729 | Odpowiedzi : 3 | Dział : ROMy i Modyfikacje


[ROOT] MTK 65xx - MTK Droid Root & Tools

ObrazekObrazek

Wymagania:
adb drivers
Code: Zaznacz cały
https://www.dropbox.com/s/nzfwj39k5zl63j2/ADB_usb_driver_120827.zip

-włączenie "USB debugging" w opcjach developerskich(aktywacja opcji developerskich poprzez wciśnięcie kilka razy jednej z opcji w menu "About")
-Aktywacja usługi "Unknown Sources" znajdującej się w dziale aplikacje

MTK Droid Tools 2.4.7
Code: Zaznacz cały
https://www.dropbox.com/s/r3svwmpb4qi3m6h/MtkDroidTools.zip


MTK Droid Tools 2.4.8
Code: Zaznacz cały
https://mega.co.nz/#!6NwTTDzJ!dScK_1Ha-7j-jfk-gFFEGxl2ih1dPZjt7Q6V6J02_BQ



Jeżeli nie udało Ci się zrootować telefonu poprzez przycisk "ROOT" podążaj następującym poradnikiem ------->
Code: Zaznacz cały
http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=38337401&postcount=5
Czytaj więcej : [ROOT] MTK 65xx - MTK Droid Root & Tools | Wyświetlone : 5302 | Odpowiedzi : 5 | Dział : ROMy i Modyfikacje


[MOD] GravityBox dla MTK6589

GravityBox - jest to moduł do XplosedFramework. Pozwala na modyfikację funkcjonowania aplikacji i serwisów systemowych w czasie rzeczywistym, nie jest już potrzebne hackowanie aplikacji przez dekompilację, hakowanie i rekompilację.. GravityBox nie jest przypisany do żadnego urządzenia, jest uniwersalny, działa na każdym MTK6589 4.2.1, który jest blisko związany z AOSP.
Zakodowanie modułu Xposed było świetną zabawą - przygodą w poszukiwaniu odpowiedniego podpięcia własnych kodów do naprawienia lub modyfikacji właściwości apps/system.

Obrazek

Funkcje GravityBox-a dzielą się na ...
Czytaj więcej : [MOD] GravityBox dla MTK6589 | Wyświetlone : 2359 | Odpowiedzi : 0 | Dział : ROMy i Modyfikacje


[chin] Producenci Chińskich Telefonów - źli / dobrzy

Czy doświadczeni forumowicze mogą się podzielić się opinią którzy producenci chińskich telefonów produkują urządzenia bardzo dobrej jakości (których jak to się mówi produkty można brać w ciemno) a które marki omijać już za ich nazwę ?
Oczywiście wiadomo, że producent z najwyższej półki może wypuścić bubla czy producent bubli wyprodukuje perełkę ale o tym też chciałbym by było w tym temacie.
Czytaj więcej : [chin] Producenci Chińskich Telefonów - źli / dobrzy | Wyświetlone : 1588 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Dyskusje ogólne o telefonach


[Aplikacje] MTK Programy systemowe

Polecam duzo ciekawych programow do naszych smartfonow z prockami MTK:)
Link:
http://www.filecrop.com/MTK-CPU-Control-apk.html
Czytaj więcej : [Aplikacje] MTK Programy systemowe | Wyświetlone : 1669 | Odpowiedzi : 0 | Dział : ROMy i Modyfikacje


[android] SC 6820

Witam! Jestem nowym forumowiczem i niedawno zakupiłem telefon na allegro który zwie się "Galaxy S4" w aukcji napisane było iż telefom posiada android 4.0.4. Po sprawdzeniu tego przez AnTuTu też wykazało mi taki android. I moje pytanie brzmi : Czy da się go updatować? Np do wersji 4.1.2? Szukałem na forach troche na ten temat ale jestem w tym zielony i piszę tu aby prosić was o pomoc. Jakbyście mogli podać mi jakieś tematy tego ...
Czytaj więcej : [android] SC 6820 | Wyświetlone : 1342 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Pytania, problemy


Telefony na Atomie

Czy Chińczycy robią telefony z procesorem Intel Atom? W Polsce pojawił się taki telefon http://gsmonline.pl/newsy/polska-premiera-prestigio-multiphone-5430-z-procesorem-intel Jeśli dobrze pamiętam to Prestigio wypuściło już kilka telefonów i były to w mniejszym lub większym stopniu klony chińskich telefonów. Czy Chińczycy oprócz telefonów na Mediatekach robią tez takie na Intelach? Skądś to Prestigio musiało wziąć ten telefon.
Czytaj więcej : Telefony na Atomie | Wyświetlone : 1387 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Dyskusje ogólne o telefonach


[GSM] Japońskie telefony

Tak jak w temacie co sądzicie o oryginalnych japońskich telefonach "Made in Japan"
Czytaj więcej : [GSM] Japońskie telefony | Wyświetlone : 1737 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Dyskusje ogólne o telefonach


[ROM] Zte v970 romy

Bruno Mod - wersja v1.1R2 JB 4.1.1 (rom oparty na cyanogenmodzie)
Code: Zaznacz cały
http://d-h.st/hNr

krótki opis: rom od dawna nie jest już supportowany, cechuje go ładny wygląd i dość sprawne działanie

Vitrib Mod
Code: Zaznacz cały
http://files.china-iphone.ru/780ZTE_V970M_JB_4.1.2_VITRIB_v2.4.exe

krótki opis: rom który standardowo ma wysoką czcionkę i funkcjonalny duży dialer oraz launcher w stylu galaxy s3, po za tym działa dość sprawnie, niestety od dawna przestał być supportowany.

LewaOS mod by d00lar - spolszczony rom LEWAOS, działa najlepiej ze wszystkich ...
Czytaj więcej : [ROM] Zte v970 romy | Wyświetlone : 2538 | Odpowiedzi : 0 | Dział : ROMy i Modyfikacje


MT6592 pierwszy na świecie 8-rdzeniowy procesor od Mediatek

W lipcu zadebiutuje – pierwszy na świecie procesor dla smartfonów wykorzystujący osiem rdzeni: MT6592 tajwańskiego producenta Mediatek

Obrazek

Mediatek MT6592 cechował się będzie ośmioma rdzeniami zbudowanymi na architekturze ARM Cortex A7 o maksymalnej częstotliwości taktowania aż 2 GHz, procesor zbudowany będzie w 28-nanometrowym procesie technologicznym. Testy bechmarku AnTuTU wykazują wartość w okolicach 30000 punktów, co jest bardzo dobrym wynikiem.



Pierwsze partie procesorów trafią na rynek pod koniec lipca, a regularne dostawy w listopadzie. Końcem ...
Czytaj więcej : MT6592 pierwszy na świecie 8-rdzeniowy procesor od Mediatek | Wyświetlone : 2418 | Odpowiedzi : 10 | Dział : Nowości


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165105 • Liczba wątków: 5382 • Liczba użytkowników: 39589

cron