• Reklama

Teraz jest 27 kwi 2024, o 12:16

Nowości Nowości dla Komputery i internet

Mapa strony Komputery i internet » Dział : Komputery i internet

Jak utworzyć sieć Wifi (podłączenie routera do modemu)

Witajcie,
Zacznę od początku.
Dostawcą mojego internetu jest Inea. Niestety do mojego pakietu dostałem do użytkowania tylko modem (za router trzeba dopłacić zdaje się 5 zł. miesięcznie).
Z informacji na stronie operatora wynika, że jeśli masz swój router, to Inea nie pobiera opłaty. No i właśnie tak się złożyło, że router mam, a jeśli nie muszę go nawet kupować, to szkoda mi tych 5 zł miesięcznie (niby niewiele, ale rocznie to 60 PLN, a po ...
Czytaj więcej : Jak utworzyć sieć Wifi (podłączenie routera do modemu) | Wyświetlone : 2695 | Odpowiedzi : 9


Internet do domu.

Witam, szukam internetu do domu a mam dość Orange ponieważ gubi masę pakietów oraz oferuje wysokie pingi w grach i niską prędkość pobierania/wysyłania. Zainteresowałem się internetem od Tmobile a dokładnie opcją bez limitu danych, mieszkam w małej miejscowości bez światłowodów, wiec jako tako LTE jest moją jedyna ścieżka ratunku w prędkościach internetowych. Ma ktoś informacje o tym operatorze? Internet wykorzystywany będzie do: Pracy Grania na PS4/XONE Jakiegoś pobierania Przegladania www Oglądania filmów w Netflixie Jest ...
Czytaj więcej : Internet do domu. | Wyświetlone : 2308 | Odpowiedzi : 3


USB DVB-T na windowsie 10

Czy ktoś z was odpalił tuner DVB-T USB na windowsie 10 ?
Ja mam z tym problem po zmianie systemu i płyty głównej.
Czytaj więcej : USB DVB-T na windowsie 10 | Wyświetlone : 2320 | Odpowiedzi : 4


płyta głowna + procesor

Jaką możecie polecić płytę głównaą + procesor+ pamięć RAM do kompa PC.

Nie interesują mnie gry, chodzi i tylko o w miarę szybka pracę, (obróbka Video) i przeglądanie zasobów www, otwarte wiele zakładek.
Budżetu na razie nie ograniczam.

Co możecie polecić ?
Czytaj więcej : płyta głowna + procesor | Wyświetlone : 2452 | Odpowiedzi : 8


Kamera IP do streamingu IP

Potrzebuje kamery IP która będzie jednocześnie serwerem WWW do streamingu na stronę internetową. Budżet to max 600 zł. Dodam, że ma to być kamera zewnętrzna. Zależy mi na dobrej jakości nagrania.
Czytaj więcej : Kamera IP do streamingu IP | Wyświetlone : 2240 | Odpowiedzi : 2


Ekran projekcyjny do oglądania filmów z projektora

Może ktoś tutaj ma doświadczenie w tym temacie. Obecnie oglądamy na ścianie - ale traci się przez to na jakości. Jaki ekran projekcyjny będzie najlepszy do takiego projektora jak np Benq MS506 ??
Czytaj więcej : Ekran projekcyjny do oglądania filmów z projektora | Wyświetlone : 2220 | Odpowiedzi : 1


miejsce na dysku google - jak odzyskac z google photos

witam Was mam do was pytanko.

google dysk taka fajna usluga na ktorej mamy okolo 15gb do wykorzystania

swegoczasu robilem na koncie google zdjecia backup zdjec robionych tlefonem i oryginalnm rozmiarze i zostalo mi wolnego 500mb po czym zrozumialem ze w przyszlosci bede mial po kilkaset gb zdjec backupu i narazie nie wykupie platnego dodatkowego transferu wiec zaznaczylem opcje w google zdjeciach aby od teraz gdy juz konczylo mi sie miejsce kazde kolejne zdjecie bylo ...
Czytaj więcej : miejsce na dysku google - jak odzyskac z google photos | Wyświetlone : 2105 | Odpowiedzi : 1


Modem Huawei E5832 problem.

Witam. Czy da się odratować modem który po wgraniu systemu poprzez zwykły program w Windows (miałem nadzieję że wgrywam aktualizację, a posiadałem najnowszy soft i tym sposobem wgrałem jedynie starszą wersję systemu) przestał dawać odznaki życia? Nie wykrywa go w ogóle. Potrafi ktoś się tym zająć i czy opłaca się to robić?

Sent from my x600 using Tapatalk
Czytaj więcej : Modem Huawei E5832 problem. | Wyświetlone : 2657 | Odpowiedzi : 6


Problem z pobraniem pliku z chińskiej strony.

Witam. Pilnie potrzebuję pobrać soft do tabletu, który udało mi się (jak sądzę) znaleźć na pan.baidu. Niestety, nie mam pojęcia w jaki sposób mogę pobrać tego softa. Ktoś mógłby mi to wyjaśnić, lub pobrać plik i wrzucić na inny serwer? Link poniżej:

http://pan.baidu.com/s/1sjoFi4P

Z góry dziękuję, pozdrawiam.
Czytaj więcej : Problem z pobraniem pliku z chińskiej strony. | Wyświetlone : 2183 | Odpowiedzi : 3


Xiaomi mini router problem

Witam, kupiłem podczas promocji 11.11 Router Xiaomi Mini z aukcji http://www.aliexpress.com/item/Official ... 16366.html Mam stary router Linksys, więc postanowiłem go wymienić. Dziś przyszedł i mam problemy z połączeniem się z internetem. Stary router(linia telefoniczna) działa normalnie, a gdy przełączam na nowy router to widzi mi sieć, więc ją konfiguruję, a nie ma tu jak popełnić błędu bo należy wpisać nazwę sieci i hasło i hasło do konfiguracji sieci i ...
Czytaj więcej : Xiaomi mini router problem | Wyświetlone : 3581 | Odpowiedzi : 13


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165140 • Liczba wątków: 5436 • Liczba użytkowników: 39524

  • Reklama