• Reklama

Teraz jest 2 maja 2024, o 09:34

Nowości Nowości dla Xiaomi

Mapa strony Xiaomi » Dział : Xiaomi

Opinie, pomoc, aktualizacje , porównania i recenzje
Xiaomi mi2, Xiaomi Red Rice, Xiaomi Redmi 1S. Xiaomi M3, Xiaomi MI4

Kupno używanego bez opakowania - Xiaomi Mi 9

Kupno używanego bez opakowania - Xiaomi Mi 9
Na lokalnym ogłoszeniu internetowym znalazłem Xiaomi Mi 9 za 230E
Ale koleś wystawia sam telefon bez kartonu itp, możliwe że kradziony jak sprawa wygląda po stronie Xiaomi można to sprawdzić będą problemy z odblokowaniem telefonu (chyba - botloader) jak nie mam kartnika.?

Warto się pchać czy szukać czegoś innego.
Obecnie dzieciak ma OnePLus 3 - i chciał by inny czyli pamięci operacyjnej musi być 6GB

Dostępny jest ...
Czytaj więcej : Kupno używanego bez opakowania - Xiaomi Mi 9 | Wyświetlone : 4098 | Odpowiedzi : 3


Redmi note 8, są wersje Global i Chiny?

Cześć, planuję kupić żonie redmi note 8, za 590zł nówkę powiedzcie mi czy nie będzie problemów z siecią? Były wersje FDD i TDD tak jak kiedyś ? Nie chciałbym żeby były z zasięgiem.
Czytaj więcej : Redmi note 8, są wersje Global i Chiny? | Wyświetlone : 1794 | Odpowiedzi : 1


Pocophone F1 problem z aparatem

Witam posiadam od jakiegoś czasu Pocophone F1 problem tkwi w tym że smartfon ma problem z aparatem,tak jakby miał problem z ostrością i nie można przybliżać zdjecia. Zawsze od początku jak za łącze to kamera przednia się załącza a nie tylnia,gdy przechodzę w trybach noc,panorama i pro aparat nagle przestaje działać. Znak wodny również się nie ukazuje a jest załączony i mam pytanie czy to wina softu czy modułu aparatu? Dodam jeszcze że jak zmienię ...
Czytaj więcej : Pocophone F1 problem z aparatem | Wyświetlone : 1938 | Odpowiedzi : 7


Mi 9T vs Mi 9T Pro

Witajcie
Zastanawiam się między tymi dwoma modelami. Wolałbym mocniejszą wersję, ale wyczytałem, że ma ona dialer i aplikację SMS od googla i są małe problemy (brak powiadomień AOD), Natomiast Mi 9T ma aplikacje od Xiaomi. Czy ktoś wie dlaczego firma stosuje taką dziwną politykę? Na jedne smartphony wrzuca inne aplikacje a na drugie inne?
Wiem, że problem można rozwiązać wgrywając xiaomi.eu. No ale, rozumiałbym jakby wszystkie modele traktowali tak samo, a tu prawie bliźniacze modele ...
Czytaj więcej : Mi 9T vs Mi 9T Pro | Wyświetlone : 1975 | Odpowiedzi : 2


Mi A3 - najlepszy Gcam?

Hej,

Wiecie może który Google Camera jest najlepszy pod Mi A3?
Na Redmi Note 7 w porównaniu do standardowej apki robi naprawdę robotę wersja 6.2
Instalowałem kilka pod A3 i wydaje mi się, że jest nawet gorzej..

Dzięki
Pozdrawiam
Czytaj więcej : Mi A3 - najlepszy Gcam? | Wyświetlone : 1820 | Odpowiedzi : 1


Xiaomi Mi 10

Nie znalazłem jeszcze żadnego przecieku na ten temat w google

ciekawe jak się będzie nazywał może mi 11 mi 12?
a czekam z niecierpliwością.

premiera pewnie za pół roku lub wcześniej a tuzero informacji. wszystkie informacje dotyczą teraz mi Note 10 z tym słabym 730 sbapdragonem



Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
Czytaj więcej : Xiaomi Mi 10 | Wyświetlone : 4203 | Odpowiedzi : 2


Co za dużo to nie zdrowo.. Tel Xiaomi do 1000zl

Witam,
Niestety mam ogromny problem w ustaleniu hierarchii telefonów Xiaomi pod względem wydajności, aparatu, i tego który ogólnie lepszy.
Biorę pod uwagę telefony Xiaomi do 1000zl i na rynku jest tego za dużo. Jeżeli ktoś jest znawca tematu i znajdzie chwilę żeby porównać Mi9 Se, MI 9 lite, A3, czy Redmi Note 7/8 będę wdzięczny
Czy rzeczywiście są jakieś istotne różnice pomiędzy tymi modelami? Który wg Was jest najlepszy?
Czytaj więcej : Co za dużo to nie zdrowo.. Tel Xiaomi do 1000zl | Wyświetlone : 4388 | Odpowiedzi : 3


Brak zasiegu Xiaomi redmi note 1 lte

Może ktoś się oriętuje jaki może być powód braku zasięgu sieci po przywróceniu ustawień fabrycznych.

Po przywróceniu ustawień fabrycznych udało mi się dodzwonić tylko raz.
Próbowałem kart z różnych sieci.
Czytaj więcej : Brak zasiegu Xiaomi redmi note 1 lte | Wyświetlone : 4381 | Odpowiedzi : 0


Redmi Note 8

Witam, co sadzicie o nowym Redmi Note 8? Orientuje się ktoś kiedy będzie dostępna wersja Global?
Czytaj więcej : Redmi Note 8 | Wyświetlone : 2390 | Odpowiedzi : 5


Xiaomi Mi9T opinie użytkowników

Moze ktoś coś napisze o tym modelu? Jakość fotek , czy aparat bez OIS daje radę? Czy Gcam duzo daje w tym modelu? Jaka jakość muzyki przez słuchawki? Porównanie np. z Mi9 czy flagowcami z rynku europejskiego.
Czytaj więcej : Xiaomi Mi9T opinie użytkowników | Wyświetlone : 4791 | Odpowiedzi : 3


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165144 • Liczba wątków: 5436 • Liczba użytkowników: 39525

  • Reklama