• Reklama

Teraz jest 1 maja 2024, o 22:46

Nowości Nowości dla LeTV LeEco

Mapa strony LeTV LeEco » Dział : LeTV LeEco

LeTV LeEco X500, X600, X800, Le2, Le1, LeMax Le Max 2
ROMy, aktualizacje, pomoc, opinie,

Leeco Le 2 x526 Serwer mediów żre baterię

Witam,
Przed spaniem naładowałem telefon do 99% baterii. Wstaję rano a bateria 3% Rozładował się w nieco ponad 6h.
W szczegółach wykorzystania baterii od ostatniego naładowania na głównego winowajcę wychodzi "Serwer mediów" 83%
Miał ktoś tak?
ROM oryginalny
Czytaj więcej : Leeco Le 2 x526 Serwer mediów żre baterię | Wyświetlone : 2241 | Odpowiedzi : 0


LeEco Cool 1 dual nie dochodzą niektóre sms-y

Witam, niedawno kupiłem telefon LeEco Cool 1 Dual Coolpad i występuje problem z SMSami, nie dochodzą do mnie niektóre z nich. Próbowałem wymiany karty SIM oraz wracałem do ustawień fabrycznych ale nie pomogło. Jaka może być przyczyna, co mogę jeszcze zrobić?
Czytaj więcej : LeEco Cool 1 dual nie dochodzą niektóre sms-y | Wyświetlone : 2405 | Odpowiedzi : 3


Le x620 co z tą pamięcią?!

Cześć mam pytanie czy tak ma być czy ja czegoś nie rozumiem w tym chińskim telefonie. Mowa o le eco x620. Mam problem z pamięcią. Telefon jest pusty sformatowany w ustawieniach po kliknięciu na "Pamięć" pokazuje się takie info: Storage capacity 16 GB, All 16 GB capacity formatted to 14,68 GB, Used 10,25 GB, Available 4,42 GB. Moje pytanie brzmi czy te telefony mają serio tylko 4 GB pamięci a przecież nie mają dodatkowego wejścia ...
Czytaj więcej : Le x620 co z tą pamięcią?! | Wyświetlone : 2385 | Odpowiedzi : 1


LePro x722 unbrick

Witam dostałem od kolegi telefon LePro x722 . Komputer nie wykrywa telefonu , Qfil również . Czy jest jakaś możliwość unbricka.
Dodam że telefon nie reaguje na ładowarke oraz przyciski . Kolega powiedział mi że próbował go unbricko'wać ale jeszcze bardziej pogorszył sprawę bo po jego próbach jest tak jak opisałem.
Czytaj więcej : LePro x722 unbrick | Wyświetlone : 2077 | Odpowiedzi : 0


Le x620 problem z zasięgiem

Witam, mam problem z zasięgiem w tym telefonie. Android 6.0 (poziom poprawek z 2016 - tak w informacji o telefonie)) EUI 5.9.020S (stable). Sieć PLUS. Faktycznie w domu mam gorszy zasięg ale dzieciaki z Xiaomi czy Samsungiem problemu nie mają. Ja muszę wystawić telefon za okno aby np wysłać MMSa, SMSy też przychodzą ciężko. Rozmowa tylko z głową w oknie.
Te telefony tak mają czy kwestia ustawień?
Czytaj więcej : Le x620 problem z zasięgiem | Wyświetlone : 2331 | Odpowiedzi : 9


LeEco x526 unbrick?

Cześć, jestem zupełnie swieży na tej stronie i ogolnie w swiecie telefonów, ale jestem tez kompletnie zdesperowany. Potrzebny jest mi telefon na gwałt a moj LeEco x526 dzis właśnie plunął mi w twarz. Zaczeło się od tego ze tło blokady ekranu przesuneło się w prawy dolny róg (reszta ekranu była czarna, ale wszelkie informacje jak powiadomienia, godzina były widoczne), po czym chciałem go zresetować, jednak to okazało się jego ostatnim oddechem. Teraz za cholere nie ...
Czytaj więcej : LeEco x526 unbrick? | Wyświetlone : 2480 | Odpowiedzi : 6


Komputer nie widzi telefonu le leeco le max2

Witam mam nastepujacy problem siostrzenica zablokowała totalnie telefon i jedyn wyjsciem było go sformatowanie włącznie z system i teraz nie mogę wrzucić paczki z system by moc zainstalowac nowy soft komputer nie widzi telefonu instalowałem sterowiki usb
Czytaj więcej : Komputer nie widzi telefonu le leeco le max2 | Wyświetlone : 1920 | Odpowiedzi : 0


LeEco CoolPad Cool /R116 / pęknięcie szkiełka na kamerze

Cześć, wszystkiego najlepszego Wszystkim użytkownikom w Nowym Roku.
Zgłosił się do mnie wujek po pomoc , gdyż po upadku telefonu Coolpad Cool1 roztrzaskało mu się szkiełko w głównym aparacie , zdjęcia poniżej.

Na zdjęciach widać uszkodzone szkiełko przy aparacie gdzie są dwie kamery czarno biała i kolorowa. Te pęknięcia jest na kolorowej. Samodzielnie wygrzebał to szkiełko i chciałby zamówić u chińczyków osobne szkiełko czyli tylko osłonka soczewki.

Posiada Ktoś z Was doświadczenia z wymianą , ...
Czytaj więcej : LeEco CoolPad Cool /R116 / pęknięcie szkiełka na kamerze | Wyświetlone : 2845 | Odpowiedzi : 6


Cool1 MMSy

witam

Działają komuś mmsy w plusie?? bo doradziłem ziomkowi ten telefon jest w miarę zadowolony tylko te mmsy. Wszystkie ustawienia ze strony plusa wpisane.
Ale tam jest jeden APN którego nie można usunąć ...jakieś pomysły??
Czytaj więcej : Cool1 MMSy | Wyświetlone : 2237 | Odpowiedzi : 6


Ekran do Le 2 x526

Witam sylwestrowo :-)

Zgodnie z przewidywaniami Młody zbił ekran w swoim Le 2 x526. Patrzę co tam ciekawego z części zamiennych na Banggood jest i faktycznie jest, z tym że ekranów typowo oznaczonych jako do tego modelu nie znalazłem. Może ktoś poratuje i albo da jakiś link do chińskiego sklepu albo wie czy display od innego modelu LeTv pasuje do x526 i można go bez przeszkód wmontować. ...
Czytaj więcej : Ekran do Le 2 x526 | Wyświetlone : 2040 | Odpowiedzi : 4


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165144 • Liczba wątków: 5436 • Liczba użytkowników: 39525

  • Reklama