• Reklama

Teraz jest 1 maja 2024, o 09:50

Nowości Nowości dla Dyskusje ogólne o telefonach

Mapa strony Dyskusje ogólne o telefonach » Dział : Dyskusje ogólne o telefonach

Tematy dotyczące wszystkich telefonów, sieci, operatorów, bateri itp..

Xiaomi & Samsung

Witam jakiego wybrać smartfona xiaomi mi 9t czy samsung A70?? Głównie co mnie interesuje to szybkość działania, dobra bateria. Ew przyzwoity aparat.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Czytaj więcej : Xiaomi & Samsung | Wyświetlone : 4020 | Odpowiedzi : 0


Do Landvo L200 jaka bateria?

Chciałbym uruchomic dosc stary telefon Landvo L200. Przydalby sie jeszcze czasami. Bateria ktora jest w telefonie komplenie padła. Dedykowanych baterii do tego modelu nie mogę znaleźć. Czy jest jakas inna bateria którą moglbym zastosować? Dane baterii oryginalnej:Type: Li-Ion
Output Voltage: 3.8V
Capacity: 2000mAh
Compatible with: LANDVO L200 L200G Smartphone
Czytaj więcej : Do Landvo L200 jaka bateria? | Wyświetlone : 1538 | Odpowiedzi : 3


witam

witam poleci ktoś smartfona ,z dużym i ładnym wyświetlaczem? dobra bateria i szybkość działania,też fajnie aby miał dobry aparat, kwota 1300 zł zastanawiam sie nad xiaomi redmi note 7 lub honor 8x chyba ze dopłacić i skusić się nad samsung a70>???
Czytaj więcej : witam | Wyświetlone : 2016 | Odpowiedzi : 4


Czy Vivi to podróbka Vivo?

Na popularnym serwisie aukcyjnym pojawił się telefon Vivi. Czy jest to podróbka Vivo?
Czytaj więcej : Czy Vivi to podróbka Vivo? | Wyświetlone : 2625 | Odpowiedzi : 0


Bateria do teeno v mobile x6

Może ktoś mi pomoże...
Kupiłem na aliexpress telefon V mobile X6. Niestety bateria, która była w komplecie nie pasuje. Tzn pasuje wielkością, ale nie pasują styki, są przesunięte. Na baterii znalazłem oznaczenie 8848 i jak się okazuje jest to bateria do modelu Teeno V mobile 8848. W jaki sposób mogę znaleźć poprawną baterię do mojego telefonu? Może znacie jakieś strony na których można znaleźć takie informacje? Próbuję wyszukać na aliexpress i przez ebay, ale nie ...
Czytaj więcej : Bateria do teeno v mobile x6 | Wyświetlone : 1996 | Odpowiedzi : 1


Co się stało z firmą Ramos

Jak w tytule czy ktoś wie co się stało z firmą Ramos, robili fajne tablety. Ostatnio szukałem romu do swojego tabletu Ramos i10s i wydaje mi się że ta firma zapadła się pod ziemię.
Czytaj więcej : Co się stało z firmą Ramos | Wyświetlone : 1978 | Odpowiedzi : 0


Xiaomi co sądzicie?

Hej, co sądzicie o telefonach tej marki? Ja pokusiłem się o zakup. Jak na cenę niespełna 500 zł tel. jest funkcjonalny. Drobną wadą jest to, że bateria w nówce trzyma dobę, maks. dwie zależnie od użytkowania.
Czytaj więcej : Xiaomi co sądzicie? | Wyświetlone : 4935 | Odpowiedzi : 5


MUJA, rewolucyjny gamepad dla smartfonów

Gamepad MUJA jest kompatybilny zarówno z systemem Android, jak i iOS, co czyni go wieloplatformowym w przeciwieństwie do pierwszej generacji, która była ograniczona do iOS i niektórych modeli iPhone. Zawiera baterię 450 mAh, która pozwala na 36 godzin gry i 56 godzin czuwania. Łączy się ze smartfonem za pośrednictwem połączenia Bluetooh (4.2).

Obrazek

jakiej grze telefonicznej grasz?


Obrazek
Czytaj więcej : MUJA, rewolucyjny gamepad dla smartfonów | Wyświetlone : 2463 | Odpowiedzi : 4


Interntet na karte rok ważnosci

Witam, szukam prostej oferty na karte, potrzebuję na początek pakiet ok 10GB z możliwością wykorzystania przez przynajmniej rok w rozsądnej cenie.
Czytaj więcej : Interntet na karte rok ważnosci | Wyświetlone : 2488 | Odpowiedzi : 8


powidoki po wymianie ekranu

sam zmieniałem ekran w penovo p2, zamawiałem a ali, po zamontowaniu ekran działa ale ma jakieś powidoki czy jak by tego nie nazwać, np górna belka powiadomień się podwaja drugi raz w połowie ekranu - to wina bubla jaki dostałem czy np źle wsadzonych styków?
Czytaj więcej : powidoki po wymianie ekranu | Wyświetlone : 2147 | Odpowiedzi : 2


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165144 • Liczba wątków: 5436 • Liczba użytkowników: 39525

  • Reklama