• Reklama

Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Postprzez CalkiemNowy » 26 sie 2017, o 11:44

Brak oznakowania CE na wyrobie więc i tak ci nie puszczą takiego telefonu.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
CalkiemNowy
 
Posty: 9
Dołączył(a): 24 maja 2017, o 15:19
Telefon:: LG

Reklama

Re: Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Postprzez leon84 » 26 sie 2017, o 12:20

Mój telefon właśnie został zwolniony( xiaomi 4x) po miesiącu z Przemyśla. Wysłałem deklaracje która była podawana wcześniej i instrukcje łatwo dostępna w internecie ... Najwidoczniej mój miał CE. Pozdro
leon84
 
Posty: 18
Dołączył(a): 22 mar 2015, o 21:31
Telefon:: htc

Re: Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Postprzez marcoos1 » 26 sie 2017, o 12:35

vaddiv napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Większość pytań o zatrzymanie paczki dotyczy właśnie Przemyśla. Jeśli przejrzałeś chociaż forum zanim zapytałeś to powinieneś zauważyć, że raczej ciężko liczyć, że nie będą formalistami..
Pewnie, że mógłbym napisać grzeczniej, ale czasem forma bardziej bezpośrednia trafia lepiej do ludzi. W dodatku cały czas jest wałkowane to samo i gdyby pytający zadał sobie trochę więcej trudu to by nie musiał pytać. A nawet bez szukania na forum pokazałem, że praktycznie sam sobie odpowiedziałeś Masz napisane czego brakuje a pytasz co masz dosłać. Oczywiste dla większości ludzi jest to, żeby dosłać to czego brakuje

Autor postu otrzymał pochwałę
marcoos1
VIP
 
Posty: 1116
Dołączył(a): 13 sty 2014, o 23:37
Pochwały: 84
Telefon:: samsung

Re: Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Postprzez Puchaty86 » 26 sie 2017, o 13:38

leon84 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Xiaomi Redmi note 4x nie jest przeznaczony na rynek UE więc nie ma tego certyfikatu.
Puchaty86
 
Posty: 15
Dołączył(a): 21 lip 2017, o 14:54
Telefon:: Sony

Re: Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Postprzez tomimiot » 28 sie 2017, o 09:01

Mam pytanie odnośnie wideo rejestratora do samochodu, czy też sprawdzają pod kątem zgodności z CE? I czy Xiaomi Yi z tomtopa posiada takowy certyfikat: https://www.tomtop.com/xiaomi-accessori ... 76&aid=Adm
tomimiot
 
Posty: 31
Dołączył(a): 7 paź 2015, o 16:59
Telefon:: LG

Re: Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Postprzez Prz3m0 » 28 sie 2017, o 21:47

Czy ktoś wie do jakiego urzędu celnego podlega Wrocław? bo na internecie nie moge znaleźć. Wiem tylko że Rzeszów jest pod Przemyśl, wiec planuje do kolegi we wrocławiu zamówić. Z góry dzieki za info
Prz3m0
 
Posty: 7
Dołączył(a): 17 lis 2015, o 22:16
Telefon:: lg

Re: Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Postprzez Flyagaric » 28 sie 2017, o 21:58

tomimiot napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Jeśli twój WER to Przemyśl, to spodziewaj się wszystkiego najgorszego. Kamerka ten certyfikat najpewniej posiada, bo jest u nas przecież w oficjalnej dystrybucji, ale nie wiadomo, czy posiada oznaczenia CE, a to, to przeważnie się czepiają.

Pozostałe WERy nie robią takich problemów.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Postprzez areq1987 » 28 sie 2017, o 22:26

Jeśli zamówiłbym taki odkurzacz Xiaomi MiRobot z GearBest i trafiłby jakimś przypadkiem na cło, a podlegam pod UC Przemyśł to rozumiem, że moge się pożegnać z odkurzaczem gdyż ten dedykowany jest na rynek chiński i o żadnym CE pewnie nie ma mowy?
areq1987
VIP
 
Posty: 820
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 23:44
Lokalizacja: mielec
Pochwały: 6
Telefon:: Xiaomi MI5 64GB
ROM: 7.1.2 AOSP

Re: Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Postprzez Flyagaric » 28 sie 2017, o 23:58

Pytaj GB o ten certyfikat, nie nas. Ewentualnie googli.
Scenariusz będzie wyglądał dokładnie jak piszesz.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Postprzez hygge » 2 wrz 2017, o 13:57

Czyli jeśli xiaomi redmi 4x nie ma certyfikatu, jest sens wysyłania do urzędu celnego innych dokumentów , których wymagają ?Jest jakaś szansa , że dostanę telefon, czy odeślą go?
hygge
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2 wrz 2017, o 13:54
Telefon:: 8831234321

Re: Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Postprzez clorox » 2 wrz 2017, o 19:54

Zależy jaki UC. Jeżeli Przemyśl, to odeślą.
"Trzeba mieć dużo cierpliwości, by się jej nauczyć." - Stanisław Jerzy Lec
Avatar użytkownika
clorox
VIP
 
Posty: 1421
Dołączył(a): 22 cze 2015, o 17:44
Pochwały: 96
Telefon:: Cool 1
ROM: leree

Re: Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Postprzez hygge » 4 wrz 2017, o 15:34

Jeżeli mój telefon nie ma certyfikatu CE , to mogę wysłać jakiś randomowy z internetu, czy to nie przejdzie?
hygge
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2 wrz 2017, o 13:54
Telefon:: 8831234321

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron