• Reklama

Teraz jest 1 maja 2024, o 21:46

Nowości Nowości dla Dual SIM

Mapa strony Dual SIM » Dział : Dual SIM

Forum o telefonach na dwie karty SIM

Zablokowany ekran w chińskim i9300

Witam Wszystkich i pozdrawiam.
Jestem nowy na Tym Forum, więc proszę o wyrozumiałość, jeśli piszę w nie właściwym wątku, to z góry przepraszam i proszę Moderatorów o przeniesienie do właściwego wątku.
Przejdźmy do sedna.
Zakupiłem w kraju Kwitnącej Wiśni takie oto urządzenie: http://starm.otwarte24.pl/204,i9300-Red ... -PL-z-Chin .

Wszystko chodziło mniej więcej ok, do czasu jak dzieciak 3 razy błędnie wpisał kod odblokowania ekranu. Teraz nie da się go odblokować. Telefon ...
Czytaj więcej : Zablokowany ekran w chińskim i9300 | Wyświetlone : 5787 | Odpowiedzi : 7


DUAL+Wi-Fi+GPS+Bluetooth+Tuner DVB-T

Witam,
Szukam kombajnu, jak w temacie.
Czy Ktoś z Userów wie o takim modelu?

Pozdrawiam, Piotrek.
Czytaj więcej : DUAL+Wi-Fi+GPS+Bluetooth+Tuner DVB-T | Wyświetlone : 11308 | Odpowiedzi : 1


Jak to z tym 3g?

Witam mam pytanie gdyż jestem dość nowy w sprawach telefonów z china tym bardziej nie znam się zbytnio w sprawach dot. mojego pytania ;)


Chciałbym zapytać jak to wygląda z 3g w telefonach z chin ? chodzi mi o to, że mam abo w play z netem . Czy na takim tel z chin np. iocean x7/zopo c2/newman k1 itp czy 3g normalnie bedzie działać? (nie mam na myśli aero2 - tylko poprostu internet z ...
Czytaj więcej : Jak to z tym 3g? | Wyświetlone : 20878 | Odpowiedzi : 37


[ dwie karty SIM] Dual sim active

Witam,

Przewertowałem to forum jak i kilka innych i zadziwia mnie to, że nie jest rzeczą łatwą jednoznacznie określić, który z telefonów reklamowanych tutaj jest tak naprawdę dual sim active. Większość to są dual simy stand by, czyli dla osób komunikujących się z wieloma osobami każdego dnia zupełnie bezużyteczne. Własnie jestem w trakcie odsyłania takiego aparatu za prawie 700, który rzekomo miał być wg zapewnień sprzedawcy dual sim active. Niestety po 2 dniach testów sprzedawca ...
Czytaj więcej : [ dwie karty SIM] Dual sim active | Wyświetlone : 26255 | Odpowiedzi : 25


Program SMS/MMS

Dotąd korzystałem na telefonach z dual sim z GO SMS Pro i byłem bardzo zadowolony.
Jednak od pewnego czasu z tego programu zginęła obsługa dwóch kart - brak klawiszy do wysyłania z SIM1 i SIM2 oraz wskazówki na którą kartę/z której karty została odebrana/wysłana widomość. Ponadto przy wysyłaniu wiadomości nie pojawia się pytanie, z której karty ta wiadomość ma być wysłana.

Czy znacie może program o podobnych funkcjonalnościach, jak te opisane powyżej?
Czytaj więcej : Program SMS/MMS | Wyświetlone : 12179 | Odpowiedzi : 15


jak zdemontowac tylny głosnik w i9300?

witam. czy ktos z forumowiczów moze mi powiedziec czy tylny głosnik w I9300 podróba SIII ma wpinany czy lutowany głosnik? i jak porozkrecac telefonik zeby nic nie uszkodzic ? jakis tasm od bocznych klawiszy czy cos w podobie
Czytaj więcej : jak zdemontowac tylny głosnik w i9300? | Wyświetlone : 3200 | Odpowiedzi : 0


[dual Sim] Jaki telefon, zakup w Szanghaju

Witam, mój znajomy jest teraz w Chinach, w czerwcu wraca do Polski.

Interesuje mnie telefon dual-sim obsługujący Aero2 (fajnie jakby miał bluetooth 3.0), teraz mam Xperie Arc S, także chciałbym coś zbliżonego lub troszeczkę mocniejszego. Telefon zostanie kupiony przez kolegę w Szanghaju.

Tutaj parametry Arc S
Pamięć RAM :512 MB
Zegar procesora :1,40 GHz
Wyświetlacz :Kolorowy / TFT
16M kolorów
480 x 854 px (4,2")

Co byście proponowali?
Czy wiecie może jakie są przepisy dotyczące ...
Czytaj więcej : [dual Sim] Jaki telefon, zakup w Szanghaju | Wyświetlone : 3607 | Odpowiedzi : 2


[dual Sim] CDS C1000

Witam po raz pierwszy. Szukam telefonu dualsim dla córki, który mógłby pracować z kartą AERO2 i T-mobile . Znalazłem takie cudo : http://www.aliexpress.com/item/CDS-C100 ... 78509.html Czy ktoś miał do czynienia z tym sprzętem? Może nie warto kombinować i kupić Newman'a N1?
Czytaj więcej : [dual Sim] CDS C1000 | Wyświetlone : 3116 | Odpowiedzi : 5


[ dwie karty SIM] pomocy g9220

witam mam telefon z chin G9220 z MK6220 wyglada tak
http://allegro.pl/duzy-dotykowy-telefon ... 78746.html

prosze o pomoc jak przeinstalowac system bo juz chyba ze 4 dni siedze i niemoge nic z nim zrobic komputer w ogole go nie wykrywa jedynie karte pamieci przejrzalem cale forum iprobowalem chyba wszystkiego jesli ktos moze pomoc to o nia prosze :D
Czytaj więcej : [ dwie karty SIM] pomocy g9220 | Wyświetlone : 2368 | Odpowiedzi : 1


[dual Sim] Jak wykonać root-a i9300 MTK6577

Witam, zakupiłem taki telefonik jak w tej aukcji:
http://allegro.pl/show_item.php?item=2889655617
Czy możecie mi pomóc i powiedziec jak wykonac roota w tym fonie, próbowałem opisów z kilku poradników z tego forum tez ale nic nie skutkuje......Próbowałem używac SP_Flash_Tool_v3.1222.00 do mtkm6577 ale niec nie skutkuje.......proszę o rade
Czytaj więcej : [dual Sim] Jak wykonać root-a i9300 MTK6577 | Wyświetlone : 2559 | Odpowiedzi : 4


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165144 • Liczba wątków: 5436 • Liczba użytkowników: 39525

  • Reklama
cron