• Reklama

Kim jest GearBest?

Promocje i oferta sklepu GearBest.com

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez kakam55 » 3 kwi 2016, o 09:14

Witam
chciałem zareklamować telefon homtom ht6 przestał działać mikrofon ale w formularzu Gearbest nie przyjmuje mojego numeru zamówienia.
Order No.:W1602051127095031 ; Tracking Number: RR283279334HU
Jak można to rozwiązać.
umidigi a5pro ; Iphone X, 7, 5s
Avatar użytkownika
kakam55
 
Posty: 61
Dołączył(a): 15 paź 2014, o 20:27
Pochwały: 2
Telefon:: 7 plus;Cool1;x722

Reklama

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez bensumer » 3 kwi 2016, o 16:57

Pisz do Gearbest ticketa, że coś nie halo z twoim numerem itd. albo zakładaj od razu spór w Paypal i napisz że masz problemy z wyegzekwowaniem gwarancji. Paypal będzie pośrednikiem w negocjacjach z Gearbestem i od razu ustawi ich do pionu. Bo Gearbest może zamykać Twoje tickety i zwlekać z odpowiedziami.
bensumer
 
Posty: 22
Dołączył(a): 3 mar 2016, o 11:57
Pochwały: 1
Telefon:: LG P500

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez Victor » 4 maja 2016, o 14:27

Dopiero po 20 mają? Miało być po 21 kwietnia. Muszę przemyśleć co z tym zrobić. Niestety nie widzę dla siebie alternatywy w tej cenie.
Pisz ticketa, jak nie oddadzą w kilka dni to spór.
Ja to mam większy problem tablet z GB utknął w WER Warszawa od 12 kwietnia i do tego ten ZUK.
Jak myślicie na tą pierwszą przesyłkę robić już spór czy jeszcze przyjdzie?
Victor
 
Posty: 30
Dołączył(a): 9 kwi 2016, o 13:23
Telefon:: Samsung

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez cezaros » 5 cze 2016, o 14:19

Uważajcie na tzw. "presale" od nich. Łapią jeleni dają atrakcyjne ceny na jakieś telefony a po miesiącu piszą że nie mają tego telefonu i mogą oczywiście oddać pieniądze (ja jak chcę w banku pożyczyć kasę na miesiąc to muszę z procentem oddać). Już mnie tak 2 razy zrobili na umi touch i lenovo zuk z1, a teraz ostatnio był homtom ht17 i nie napisali że to presel bo nikt już się na to nie nabiera to małpy napisały że wysyłka po 3 jun (czerwiec) czyli norma bo promocja była 2 czerwca, a dzień później napisane było że wysyłka po 4 jul czyli lipiec. Ostrzegam bo sam się prawie nabrałem na tego homtoma.
cezaros
 
Posty: 72
Dołączył(a): 2 lis 2015, o 09:35
Pochwały: 8
Telefon:: xiaomi mi5s

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez grosjean » 18 wrz 2016, o 18:54

Witam,
czy ktoś z Was miał może otwarte roszczenie z Gearbest na Paypal? Kupiłem u nich Zuka Z1 na promocji za 189,89$. Po ok. dwóch miesiącach od otrzymania telefonu przestały działać aparaty (przedni i tylni). Złożyłem reklamację, zaproponowali zwrot 35$ na GB wallet lub wysyłke do nich na naprawę. Telefon odesłałem, potwierdzili przyjęcię i wysłali do serwisu. Okazało się że naprawa jest niemożliwa i zaproponowali mi 75$ zwrotu lub wysyłkę nowego egzemplarza jeżeli dopłace im 110$. Odpowiedziałem że jeżeli naprawa jest niemożliwa to oczekuję pełnego zwrotu i przeniosłem spór na paypal. Tam w iminieniu sklepu odpowiedziała niejaka Zella i zaproponowała zwrot 114$. Odmówiłem i przekształciłem spór w roszczenie. W ramach roszczenia Gearbest wysłał mi propozycję zwrotu ....70$. Oczywiście odmówiłem. Teraz oczekuję na rozstrzygnięcie sporu przez Paypal. To taka moja historia gdybyścię robili u nich zakupy. Jeżeli ktoś z Was miał procedurę roszczenia na Paypal to napiszcie jaki był finał i jak długo to trwało.

Dzięki i Pozdrawiam.
grosjean
 
Posty: 53
Dołączył(a): 22 kwi 2014, o 20:56
Pochwały: 1
Telefon:: Axon 7

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez hajdziu » 29 wrz 2016, o 11:38

Mam podobną sytuację, z tym, że w moim egzemplarzu przestał działać czytnik linii papilarnych. Na obecnym etapie telefon jest u nich i twierdzą, że naprawa jest niemożliwa i proponują mi 90 USD zwrotu. Jeszcze nie otwierałem sporu na PP. Pytanie tylko odsyłają te zepsute telefony?
Avatar użytkownika
hajdziu
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10 kwi 2016, o 13:09
Pochwały: 3

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez kermit76 » 5 paź 2016, o 11:44

to ja dla odmiany pochwalę gearbest za reklamacje smartwatcha, która niedawno złozyłem zaraz po odebraniu zerarka (słabo działający dotyk na części ekranu).
Opisałem, poprosili o film, nagrałem, wysłałem link do YT, po czym uznali reklamacje i zaproponowali zatrzymanie przedmiotu, zwrot 95% tego co zaplacilem na wallet oraz jeszcze punkty gearbest. Wszystko juz zalatwione - pałna satysfakcja z mojej strony.

pzdr
Avatar użytkownika
kermit76
 
Posty: 45
Dołączył(a): 16 sty 2016, o 12:04
Pochwały: 1

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez grosjean » 6 paź 2016, o 21:14

Jeżeli ktoś robi zakupy w GearBest to radzę płacić przez PayPal. W moim przypadku tylko to mnie uratowało. PayPal stanął na wysokości zadania i odzyskał pełną należność od GearBest.
grosjean
 
Posty: 53
Dołączył(a): 22 kwi 2014, o 20:56
Pochwały: 1
Telefon:: Axon 7

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez mghejger » 6 paź 2016, o 21:20

U mnie podobna sytuacja - odmówili naprawy telefonu, bo nie mają części, w zamian proponując zwrot 20$ ze 135$, które płaciłem. W dodatku na GB wallet.
Obecnie czekam na decyzję banku odnośnie chargebacku.
mghejger
 
Posty: 26
Dołączył(a): 11 lis 2015, o 22:57
Pochwały: 14
Telefon:: LG

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez hajdziu » 21 paź 2016, o 14:28

Ładnie dałem się zrobić....nigdy nie zamykajcie sporu na Paypal. Gearbest napisał, że naprawili telefon tylko żebym zamknął spór. Tak też zrobiłem i czekam na nr przesyłki. Odpisali, że usterka jednak nadal występują i mogą mi zwrócić 100USD. Typowi oszuści, a ta gwarancja roczna to puste słowa.
Avatar użytkownika
hajdziu
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10 kwi 2016, o 13:09
Pochwały: 3

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez swiezak82 » 21 paź 2016, o 14:54

Napisz do PayPal reklamację a nóż się uda. Najlepiej zadzwoń i zapytaj czy są jakieś szanse.
Masz dowody na to, że tak zagrali to próbuj.
Avatar użytkownika
swiezak82
VIP
 
Posty: 1353
Dołączył(a): 24 kwi 2014, o 11:42
Pochwały: 51
Telefon:: Pentagram
ROM: 4.1.2

Re: Odp: Kim jest GearBest?

Postprzez saroo » 21 paź 2016, o 16:21

swiezak82 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Taki mały offtop. Wyrażenie "a nuż..." piszemy przez u-otwarte. Tu nie chodzi o przyrząd do krojenia :D
saroo
 
Posty: 128
Dołączył(a): 29 paź 2015, o 17:27
Pochwały: 3
Telefon:: LeTV

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do GearBest.com



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

  • Reklama