• Reklama

Kim jest GearBest?

Promocje i oferta sklepu GearBest.com

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez grosjean » 22 paź 2016, o 09:22

hajdziu napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

No to dałeś się zrobić....
grosjean
 
Posty: 53
Dołączył(a): 22 kwi 2014, o 20:56
Pochwały: 1
Telefon:: Axon 7

Reklama

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez Frozen drugi » 23 paź 2016, o 23:24

Witam
Napisałem do nich na live chat czy byłaby możliwość zadeklarowania mniejszej wartości przesyłki, aby w razie czego nie płacić tyle vat. Odpowiedzieli że nie mogą, ponieważ jest to nie legalne. W jaki sposób proponujecie obniżenie wartości przesyłki?
I lepiej brać z magazynu china czy eu(jest droższe o 30$)?Jest gwarancja ominięcia vatu?
Kupony na magazyn eu nie działają?
Wysyłka flat race shiping to priorytet czy kurier?
Dziękuję
Frozen drugi
 

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez hajdziu » 24 paź 2016, o 08:14

grosjean napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

No to dałeś się zrobić....

To pomogłeś... Paypal nie odzywa się. Co w sytuacji, gdy miną te 180 dni ochrony Paypal? Majfrendy powiedzą,że nie da się naprawić i co wtedy robicie? Już nie ma do kogo się zgłosić, a gwarancji jeszcze drugie tyle jest.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
hajdziu
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10 kwi 2016, o 13:09
Pochwały: 3

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez grosjean » 24 paź 2016, o 14:27

Frozen drugi napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jeżeli paczka idzie z EU, to vatu nie ma. Odzyskać część kasy możesz poprzez givingassistant (w przypadku gesrbest chyba 6%).
grosjean
 
Posty: 53
Dołączył(a): 22 kwi 2014, o 20:56
Pochwały: 1
Telefon:: Axon 7

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez grosjean » 24 paź 2016, o 14:32

hajdziu napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

No to dałeś się zrobić....

To pomogłeś... Paypal nie odzywa się. Co w sytuacji, gdy miną te 180 dni ochrony Paypal? Majfrendy powiedzą,że nie da się naprawić i co wtedy robicie? Już nie ma do kogo się zgłosić, a gwarancji jeszcze drugie tyle jest.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

To pomogłeś....
Trzeba było nie zamykać sporu. Skoro napisali Ci że naprawili to mogli wysłać. Potwierdził byś przy odbiorze że wszystko ok i zamknął spór. Teraz według mnie to możesz się cieszyć jak oddadzą Ci to 100 USD.
grosjean
 
Posty: 53
Dołączył(a): 22 kwi 2014, o 20:56
Pochwały: 1
Telefon:: Axon 7
Góra

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez Frozen drugi » 24 paź 2016, o 18:32

Dziękuję grosjean
Mógłby ktoś jeszcze podpowiedzieć a'propo zaniżania wartości przesyłki. Gdzie o tym do nich napisać?
Frozen drugi
 

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez skazi » 24 paź 2016, o 18:41

Frozen drugi napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Myślisz że jak Ci zaniża przesyłkę to przyjdzie bez vatu? :lol:
skazi
AKTYWNY
 
Posty: 705
Dołączył(a): 26 maja 2015, o 14:59
Pochwały: 68
Telefon:: Xiaomi Mi5
ROM: Stock

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez Frozen drugi » 24 paź 2016, o 18:44

skazi napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Myślisz że jak Ci zaniża przesyłkę to przyjdzie bez vatu? :lol:

Aż tak zaniżać nie chcę,ale np na 50 $ byłoby w sam raz myślę :-) (kamerka). Chyba że to nic nie da?
Frozen drugi
 
Góra

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez swiezak82 » 24 paź 2016, o 19:19

Z tego co pamiętam to oni zawsze zaniżają wartość na przesyłce ale jak piszą wyżej nie ma to większego znaczenia co jest tam napisane.
Avatar użytkownika
swiezak82
VIP
 
Posty: 1353
Dołączył(a): 24 kwi 2014, o 11:42
Pochwały: 51
Telefon:: Pentagram
ROM: 4.1.2

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez Frozen drugi » 1 lis 2016, o 19:00

Nasunęło mi się jeszcze pytanie: po zakupie w zakładce orders na gearbest miałem po prawej stronie przycisk 'confirm delivery' czy jakoś podobnie. Dzisiaj patrzę-przycisk zniknął(mogę tylko śledzić przesyłkę); na paypalu w działaniach mam kwotę zakupu określoną jako 'Zakończono'(blokada z karty również zwolniona). Tak powinno być czy coś jest nie tak? Gdzie później powinienem potwierdzić dostarczenie skoro teraz tego nie widzę?
Frozen drugi
 

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez jan1994 » 2 lis 2016, o 13:03

Strona ma jakieś błędy w oprogramowaniu - moim zdaniem wszystko jest tak jak powinno być. Prawdopodobnie po pewnym czasie ten przycisk co Ci zniknął pojawi się ponownie.
jan1994
AKTYWNY
 
Posty: 233
Dołączył(a): 30 gru 2015, o 21:53
Lokalizacja: Białystok
Pochwały: 15
Telefon:: MI 5

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez Kot Paskowy » 13 lis 2016, o 22:15

Sklep skutecznie nie chce, żeby robić u nich zakupy. Wymyślili kiedyś przy kolejnym zamówieniu, że mam wysłać im skany różnych dokumentów co w połączeniu z numerem karty płatniczej jest niezłym towarem. Oczywiście nic nie wysłałem bo nie zamierzam udostępniać zagranicznemu sklepowi prywatnych danych. Od tego czasu każde zamówienie jest anulowane a płatność zwracana, niezależnie czy przez PayPala czy bezpośrednio z karty.
Avatar użytkownika
Kot Paskowy
 
Posty: 72
Dołączył(a): 28 lis 2015, o 19:29
Telefon:: Sony

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do GearBest.com



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron