• Reklama

Kim jest GearBest?

Promocje i oferta sklepu GearBest.com

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez zjac » 9 lut 2017, o 02:29

Przygody ciąg dalszy.
Walczę z GB o zwrot kasy za tel. który do nich wraca.

Po raz 4 odpisują jakieś kompletne idiotyzmy, kompletnie nie związane z tym co do nich piszę.

Wklejają jakieś linki przesyłki, że niby do UC wysłali dokumenty ( gdzie przesyłka jest 2 dni w odwrocie do nich z UC ), co każda odpowiedź to jakieś bzdury wogóle nie związane z tematem, wogóle jak by ktoś nie czytał o czym się pisze, a na końcu każdej ich odpowiedzi najlepsze:
"Once again, we sincerely apologize for any inconvenience that may have been caused.
Thank you so much for your continued patience and kind understanding. "

Naprawdę omijajcie ich szerokim łukiem, tak jak napisał ktoś wyżej, nie wiem co, ale coś im się kompletnie powaliło z obsługą. Strach się bać, co z ew. reklamacją jak ktoś ma coś droższego tam. Patrząc na to, że cen nie mają super, omijajcie, szkoda nerwów. Ja prawdopodobnie nie odzyskam 120 usd bezpośrednio, pozostaje mi zwrot przez kartę i czekanie z 20-30 dni na powrót kasy.

Sklep tragedia, a do lipca 2016 było wszystko super.
zjac

Pochwały: 6
Telefon:: Cubot

Reklama

Postprzez slydago » 9 lut 2017, o 20:00

Hej, powiecie moze, o co chodzi w promocjach takich jak ta?
http://www.gearbest.com/laptops/pp_589954.html

Znalazlem ją gdzies w czeluściach internetu, ale nie potrafie nigdzie znalesc listy takich ofert, skad sie one biora? Na stronie jakbym nie szukal to ceny są znacznie wyzsze.
slydago

Telefon:: Samsung

Postprzez zjac » 9 lut 2017, o 20:45

slydago napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Na @ są wysyłane.

A Poza tym 99% tych promocji to "promocje"

Przykład, na BG był w tej cenie bez wielkiego krzyku 61%: http://www.banggood.com/CHUWI-Lapbook-1 ... mds=search

Temat rzeka GB i ich "promocje", od przekłamywania cen przed promo, po brak na stanie i oczekiwania na wysyłkę po 2-3 tygodnie.
zjac

Pochwały: 6
Telefon:: Cubot

Postprzez slydago » 9 lut 2017, o 21:25

Dzieki za odp. Kupilem przez PayPala bo tez sie troche tego obawiam, ale generalnie widze żółci juz tak maja z kombinatorstwem, wczesniej kupilem ten laptop na alliexpres, 3 dni po zakupie wyslali mi info, ze jednak nie ma free shipping, tylko do EMSa trzeba doplacic 30$, wkurzylem sie, zrezygnowalem i czekam na zwrot na karte. Ale tu tez nie chcieli mi zaakceptowac żądania, poki nie zmienie powodu na inny, zamiast "zmiana kosztu przesylki" zgodnie z prawda. Ktos z doswiadczenia powie co w takich sytuacjach najlepiej robic? Płatnosc tam akurat Karta kredytowa, jeszcze prowizji mi doszlo z 60zl za przewalutowanie:/

Bede czekal, generalnie nawet 40dni bedzie dla mnie ok. Wysylaja chyba przez DPD, macie jakies doswiadczenia z Cłem i VAT w DPD?

Na BG z przesylka wychodzi 290$ vs na gearbest 251$ stad wybralem GB.
Ostatnio edytowano 9 lut 2017, o 21:31 przez slydago, łącznie edytowano 1 raz
slydago

Postprzez SpeedoFST » 9 lut 2017, o 21:31

Te promocje to one dziwne są, wystarczy zmienić kolor produktu, magazyn czy inne opcje możliwe do zmieniania i już po promocji ;) W przypadku tego lapa wystarczy z wtyczki amerykańskiej zmienić na EU i już cena leci o 30 dolców :)
SpeedoFST

Pochwały: 3
Telefon:: Nokia E72

Postprzez slydago » 9 lut 2017, o 21:47

Wzialem wlasnie z wtyczka amerykanska ; )
Swoja droga, jesli uda mi sie w koncu go kupic, co widze nie jest takie latwe, przez te ciagle jaja ze sprzedawcami to laptop dosc zacny.
Matryca 14' full HD z IPS matowa (bardzo duzy kontrast i bardzo dobre kąty widzenia)
Jest slot na m.sata, pasywne chłodzenie, i lekki 1,4kg. Z testow wiekszych problemow nie widze, klawiatura nie ugina sie, generalnie wyglada ok.
Problem z przegrzewaniem latwo naprawic.
slydago

Postprzez I†achi » 9 lut 2017, o 23:51

Frozen drugi napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dostałem na email. Być może tylko tyczyły się mojego konta... Ale jednak.
A od GB dostałem takie info:
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
I†achi

Pochwały: 1
Telefon:: iP4S

Postprzez skazi » 9 lut 2017, o 23:52

Laptop? Przecież to tylko większy tablet z klawiaturą. Za 1400zł można już kupić prawdziwego lapka z dyskiem twardym w Polsce.
skazi
AKTYWNY

Pochwały: 67
Telefon:: Xiaomi Mi5
ROM: Stock

Postprzez slydago » 10 lut 2017, o 00:08

skazi napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Nie do konca bym sie zgodzil ; )
Tak samo mozna powiedziec o dellach XPS za 5tys w zwyz. slaby wydajnosciowo, ale super lekki i ze swietnym ekranem.

Aktualnie mam 15" laptop z i5, 8gb i ssd, Generalnie znacznie bardziej wolalbym cos 2x lzejszego, z lepsza matryca, pomimo tego ze zdaje sobie sprawe ze bedzie troche wolniej. Kwestia potrzeb, ja akurat uzywam tego do internetu i filmow, absolutnie nie gram ani nie uzywam do ciezkich programow.
slydago

Postprzez SpeedoFST » 2 lis 2017, o 18:46

Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

chyba im smierdzą moje pieniądze, dziekujeniedowidzenia, wspolprace z gearbest kończę :D
SpeedoFST

Pochwały: 3
Telefon:: Nokia E72

Postprzez akir » 2 lis 2017, o 19:31

SpeedoFST napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
2 miesiące temu chcieli moje dane, wysłałem i po 24h zaakceptowane i zamknięte. Nie ma się czego bać

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
akir
AKTYWNY

Pochwały: 5
Telefon:: huwawei

Poprzednia strona

Powrót do GearBest.com