• Reklama

Kim jest GearBest?

Promocje i oferta sklepu GearBest.com

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez zjac » 9 lut 2017, o 01:29

Przygody ciąg dalszy.
Walczę z GB o zwrot kasy za tel. który do nich wraca.

Po raz 4 odpisują jakieś kompletne idiotyzmy, kompletnie nie związane z tym co do nich piszę.

Wklejają jakieś linki przesyłki, że niby do UC wysłali dokumenty ( gdzie przesyłka jest 2 dni w odwrocie do nich z UC ), co każda odpowiedź to jakieś bzdury wogóle nie związane z tematem, wogóle jak by ktoś nie czytał o czym się pisze, a na końcu każdej ich odpowiedzi najlepsze:
"Once again, we sincerely apologize for any inconvenience that may have been caused.
Thank you so much for your continued patience and kind understanding. "

Naprawdę omijajcie ich szerokim łukiem, tak jak napisał ktoś wyżej, nie wiem co, ale coś im się kompletnie powaliło z obsługą. Strach się bać, co z ew. reklamacją jak ktoś ma coś droższego tam. Patrząc na to, że cen nie mają super, omijajcie, szkoda nerwów. Ja prawdopodobnie nie odzyskam 120 usd bezpośrednio, pozostaje mi zwrot przez kartę i czekanie z 20-30 dni na powrót kasy.

Sklep tragedia, a do lipca 2016 było wszystko super.
zjac
 
Posty: 30
Dołączył(a): 14 lut 2016, o 19:17
Pochwały: 6
Telefon:: Cubot

Reklama

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez slydago » 9 lut 2017, o 19:00

Hej, powiecie moze, o co chodzi w promocjach takich jak ta?
http://www.gearbest.com/laptops/pp_589954.html

Znalazlem ją gdzies w czeluściach internetu, ale nie potrafie nigdzie znalesc listy takich ofert, skad sie one biora? Na stronie jakbym nie szukal to ceny są znacznie wyzsze.
slydago
 
Posty: 0
Dołączył(a): 9 lut 2017, o 18:57
Telefon:: Samsung

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez zjac » 9 lut 2017, o 19:45

slydago napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Na @ są wysyłane.

A Poza tym 99% tych promocji to "promocje"

Przykład, na BG był w tej cenie bez wielkiego krzyku 61%: http://www.banggood.com/CHUWI-Lapbook-1 ... mds=search

Temat rzeka GB i ich "promocje", od przekłamywania cen przed promo, po brak na stanie i oczekiwania na wysyłkę po 2-3 tygodnie.
zjac
 
Posty: 30
Dołączył(a): 14 lut 2016, o 19:17
Pochwały: 6
Telefon:: Cubot

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez slydago » 9 lut 2017, o 20:25

Dzieki za odp. Kupilem przez PayPala bo tez sie troche tego obawiam, ale generalnie widze żółci juz tak maja z kombinatorstwem, wczesniej kupilem ten laptop na alliexpres, 3 dni po zakupie wyslali mi info, ze jednak nie ma free shipping, tylko do EMSa trzeba doplacic 30$, wkurzylem sie, zrezygnowalem i czekam na zwrot na karte. Ale tu tez nie chcieli mi zaakceptowac żądania, poki nie zmienie powodu na inny, zamiast "zmiana kosztu przesylki" zgodnie z prawda. Ktos z doswiadczenia powie co w takich sytuacjach najlepiej robic? Płatnosc tam akurat Karta kredytowa, jeszcze prowizji mi doszlo z 60zl za przewalutowanie:/

Bede czekal, generalnie nawet 40dni bedzie dla mnie ok. Wysylaja chyba przez DPD, macie jakies doswiadczenia z Cłem i VAT w DPD?

Na BG z przesylka wychodzi 290$ vs na gearbest 251$ stad wybralem GB.
Ostatnio edytowano 9 lut 2017, o 20:31 przez slydago, łącznie edytowano 1 raz
slydago
 
Posty: 0
Dołączył(a): 9 lut 2017, o 18:57
Telefon:: Samsung

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez SpeedoFST » 9 lut 2017, o 20:31

Te promocje to one dziwne są, wystarczy zmienić kolor produktu, magazyn czy inne opcje możliwe do zmieniania i już po promocji ;) W przypadku tego lapa wystarczy z wtyczki amerykańskiej zmienić na EU i już cena leci o 30 dolców :)
SpeedoFST
AKTYWNY
 
Posty: 374
Dołączył(a): 13 cze 2015, o 21:08
Pochwały: 15
Telefon:: SGS8

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez slydago » 9 lut 2017, o 20:47

Wzialem wlasnie z wtyczka amerykanska ; )
Swoja droga, jesli uda mi sie w koncu go kupic, co widze nie jest takie latwe, przez te ciagle jaja ze sprzedawcami to laptop dosc zacny.
Matryca 14' full HD z IPS matowa (bardzo duzy kontrast i bardzo dobre kąty widzenia)
Jest slot na m.sata, pasywne chłodzenie, i lekki 1,4kg. Z testow wiekszych problemow nie widze, klawiatura nie ugina sie, generalnie wyglada ok.
Problem z przegrzewaniem latwo naprawic.
slydago
 
Posty: 0
Dołączył(a): 9 lut 2017, o 18:57
Telefon:: Samsung

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez I†achi » 9 lut 2017, o 22:51

Frozen drugi napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Dostałem na email. Być może tylko tyczyły się mojego konta... Ale jednak.
A od GB dostałem takie info:
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
I†achi
 
Posty: 149
Dołączył(a): 31 sie 2015, o 21:03
Pochwały: 1
Telefon:: iP4S

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez skazi » 9 lut 2017, o 22:52

Laptop? Przecież to tylko większy tablet z klawiaturą. Za 1400zł można już kupić prawdziwego lapka z dyskiem twardym w Polsce.
skazi
AKTYWNY
 
Posty: 705
Dołączył(a): 26 maja 2015, o 14:59
Pochwały: 68
Telefon:: Xiaomi Mi5
ROM: Stock

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez slydago » 9 lut 2017, o 23:08

skazi napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Nie do konca bym sie zgodzil ; )
Tak samo mozna powiedziec o dellach XPS za 5tys w zwyz. slaby wydajnosciowo, ale super lekki i ze swietnym ekranem.

Aktualnie mam 15" laptop z i5, 8gb i ssd, Generalnie znacznie bardziej wolalbym cos 2x lzejszego, z lepsza matryca, pomimo tego ze zdaje sobie sprawe ze bedzie troche wolniej. Kwestia potrzeb, ja akurat uzywam tego do internetu i filmow, absolutnie nie gram ani nie uzywam do ciezkich programow.
slydago
 
Posty: 0
Dołączył(a): 9 lut 2017, o 18:57
Telefon:: Samsung

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez SpeedoFST » 2 lis 2017, o 17:46

Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


chyba im smierdzą moje pieniądze, dziekujeniedowidzenia, wspolprace z gearbest kończę :D
SpeedoFST
AKTYWNY
 
Posty: 374
Dołączył(a): 13 cze 2015, o 21:08
Pochwały: 15
Telefon:: SGS8

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez akir » 2 lis 2017, o 18:31

SpeedoFST napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
2 miesiące temu chcieli moje dane, wysłałem i po 24h zaakceptowane i zamknięte. Nie ma się czego bać

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
akir
AKTYWNY
 
Posty: 653
Dołączył(a): 25 gru 2016, o 12:03
Pochwały: 14
Telefon:: huwawei

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez ricki » 6 gru 2017, o 10:19

I u mnie pojawił się problem z gearbest. Zamówiłem 14 listopada dwa tablety fnf ifive 4s mini które niby były dostępne. Od tego czasu przesyłki nie Wysłano na moje tickety odpowiadają że mam być cierpliwy towar już do nich jedzie że do końca listopada wyślą później do 5.12 a teraz już mi piszą że wyślą do 15.12. Co ciekawe tablety są w ciągłej sprzedaży na ich stronie więc na moje ściemniają. To już mój ostatni zakup u nich

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
ricki
 
Posty: 124
Dołączył(a): 27 sty 2013, o 18:59
Lokalizacja: Wielkopolska
Pochwały: 1

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do GearBest.com



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron