• Reklama

Kim jest GearBest?

Promocje i oferta sklepu GearBest.com

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez trzystan » 4 gru 2015, o 09:58

Witam wszystkich na forum,
podzielę się moim doświadczeniem z GearBest.
Pierwszy zakup 11.11.2015 to telefon z magazynu EU,po weryfikacji karty i dokumentu tożsamości( 3 dni stracone) przesyłka była u mnie 27.11. Wysłana z Węgier,więc vatu nie było.
Drugie zamówienie,również telefon 02.12.2015 zamówiony z magazynu w Chinach.04.12 wysłano z Belgii "Shipping Metod-Flat Rate Shipping"-może vatu też nie będzie.
Tak więc na razie chwalę ten sklep.
Pozdrawiam
trzystan
 
Posty: 7
Dołączył(a): 29 lip 2014, o 18:28
Telefon:: nokia

Reklama

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez Kot Paskowy » 4 gru 2015, o 10:13

Nie mów, że wysłałeś im zeskanowane dokumenty tożsamości. Jak myślisz co teraz mogą z tym zrobić?
Avatar użytkownika
Kot Paskowy
 
Posty: 72
Dołączył(a): 28 lis 2015, o 19:29
Telefon:: Sony

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez Masiakox » 4 gru 2015, o 10:42

Nikomu nie dajesz skanu swoich dokumentów, co dopiero jakiemuś chińskiemu sklepowi ? :O
Masiakox
 
Posty: 166
Dołączył(a): 25 sie 2015, o 11:29
Pochwały: 8
Telefon:: Letv X600

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez jarek65w » 4 gru 2015, o 11:37

No dajcie spokój ;-) , przecie 1 telefon dostał.

Także byłem ze sklepu zadowolony - teraz zostało byłem , choć mimo to zrobiłem 3 kolejne zakupy (bo było sporo punktów).
Kasę za nie raczej odzyskam , może czasu trochę stracę jak ostatnio.
Lub sklep wróci na prostą :?: .
pozdro
Teraz to tylko japcoki
jarek65w
 
Posty: 166
Dołączył(a): 18 lut 2013, o 19:23
Lokalizacja: Łódź Janów
Pochwały: 4
Telefon:: 4S,7S

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez trzystan » 4 gru 2015, o 14:04

Kot Paskowy napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Skan dokumentów jest bezpieczny,ponieważ wrażliwe dane są zamazane.
W faq sklepu jest to dokładnie opisane.
Pozdrawiam
trzystan
 
Posty: 7
Dołączył(a): 29 lip 2014, o 18:28
Telefon:: nokia

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez Kot Paskowy » 4 gru 2015, o 14:25

Teraz tylko czekać aż bank zablokuje kartę za próby nieautoryzowanych transakcji. Już nie jeden tak pozbył się po kilka kart.
Avatar użytkownika
Kot Paskowy
 
Posty: 72
Dołączył(a): 28 lis 2015, o 19:29
Telefon:: Sony

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez radier » 4 gru 2015, o 15:21

Naiwność ludzka nie zna granic.
Avatar użytkownika
radier
AKTYWNY
 
Posty: 395
Dołączył(a): 5 mar 2015, o 23:40
Pochwały: 11
Telefon:: Samsung

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez Gap12 » 4 gru 2015, o 19:02

Też wysyłałem im skany dokumentów i ani karty zablokowanej nieam ank kredytu nikt na mnie nie wziął ani nie wiem co tam jeszcze wymyślicie się nie wydarzyło,strasznie przesadzacie.
Gap12
 
Posty: 183
Dołączył(a): 23 lip 2013, o 10:07
Lokalizacja: Tarnów
Pochwały: 3
Telefon:: Mlais

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez orbitek2004 » 5 gru 2015, o 21:58

A ja u nich kupuje i nie narzekam. Zakupy bez Vat. Ostatni zakup polecam super cena nikt takiej nie ma:

http://www.gearbest.com/action-cameras/ ... html?wid=3 z UE

http://www.gearbest.com/action-cameras- ... 38852.html z Chin

http://www.gearbest.com/photography-acc ... 84501.html z Chin

Płace kartą walutową w dolarach lub euro i nie ma problemu. dodatkowo wysyłaj zdjęcie paczki przed wysyłką. Wszystko jasno i czytelnie.

Wysyłają pocztą szwedzką do 14 dni dostawa maxymalnie, z UE bardzo szybko.
orbitek2004
 

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez michal575 » 18 gru 2015, o 11:00

Uważajcie bo Gearbest z końcem roku kasuje GB Punkty zdobyte przed 31 października

"We would like to extend our very Warmest Wishes to you and your loved ones this Festive Season.

We feel honored that so many new customers have joined our community this year. The reason we’re reaching out to you is to explain an established policy of ours: at the end of every calendar year, each customer’s unused GB Points automatically expire and reset to 0.

We’ve made two small changes this time round:

Only GB Points earned before OCT 31 will reset; points earned after that will not be lost.
Deadline has been extended to MAR 31, 2016.


So if you have GB points earned before OCT 31, this is a (very friendly) e-mail reminding you to plase use them up as soon as possible! Your points can be used to buy products, awesome gifts and personal treats at even lower prices than ever.

We’re also gifting a special Xmas Bonus that ALL customers can use:
2015Xmas
BE FAST: Fly like the Millennium Falcon and take advantage of your remaining DM points and coupon with our Christmas Gift Countdown."
Avatar użytkownika
michal575
 
Posty: 44
Dołączył(a): 19 paź 2014, o 10:21
Telefon:: Ulefone be Pro

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez trzystan » 20 gru 2015, o 22:30

Witam,
znowu pochwalę Gearbest,kolejna przesyłka bez Vat.
Zamówiona 4.12 z Chin,18.12 miałem w domu.
Wysłana pocztą z Belgii.
trzystan
 
Posty: 7
Dołączył(a): 29 lip 2014, o 18:28
Telefon:: nokia

W ramach ostrzeżenia przed zakupem w tym sklepiku...

Postprzez johnny5 » 20 gru 2015, o 22:55

Witam,
Zakupiłem telefoniki homtom ht6, w treści na stronie informacja że wysyłka od 3-5 dni, ok myślę sobie zaczekam. Minął tydzień, zamówienie cały czas status "processing", otworzyłem więc ticket z zapytaniem kiedy będzie wysyłka. Odpowiedź przyszała na następny dzień, chyba copy paste walnięte, czas oczekiwania podany jest zawsze na stronie, no super myśle sobie. Czytać jeszcze potrafie wlazłem na stronę i tam cały czas 3-5 dni, a tu już 8 czy 9 dzień a oni wklejają, że mam wszystko na stronie. Poczekałem jeszcze z nadzieją, że może jednak coś się ruszy lada dzień, jednak złudne me nadzieje. No to pytam dalej w tickecie, że nie odpowiedzili mi na pytanie. Tym razem poczekałem trzy dni na odpowiedź i otrzymałem informacje, że telefonu nie mają na stanie i oczekują na dostawę, być może za dwa tygodnie będzie. No to delikatnie mówiąc się wku...... Na stronie cały czas informacja o wysyłce 3-5 dni, mało tego widzę że nawet promocje z ilością sztuk robią a tu takie jaja. Napisałem, że w takim razie rezygnuje z zakupu i proszę o zwrot. Otrzymałem odpowiedź, że nie ma problemu mogę wybrać inny telefon bądź dostać zwrot w punktach sklepowych. Moja odpowiedź była natychmaistowa, że nie interesują mnie ani punkty w pseudosklepie ani inny zakup, otworzyłem spór na paypal i podałem numer w tickecie. Otrzymałem odpowiedź, że zrobili refund ale od dwóch dni żadnego zwrotu na paypal nie widzę. Eskalowałem zatem spór na paypalu i czekam.

Wiem, że są osoby, które kupują w tym sklepie, ale radzę uważać i niech moja przygoda będzie przestrogą a z tego co poczytałem na innych forach to nie jest to odosobniony przypadek. Ja póki co zwrotu jeszcze nie otrzymałem i sprawa się procesuje w paypalu.
johnny5
 
Posty: 13
Dołączył(a): 20 gru 2015, o 02:36
Pochwały: 1
Telefon:: Sony

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do GearBest.com



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron