• Reklama

Jak płacić na aliexpress

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez rodan77 » 28 cze 2017, o 08:23

W historii operacji karty, którą doładowywałeś Revoluta masz pozycję "Revolut*...(4 cyfry)*" i te cyfry musisz podać do weryfikacji karty.
rodan77
VIP
 
Posty: 1166
Dołączył(a): 17 lut 2016, o 21:36
Pochwały: 94
Telefon:: Meizu 16

Reklama

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez SpeedoFST » 28 cze 2017, o 08:24

a kartę doładowywałe jak? bo kaze Ci podać 4 cyfry z ostatniego doladowania, doladowanie na wyciagu z karty powinno sie nazywac "Revolut*xxxx*" i te xxxx chcą zebys im podał?
SpeedoFST
AKTYWNY
 
Posty: 374
Dołączył(a): 13 cze 2015, o 21:08
Pochwały: 15
Telefon:: SGS8

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez Monia84kg » 28 cze 2017, o 08:37

akir napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Alior nadal jest najkorzystniejszy, nadal wszystko free! Ale odkrywam powoli Revoluta i coraz bardziej go lubie i myślę że Alior pójdzie w zapomnienie ;)

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
Monia84kg
 
Posty: 77
Dołączył(a): 25 maja 2017, o 01:18
Pochwały: 1
Telefon:: Xiaomi Mi5
ROM: Global

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez Monia84kg » 28 cze 2017, o 08:44

Do tej pory doładowywałam R kartą. Ale mam jeden bank bez karty i chciałabym z niego zrobić przelew PLN na Revoluta. Pochwalcie się jak taką transakcję potraktowały Wasze banki (przelew zagraniczny złotówkowy ;p ? ) i ile Was za to skroiły? Czy nic bo to w pln. Może ktoś próbował z MILLENNIUM?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
Monia84kg
 
Posty: 77
Dołączył(a): 25 maja 2017, o 01:18
Pochwały: 1
Telefon:: Xiaomi Mi5
ROM: Global

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez kowi88 » 28 cze 2017, o 11:31

PanRatio napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Faktycznie nie opłaca się bo dopiero teraz otrzymałem przelew o 11 a miałbyć wczoraj.
kowi88
 
Posty: 40
Dołączył(a): 26 wrz 2016, o 12:56
Telefon:: Nexus 4

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez SpeedoFST » 28 cze 2017, o 12:24

ja zrobiłem do mbanku w sobotę i doszedł dziś o 11 (środa), za to do bgż zrobiłem w poniedziałek 7 rano i doszedł we wtorek... Bez flaszki tego nie rozbierzesz ;) Ten sobotni to już myślałem, że mi hakiery zajumali ;)
SpeedoFST
AKTYWNY
 
Posty: 374
Dołączył(a): 13 cze 2015, o 21:08
Pochwały: 15
Telefon:: SGS8

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez Monia84kg » 28 cze 2017, o 12:48

No to teraz mam serio problem.. Jak zapłacić na Aliexpress żeby łyknęło kupon?
W promocji dla nowych uczestników są kupony do 100$ łącznie. W tym na 30$ przy zamówieniu za 450$. żmudnie nazbierałam, przechodzę do płatności a Apka pyskuje że nie moge użyć :(
Dodam że robię te zakupy zaczynając z chroma cashgoback, przechodzi na aliexpress i dopiero kupuje. Ciut wczesniej kupiłam w ten sposób pierdółkę za 1$ żeby zobaczyć czy odnotuje cashback - zadziałało. Więc jak sobie poradzić teraz? ;( Hel, szkoda 30$..Obrazek

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
Monia84kg
 
Posty: 77
Dołączył(a): 25 maja 2017, o 01:18
Pochwały: 1
Telefon:: Xiaomi Mi5
ROM: Global

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez PanRatio » 28 cze 2017, o 13:15

Doładowanie Revolut przelewem jest bardzo wolne. Ja w Aliorze (Konto Wyższej Jakości) mam wszystko za darmo, nawet ekspresowe przelewy zagraniczne, a pomimo tego doładowanie przelewem trwało 2 dni, więc nie polecam.
PanRatio
AKTYWNY
 
Posty: 265
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 15:42
Pochwały: 26
Telefon:: Moto Z Play
ROM: 8.0.0 Stock

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez Monia84kg » 28 cze 2017, o 13:18

No trudno, mam w mille wirtualną kartę bez kodow cvc :(

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
Monia84kg
 
Posty: 77
Dołączył(a): 25 maja 2017, o 01:18
Pochwały: 1
Telefon:: Xiaomi Mi5
ROM: Global

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez Majki » 28 cze 2017, o 16:54

rodan77 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Znalazłem ten kod w historii rachunku wpisałem zrobiło skan kart i wyskoczył komunikat, że nie pasuje, Teraz mam tylko dostęp do "supportu". Kicha po całej linii. Gorzej, że z angielskim nie teges :(
Majki
 
Posty: 25
Dołączył(a): 17 cze 2013, o 17:32
Lokalizacja: Węgorzewo

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez Majki » 29 cze 2017, o 17:37

Majki napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Znalazłem ten kod w historii rachunku wpisałem zrobiło skan kart i wyskoczył komunikat, że nie pasuje, Teraz mam tylko dostęp do "supportu". Kicha po całej linii. Gorzej, że z angielskim nie teges :(


Problem z zablokowanym kontem rozwiązany. Jak ktoś będzie miał podobny problem wystarczy skontaktować się z supportem po przez czat w aplikacji. Na początku zgłasza się automat, ale po wpisaniu zablokowane konto (oczywiście wszystko po angielsku) zostajemy przekierowani do konsultanta. I tutaj bywa różnie, pierwszy raz odezwał się po około 5 godzinach około 23:00 jak już spałem. Na drugi dzień po około 3 godzinach, trzeba pilnować, jak się nie odezwiemy to się rozłącza. Jak już trafimy na konsultanta trzeba zrobić zrzut swojego konta bankowego, żeby było widać imię i nazwisko właściciela, oraz wykonany przelew z kodem do Revolut. Nie mogłem wysłać zdjęcia, cały czas wyskakiwało czerwone kółko z wykrzyknikiem, nie pomogło również zmniejszenie zdjęcia. Konsultant podał adres e-mail na które wysłałem zrzuty z konta i po około 5 minutach konto zostało odblokowane.
Pozdrawiam :)
Majki
 
Posty: 25
Dołączył(a): 17 cze 2013, o 17:32
Lokalizacja: Węgorzewo

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez kerad » 2 lip 2017, o 14:11

Jest gdzieś instrukcja do revoluta krok po kroku?
Zalozylem konto i teraz za darmo jest karta virtualna, bo za normalna trzeba płacić przesyłkę, tyle wyczytałem. Ale gdzie się potwierdza tożsamość, bo ktoś pisał o zdjęciu prawa jazdy itd.

wysłane przez tapatalk
kerad
 
Posty: 77
Dołączył(a): 7 paź 2014, o 18:18
Pochwały: 2
Telefon:: Samsung

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron