• Reklama

Jak płacić na aliexpress

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez kowi88 » 2 lip 2017, o 14:55

kerad napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Jak wejdziesz w wirtualną kartę to tam będzie bodajże autoryzacja i wtedy robisz skan prawka oraz selfi.
kowi88
 
Posty: 40
Dołączył(a): 26 wrz 2016, o 12:56
Telefon:: Nexus 4

Reklama

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez marcoos1 » 4 lip 2017, o 01:02

Zamówiłem kartę fizyczną (nie wirtualną). Dostałem w 2 dni. W piątek ją aktywowałem (zdjęcie prawa jazdy + selfie + kilkanaście minut czekania). W weekend płaciłem kartą w polskiej taksówce (na koncie nie miałem żadnych złotówek a jedynie funty i dolary). Przeliczyło kwotę na funty i pobrało kasę (na bilingu jest kwota zarówno w złotych jak i funtach). Ciekawostka to taka, że widnieje nawet transakcja odrzucona (paliwo na orlenie odrzucone z powodu niewystarczających środków).
Nie zauważyłem żadnych ukrytych opłat, ale jeszcze potestuję na drobnych kwotach zanim dokonam większej transakcji
marcoos1
VIP
 
Posty: 1116
Dołączył(a): 13 sty 2014, o 23:37
Pochwały: 84
Telefon:: samsung

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez PanRatio » 6 lip 2017, o 01:34

Nie masz się co martwić. Ja już zrobiłem dwie duże transakcje na kilka tys. zł i wszystko w porządku :mrgreen:
PanRatio
AKTYWNY
 
Posty: 265
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 15:42
Pochwały: 26
Telefon:: Moto Z Play
ROM: 8.0.0 Stock

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez pete67 » 6 lip 2017, o 01:58

do póki nie przekroczysz limitu...
mi w 23 czerwca policzyło euro ze złotówek po 4.33 :/ a kurs średni był jakoś 4.20.
Warto pilmować limitów:)
A do tego jeszcze za Ch (iny) nie mogę jej podpiąć pod PP
|"we can't..."
pete67
AKTYWNY
 
Posty: 730
Dołączył(a): 12 gru 2013, o 11:19
Pochwały: 17
Telefon:: Redmi Note
ROM: MIUI POLSKA

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez Monia84kg » 6 lip 2017, o 10:56

Jakich limitów? Ja poki co korzystam z niej intensywnie i nie zauważyłam limitów (poza ustalanym przeze mnie miesięcznym na wydatki) chyba że nie ogarnęłam i o nich nie wiem?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
Monia84kg
 
Posty: 77
Dołączył(a): 25 maja 2017, o 01:18
Pochwały: 1
Telefon:: Xiaomi Mi5
ROM: Global

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez rodan77 » 6 lip 2017, o 10:58

23 czerwca to był weekend, a na weekendzie mają wyższy spread na Revolut. Ale aż 13 groszy to chyba nie.
rodan77
VIP
 
Posty: 1166
Dołączył(a): 17 lut 2016, o 21:36
Pochwały: 94
Telefon:: Meizu 16

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez prtc » 6 lip 2017, o 11:37

jest limit wymiany 20000 zł na miesiąc a potem 0,5% opłaty
prtc
 
Posty: 55
Dołączył(a): 22 mar 2016, o 08:12
Pochwały: 1
Telefon:: LG

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez Monia84kg » 6 lip 2017, o 13:16

Aha, dzięki @prtc aż tyle nie wydałam więc dlatego nie zauważyłam ;)

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
Monia84kg
 
Posty: 77
Dołączył(a): 25 maja 2017, o 01:18
Pochwały: 1
Telefon:: Xiaomi Mi5
ROM: Global

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez PanRatio » 7 lip 2017, o 11:09

pete67 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Revolut ma najlepszy kurs od poniedziałku do piątku. W weeked jest drożej, więc jak ktoś planuje zakupy w weekend, to warto w piątek wymienić odpowiednią ilość gotówki.
PanRatio
AKTYWNY
 
Posty: 265
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 15:42
Pochwały: 26
Telefon:: Moto Z Play
ROM: 8.0.0 Stock

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez Monia84kg » 7 lip 2017, o 12:33

Ja mam za to inny problem. Od tygodnia gdzieś nie przechodzą mi Revolutem płatności na Aliexpress.
Płatność 10$ nie poszło.
Spróbowałam 2,60$ jakoś poszło,
kolejna na 11$ u innego sprzedawcy - znowu nie.

Dodam że kasa na karcie jest i to akurat w USD, płatności na Gearbest przez PayPala idą (też na ponad 10$), a z Ali mam problem.
Musiałam wkońcu zapłacić Aliorem za kilka rzeczy, ale wcześniej i ponad 270$ transakcje robiło :(

Ktoś jeszcze tak miał lub wie jak to rozwiązać? Support Revoluta uznał że to pewno seller odrzucił, ale tak nie jest bo kasa nawet do niego nie wyszła, a i u innego sprzedawcy też nie mogłam zapłacić. ObrazekObrazek

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
Monia84kg
 
Posty: 77
Dołączył(a): 25 maja 2017, o 01:18
Pochwały: 1
Telefon:: Xiaomi Mi5
ROM: Global

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez prtc » 7 lip 2017, o 13:51

Na ich facebooku jest jakieś info że były problemy :
Revolut
18 godz. · Londyn, England, United Kingdom ·
⚠️We're really sorry to announce that our third-party payment processor is experiencing issues again. We'll update you every step of the way and advise you carry a spare card with you today!
Please note: all customers who are forced to use another card and therefore incur fees will be fully reimbursed.
UPDATE: We have taken remedial action and are processing normally again. We continue to monitor performance closely. (18:06 UK time)
We will provide a further update as soon as possible. We apologise again for the inconvenience.
prtc
 
Posty: 55
Dołączył(a): 22 mar 2016, o 08:12
Pochwały: 1
Telefon:: LG

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez zenon12345 » 12 lip 2017, o 17:12

Witam,
jaki sposób płatności obecnie najlepiej wybrać na aliexpress? przez przelewy 24 czy normalnie kartą VISA zapłacić??
mam w PKO BP
bo najgorzej to chyba PayPal wypada bo doliczają dodatkowo prowizję

wiadomo, że najlepiej zakładać konto walutowe i przez nie płacić ale nie chce mi się w to bawić, pytam o metody dostępne z poziomu formularza zakupów aliexpress.com
zenon12345
 
Posty: 173
Dołączył(a): 13 lip 2015, o 10:56
Pochwały: 1
Telefon:: Sony

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

  • Reklama
cron