• Reklama

Jak płacić na aliexpress

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez victor44 » 23 cze 2017, o 15:59

witam
zalozylem sobie konto w alior i mam problem na aliexpres placi mi normalnie pobiera taka kwote jaka widnieje na aukcji np kupilem piorka do gitary i cena byla 0,90$

Transakcja kartą GB LONDON WWW.ALIEXPRESS.COM Oryginalna kwota: 0.90 Oryginalna waluta: USD

zas kupilem na dhgate kabel na dwoch aukcjach i zamiast pobrac i odpowiednio 8.98$ i 11,5$ pobralo ponizej kowty na ponad 23$ co jest grane

Transakcja kartą GB SURREY DHgate.com Oryginalna kwota: 45.85 Oryginalna waluta: PLN Kurs wymiany: 3.5096
Transakcja kartą GB SURREY DHgate.com Oryginalna kwota: 35.80 Oryginalna waluta: PLN Kurs wymiany: 3.5096

karta jest mastercard zielona z aliora USD, prosze o pomoc czy pobierana jest prowizja zawsze w takim wypadku ???
pozdrawiam i dziekuje za podpowiedz (odpowiedz)
victor44
AKTYWNY
 
Posty: 259
Dołączył(a): 19 gru 2013, o 16:11
Pochwały: 9
Telefon:: Meizu MX4

Reklama

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez Monia84kg » 23 cze 2017, o 17:04

prtc napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Można niby zaprosić znajomych przez link wygenerowany w aplikacji, u mnie jest taki, nie wiem czy coś to daje, niech ktoś sprawdzi to zobaczymy :-)
https://revolut.com/r/lukaszk2c

Zarejstrowałam się z Twojego reflinka, daj znać czy otrzymałeś jakieś powiadomienie albo bonusy (mam nadzieje że tak ;) )

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
Monia84kg
 
Posty: 77
Dołączył(a): 25 maja 2017, o 01:18
Pochwały: 1
Telefon:: Xiaomi Mi5
ROM: Global

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez prtc » 23 cze 2017, o 21:22

Monia84kg napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Można niby zaprosić znajomych przez link wygenerowany w aplikacji, u mnie jest taki, nie wiem czy coś to daje, niech ktoś sprawdzi to zobaczymy :-)
https://revolut.com/r/lukaszk2c

Zarejstrowałam się z Twojego reflinka, daj znać czy otrzymałeś jakieś powiadomienie albo bonusy (mam nadzieje że tak ;) )

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka


Nic nie widzę w aplikacji, moze dopiero po jakiejś aktywności. Mialem jakies powiadomienie około południa ale nie wiem co bo kliknąłem od razu otworzyla sie aplikacja ale nic juz nie bylo.
prtc
 
Posty: 55
Dołączył(a): 22 mar 2016, o 08:12
Pochwały: 1
Telefon:: LG
Góra

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez SpeedoFST » 24 cze 2017, o 21:23

no dobra, podjąłem drugą próbę, wcześniejsza była z kredytówką i chcieli mnie skroić na 1% od doładowania. Teraz z debetową: ktoś wie, gdzie mam wpisać hasło 3D-secure??? bo bank przysyła sms z hasłem a w Revolucie kręci się kółko, że czeka na 3D-secure i żadnego okienka do wpisu? Muszę mieć apkę mbanku zainstalowaną w telefonie czy co?
SpeedoFST
AKTYWNY
 
Posty: 374
Dołączył(a): 13 cze 2015, o 21:08
Pochwały: 15
Telefon:: SGS8

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez prtc » 24 cze 2017, o 21:46

SpeedoFST napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


W aplikacji sie strona banku wyświetla. Być może wlasnie tu potrzebna jest słynna z komentarzy aplikacja googla Android WebView. Masz zainstalowane?
prtc
 
Posty: 55
Dołączył(a): 22 mar 2016, o 08:12
Pochwały: 1
Telefon:: LG

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez SpeedoFST » 24 cze 2017, o 21:50

Android System WebView - niby mam...
SpeedoFST
AKTYWNY
 
Posty: 374
Dołączył(a): 13 cze 2015, o 21:08
Pochwały: 15
Telefon:: SGS8

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez prtc » 24 cze 2017, o 21:56

To sprawdź czy Twój bank nie ma przerwy technicznej bo podobno w ten weekend kilka bankow jest nie dostepnych.
prtc
 
Posty: 55
Dołączył(a): 22 mar 2016, o 08:12
Pochwały: 1
Telefon:: LG

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez SpeedoFST » 24 cze 2017, o 22:01

nie ma przerwy, poza tym jak już pisałem podejmowałem próbę z inną kartą jakiś czas temu i też poległem na tym 3d-secure...
SpeedoFST
AKTYWNY
 
Posty: 374
Dołączył(a): 13 cze 2015, o 21:08
Pochwały: 15
Telefon:: SGS8

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez SpeedoFST » 24 cze 2017, o 22:18

ok, dzięki za porady, wymęczyłem to, zostawiłem telefon z tym kółkiem oczekiwania na 3d-secure i po jakichś 5 minutach zaskoczyło, wpisałem i wuala, karta wirtualna gotowa :)
SpeedoFST
AKTYWNY
 
Posty: 374
Dołączył(a): 13 cze 2015, o 21:08
Pochwały: 15
Telefon:: SGS8

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez kowi88 » 25 cze 2017, o 09:00

PanRatio napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Pewnie nie chodzi tylko o wpłaty, ale także o regularne korzystanie z karty. Przykładowo miałem do zapłaty 100 zł prowizji w Allegro, więc codziennie płaciłem po 20-30 zł, tak aby Revolut był używany.



Limit dalej zniesiony, bo natrafiłem że niektórzy mieli czarne karty a to był jakiś chwilowy glitch ? Zrobiłem dwa zakupy na banggood i gearbest (szczoteczkę soniczną i telefon xiaomi), dziennie doładowuje po te 250 zł ale dalej nic :roll: Jedynie co jeszcze mogę spróbować to wypłacić z revolut pieniądze na swoje konto.
kowi88
 
Posty: 40
Dołączył(a): 26 wrz 2016, o 12:56
Telefon:: Nexus 4
Góra

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez PanRatio » 25 cze 2017, o 09:37

No ja miałem czarną kartę wirtualną i nadal mam. Nie wiem czemu. Konta Premium nie mam aktywowanego.
PanRatio
AKTYWNY
 
Posty: 265
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 15:42
Pochwały: 26
Telefon:: Moto Z Play
ROM: 8.0.0 Stock

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez SpeedoFST » 25 cze 2017, o 10:44

ja zacząłem procedurę "poczerniania" karty, zobaczymy za parę dni jak mi pójdzie (codzienne wpłaty i przelewy)

do paypala dodałem i potwierdziłem kodem...

gorzej z aliexpress, zapomniałem kodu do alipay i odpowiedzi na pytania pomocnicze...
SpeedoFST
AKTYWNY
 
Posty: 374
Dołączył(a): 13 cze 2015, o 21:08
Pochwały: 15
Telefon:: SGS8

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron