• Reklama

Jak płacić na aliexpress

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez qwerty01 » 2 gru 2020, o 17:49

Ok, znalazłem, że zablokowali ze względu na brexit. Trzeba robić te zdjęcie, czy mimo, że przejdą na litwe czy tam łotwę dalej konto będzie chodzić?
qwerty01
 
Posty: 66
Dołączył(a): 14 sty 2015, o 21:35
Telefon:: E72

Reklama

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez -greg- » 2 gru 2020, o 21:31

Revolut i Nest współpracują znakomicie. Podepnij kartę Nest w Revolut albo może wpłacaj z Nest na konto PLN w Revolut.
-greg-
 
Posty: 43
Dołączył(a): 20 sie 2017, o 00:01
Pochwały: 9
Telefon:: Realme 7 5G
ROM: oryginalny

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez qwerty01 » 2 gru 2020, o 21:34

Chodzi mi, czy jak nie dam zdjęcia DO to od 1 stycznia dalej będę mógł korzystać.
qwerty01
 
Posty: 66
Dołączył(a): 14 sty 2015, o 21:35
Telefon:: E72

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez akir » 2 gru 2020, o 22:10

Zmień na transferwise i olej revolut.
Masz tu reflinka https://transferwise.com/invite/u/adrianb1592
Zaplacisz ponad 200£ to dostaniesz 15£ i będziesz dalej poza zasięgiem us.
akir
AKTYWNY
 
Posty: 653
Dołączył(a): 25 gru 2016, o 12:03
Pochwały: 14
Telefon:: huwawei

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez qwerty01 » 2 gru 2020, o 22:21

Na TW są opłaty. Miałem u nich konto, chciałem coś zrobić i też potrzebowali moich danych
qwerty01
 
Posty: 66
Dołączył(a): 14 sty 2015, o 21:35
Telefon:: E72

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez akir » 2 gru 2020, o 23:17

Oczywiście że potrzebują twoich danych, tylko nie otwierają jak revolut placówki w Polsce :)
akir
AKTYWNY
 
Posty: 653
Dołączył(a): 25 gru 2016, o 12:03
Pochwały: 14
Telefon:: huwawei

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez kerad » 5 gru 2020, o 09:50

Czyli bez obaw daliście skan (zdjęcie) dowodu osobistego Revolut'owi?
Przy okazji zwiększyli min wpłatę z 20pln, na 50pln...
kerad
 
Posty: 77
Dołączył(a): 7 paź 2014, o 18:18
Pochwały: 2
Telefon:: Samsung

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez akir » 5 gru 2020, o 10:22

Ludzie używają transfer wise jako firmowe konta do płatności na ebay
akir
AKTYWNY
 
Posty: 653
Dołączył(a): 25 gru 2016, o 12:03
Pochwały: 14
Telefon:: huwawei

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez drago68 » 2 cze 2021, o 13:42

Odgrzebie temat.
Posiadam kartę USD w Alior Banku i zawsze nią płaciłem na aliexpress. Ostatnia płatność w kwietniu. Było Ok.
Dzisiaj chciałem zapłacić i nie przeszła płatność. Potem skasowane ciasteczka, przegladarka i itp.. Znowu to samo: błąd.
Dzwonie do banku co jest. Pani informuję, że muszę nadać e-pin do karty(nie mylić z pinem). Zrobiłem to i płacę na aliexpress przekierowuje mnie tym razem do strony security 3-D. wpisuję e-pin i kod z sms i znowu błąd :-x Dzwonie do banku i pani mówi,że może aliexpress jeszcze nie ma zastosowanego takiego zabezpieczenia :mrgreen: .Ktoś , coś płacił już po nowemu na aliexpress? Zapłaciłem blikiem, bo mała kwota.
Avatar użytkownika
drago68
VIP
 
Posty: 1960
Dołączył(a): 7 cze 2013, o 16:50
Lokalizacja: Małopolska
Pochwały: 86
Telefon:: Xiaomi RN4

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez zawel » 7 cze 2021, o 11:36

Tak, alior coś pokombinował ostatnio i słabo to ogarnia od swojej strony. Ja też tak miałem - okazuje się że przy niewłaściwym użyciu (cokolwiek to znaczy) blokują kartę. Nie ma nigdzie na ten temat informacji a dodzwonienie się na ich infolinię jest masakrą - z drugiej strony pani powinna sprawdzić i Ci powiedzieć że karta jest zablokowana. U mnie po odblokowaniu wszystko zaczęło działać. BTW. dziwne jest to o tyle aliexpress raczej nie pyta o 3D secure, itp tylko bierze takie rzeczy na klatę.
zawel
VIP
 
Posty: 1135
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 11:59
Pochwały: 70
Telefon:: Mi 9 Lite
ROM: xiaomi.eu

Poprzednia strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron