• Reklama

Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Konkursy z nagrodami.

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez newelco » 18 cze 2017, o 15:06

47 . Sklep porażka - dwie próby zakupu telefonu w przeciągu miesiąca . Kontakt z supportem - "tak mamy , wysyłamy niedługo po zamówieniu " i co ? Po pięciu dniach - "chwilowo brak" . I tak dwa razy z rzędu . Dobrze że choć w miarę szybko zwracają wpłaty .
“ Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem. ”
newelco
 
Posty: 131
Dołączył(a): 8 kwi 2016, o 19:30
Pochwały: 3
Telefon:: mi4c

Reklama

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez colander » 18 cze 2017, o 18:10

48. Moj pierwszy sklep w Chinach. Dobry kontakt z klientem. Szybko odpowiedzi na pytania o towar. Wysylka produktów zaufanymi przewoznikami. Ceny nie zawsze najniższe, ale za to jest fajny system bonusowych punktów.
colander
 
Posty: 92
Dołączył(a): 18 mar 2015, o 16:28
Pochwały: 2

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez Kot Paskowy » 18 cze 2017, o 19:33

49. Sklep Banggood.com wywiązuje się z tego z czego powinien. Zamówienia są realizowane bez problemów a wszelkie problemy rozwiązywane szybko i bez komplikacji. Akceptują moje wszystkie płatności i nie blokują kart płatniczych jak to robi konkurencja, która nie chce żebym u nich kupował. Dobrze byłoby gdyby sklep rozszerzył asortyment najpopularniejszych smartfonów - np. wersje z 4 GB RAM zamiast 3 GB tego samego modelu, które można kupić wszędzie.
Avatar użytkownika
Kot Paskowy
 
Posty: 72
Dołączył(a): 28 lis 2015, o 19:29
Telefon:: Sony

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez okobar » 18 cze 2017, o 20:10

50. Cenię banggood.com za pewność realizacji, poziom obsługi, niezłą apkę :) zmienić należy jednak szybko jedną sprawę - brak języka polskiego w apce :)
Ostatnio zamawiałem głównie drobnicę, spinnery :P przymierzam się teraz do promocji na Xiaomi mi5 :)
okobar
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18 cze 2017, o 08:30
Telefon:: Xiaomi redmi 4a
ROM: Global oficial

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez as1as » 18 cze 2017, o 22:24

51. Sklep z górnej półki chińskich sprzedawców. Jako typowy cebularz wprowadziłbym typową przesyłkę z ubezpieczeniem od VAT do PL. Kupowałem do tej pory jedną rzecz w tym kramie ZUK Z1 ale okazało się że nie ma na stanie. Zwrócili uczciwie wpłaconą kasę. W najbliższym czasie planuję zakup TV Boxa napewno coś dla siebie znajdę.
Avatar użytkownika
as1as
 
Posty: 84
Dołączył(a): 7 sie 2013, o 18:37
Pochwały: 2

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez pegazik1 » 18 cze 2017, o 23:30

52.
Z Banggood rozpocząłem przygodę z zakupami w Chinach.
Dobre ceny, pewność dostawy są dla mnie bardzo ważne i to daje mi Banggood. Jedyne co bym zmienił w sklepie to dołożenie płatności przez "przelewy 24" (tak jak na Ali). W sklepie kupiłem trochę drobnicy, powerbank xiaomi, a teraz leci do mnie MI5 :)
pegazik1
 
Posty: 22
Dołączył(a): 18 kwi 2016, o 09:30
Pochwały: 1
Telefon:: Galaxy S5

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez roidemonde » 19 cze 2017, o 08:13

53. A ja dla odmiany nigdy niczego nie kupiłem w Banggood.com ...ale swoje zakupy samodzielne w Chinach zacząłem od tego sklepu. Jak....poprostu moje dwie córki - z racji tego że są nie do końca letnie mają moje konto w tym sklepie i robią zakupy. Co prawda nie elektronika - choć coś tam się im zdarzyło ale ubrania - w końcu to małe kobiety...podobno stamtąd leci nawet prezent na dzień ojca dla taty :) co bym zmienił? No właśnie nie wiem bo trudno zmieniać coś co jest dobre. Dla mnie układ sklepu jest naprawdę przejrzysty i nie zdarzyło się żebyśmy z dziewczynami czegoś nie znaleźli. Apka też dobra. Lubię obsługę bo ja czasem w imieniu dziewczyn do nich pisze i zawsze dostajemy jasną i rzeczową odpowiedź. No może płacenie przelewy24 bo czasem mam problem z kartą i nie zawsze mogę zapłacić ...co kupuję już napisałem. A co zamierzam kupić ... Korci mnie ten plecak https://m.banggood.com/30L-Outdoor-Camo ... flashDeals ale wstrzymam się aż przyjdzie prezent na dzień taty...a nóż widelec :) a swoją drogą doogee mix fajny telefon i robi dobre wrażenie
roidemonde
 
Posty: 33
Dołączył(a): 16 kwi 2015, o 20:59
Telefon:: ZTE

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez dominikmie » 19 cze 2017, o 17:18

54.
Banggood.com jak dla mnie najlepszy sklep jeżeli chodzi o sklepy chińskie i chyba w ogóle o sklepy internetowe. Tak jak zapewne już tutaj pisano, rewelacyjna obsługa klienta, zero problemów z reklamacją.
Z ciekawostek przy reklamacji telefonu, napiszę że akurat nie spałem i cały proces udało się zamknąć w ciągu nocy, właściwie kilku godzin nocnych. W rodzimych sklepach trzeba czekać miesiące, tam gdybym wybrał opcję ponownego przesłania towaru pewnie udało by się szybciej więc jak mógłbym być niezadowolony? :-)

Co więcej, sklep podchodzi poważnie do wszystkich zamówień, czy to tzw. pierdoła za kilkadziesiąt centów czy coś w poważnych pieniądzach, zawsze odpowiadają szybko i dają konkretne rozwiązana problemów.
Oczywiście jest dobrze, ale nigdy nie jest tak żeby nie mogło być lepiej, więc poprawił bym a właściwie dodał jakiś sposób na wysyłkę towaru z ominięciem VAT w Polsce. Do tego mam wrażenie że paczuchy ze sklepu idą jakoś dłużej niż z innych więc tutaj nie wiem do końca czy to już wina naszej Poczty czy przewoźnik z którym banggood.com współpracuje mógłby zostać zamieniony na innego (tutaj mówię o zwykłych nieśledzonych paczkach)

Co kupiłem, jak już pisałem m.in :
Lenovo A806 7 sztuk (nie, nie na handel :P dla rodziny i znajomych)
Z telefonów przyleciały też do mnie Ulefone Paris oraz Xiaomi Redmi 3S a ostatnio też plecak i kilka innych zamówień

Co planuję: Xiaomi Redmi 4X dla mojej siostry gdzieś w najbliższym czasie. Poza tym jak zwykle "bieżące" zakupy jak jakieś szkła do telefonów i inne różne :)

Pozdrawiam resztę i życzę wygranej!
dominikmie
 
Posty: 27
Dołączył(a): 6 sty 2016, o 23:59
Pochwały: 2
Telefon:: Xiaomi
ROM: MIUI.eu

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez cpismx » 19 cze 2017, o 20:03

55. Uważam że sklep Banggood to dobry i sprawdzony sklep. Na duży plus zasługuje obsługa sklepu, gdzie w razie pomyłki przy zamówieniu zawsze starają się zadowolić klienta. Także w sklepie mamy styczność z oryginalnymi produktami. W sklepie kupiłem już opaskę fitness Xiaomi MiBand 2 z której jestem bardzo zadowolony.
cpismx
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 cze 2017, o 19:52
Telefon:: zenfone 4

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez mariuszsob » 19 cze 2017, o 22:21

56. W Banggoodzie kupiłem budżetowy projektor LED. Jak za tę cenę działa b. dobrze. Nie miałem problemów z płatnością ani wysyłką. Brat zamawia tam często jakieś graty do dronów. Miłą opcją byłoby wprowadzenie wysyłki z ubezpieczeniem VAT. Co bym chętnie kupił aktualnie w tym sklepie? Zapewne smartfon'a Lenovo ZUK Z2 lub coś ze stajni Leeco.
Samsung i5700->Lenovo a820->Iocean x7 Elite->Zopo zp998+SGS3
Pozdrawiam, mariuszsob :)
mariuszsob
 
Posty: 187
Dołączył(a): 18 cze 2013, o 17:53
Pochwały: 17
Telefon:: Zopo ZP998+SGS3
ROM: Marsapa rom v8

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez TediPower » 20 cze 2017, o 10:34

57.
Moja przygoda z zakupami z chin rozpoczeła się właśnie w tym sklepie. Charakterystyczne czarne woreczki dobrze zabezpieczone pianką paczuszki docierają całe.
A co najważniejsze to chyba najniższe ceny jakie posiadają sklepy. Wszystkie produkty są tu tańsze od konkurencyjnych sklepów moich a nie boję się kupować w 3.
Bardzo lubię tu kupować bo szybko załatwiają sprawę wysyłki / reklamacji / zwrotów.
Co zmienić APK na androida trochę ją podrasować by była bardziej intuicyjna i zawierała cały asortyment w kategoriach a raczej wszystkie kategorie.
TediPower
AKTYWNY
 
Posty: 380
Dołączył(a): 24 paź 2015, o 12:15
Pochwały: 23

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez TLasky » 20 cze 2017, o 14:10

58. 90% rzeczy jakie kupuję w Chinach kupuję w Banggood, bo ich support jest nie do przebicia. Jest to jedyny chiński sklep z którym NIGDY (literalnie) nie miałem żadnych problemów- nawet jeśli coś poszło nie tak zawsze umieli rozwiązać problem należycie. Kupiłem u nich właśnie Doogee Mixa dla córki (tylko w mocniejszej wersji 6/64 GB), a w najbliższym czasie na pewno zakupię furę kabli i ze dwie 4-portowe ładowarki USB (gubię te cholerstwa), bo w zakresie akcesoriów BlitzWolfa które uwielbiam również mają najszerszą ofertę. Przy jakiejś kolejnej fajnej promocji na telefon też się skuszę- jako jedyny sklep dają mi poczucie bezpieczeństwa, za które zawsze gotów jestem zapłacić kilka dolarów więcej, choć oferty nie do przebicia również można u nich złapać :-). Ostatnią przyjemną rzeczą są punkty lojalnościowe, dzięki którym Doogee Mix kosztował mnie 149$, więc śmiech na sali. Jeśli chodzi o zmiany marzy mi się, by któregoś dnia zobaczyć u nich cashback w wysokości 5-6%, ale dotychczasowe 3% też dają radę ;-).

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
Avatar użytkownika
TLasky
VIP
 
Posty: 1987
Dołączył(a): 24 paź 2014, o 11:37
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 89
Telefon:: Bez notcha k**wa!
ROM: Nimompojęcia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Konkursy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama