• Reklama

Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Konkursy z nagrodami.

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez michal10mu » 17 cze 2017, o 17:21

23. Nie mam zastrzeżeń co do sklepu Bangood. Chciałbym przyspieszyć czas przetwarzania zamówienia i jego wysyłki. Niedawno kupiłem kamerkę Eken H9 (wciąż w drodze). W przyszłości planuję kupić telefon.
michal10mu
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 cze 2017, o 17:16
Telefon:: LG G3
ROM: Fulmics 7.5

Reklama

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez macieg » 17 cze 2017, o 17:45

24. Do tej pory zamówiłem dwa telefony. Doszły bez dodatkowych opłat oraz działają do dnia dzisiejszego bez zarzutów.

Na plus : konkurencyjne ceny, możliwość zbicia ceny punktami bądź kuponami, przejrzystość strony, płatność PayPal.
Do poprawy : wprowadzenie opcji przesyłki bez VAT lub zwiększenie asortymentu w magazynach Eu.
Avatar użytkownika
macieg
 
Posty: 37
Dołączył(a): 18 lis 2013, o 19:56
Telefon:: ZTE GRAND X V970
ROM: LewaOS 5

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez Grigor » 17 cze 2017, o 17:47

25. Bangood jest sklepem godnym polecenia, nigdy się jeszcze na nich nie zawiodłem. Jedyna rzecz, do której można mieć czasem zastrzeżenia to czas przetwarzania zamówienia przed wysłaniem. Kupowałem u nich już telefony, drony, narzędzia, android boxa i wiele innych
Grigor
 
Posty: 31
Dołączył(a): 7 mar 2014, o 17:52
Telefon:: Oneplus 5
ROM: Oxygen OS

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez zabek » 17 cze 2017, o 17:58

26.
Zastanawiam się nad tanim dronem z kamerą, myślę o DM002. Sklep jest ok, bardzo duża oferta rzeczy w każdej dziedzinie życia. Przydało by się więcej promocji :)
zabek
 
Posty: 36
Dołączył(a): 10 wrz 2015, o 10:20
Telefon:: Goclever

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez dalekijohn » 17 cze 2017, o 18:09

27. Banggooda znam już od około 2 lat, a pierwsze co zamówiłem to były słuchawki Xiaomi Piston 3. Wszyscy polecali mi ten sklep, bo w internecie było bardzo dużo podróbek, a tutaj jako jedyni mieli dobrą cenę i oryginalny produkt. Czasami mają naprawdę dobre ceny, których nie ma u konkurencji no i fajne kupony zniżkowe oraz system zbijania cen punktami. Do tego częste snap-up z przedmiotami za 1$ - chociaż lepsze akcje były ponad rok temu, większe szanse bo mało botów było. Ostatnio zamawiałem powerbanka od Xiaomi, a ogółem mam pełne 8 stron zamówień oraz konto VIP 4 tak więc można powiedzieć że jestem ich stałym klientem ;) Zastanawiam się nad zakupem dmuchanej sofy i pewnie skończy się tak, że zamówię ją również z Banggooda. Jeśli chodzi o słabe strony sklepu to mogliby poprawić chociażby wspomniane Snap-upy - gdyby wprowadzili captche utrudniłoby to zakup botom i prawdziwi ludzie mieliby szansę. Ponadto europejski magazyn jest słabo rozbudowany, częste braki i brak informacji o ponownej dostępności przedmiotów.
dalekijohn
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 sie 2016, o 17:16
Telefon:: sony

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez AMIGAnTOMEK » 17 cze 2017, o 18:24

28. W Bangood zakupy robię od dłuższego czasu. Solidna marka a dzięki systemowi punktów zachęca do stałego korzystania. Przydałby się europejski magazyn w celu uniknięcia opłat celnych. Kupowałem już smartbandy, drony, drobna elektronike. W najblizszym czasie przymierzam się do zakupu kamery sportowej i zapewne kupię ja w Banggood
AMIGAnTOMEK
 
Posty: 47
Dołączył(a): 7 mar 2016, o 10:41
Pochwały: 1
Telefon:: Lumia 640 LTE

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez rutino » 17 cze 2017, o 18:46

29. Bardzo fajny sklep Banggood. Kupiłem tam mnóstwo elektroniki w tym i telefonów. Często korzystałem z kuponów i punktów za lojalność. Podoba mi się to, że "trendy" na niektóre bardzo dobre słuchawki zapoczątkował właśnie ten sklep. To Banggood pierwszy miał w super cenie takie hity jak ZTE Nubia z7 Max i PPTV King 7. Myślę, że niedługo kupię u nich jakiegoś z tych nowych i niedrogich "bezramkowców".
Avatar użytkownika
rutino
AKTYWNY
 
Posty: 656
Dołączył(a): 3 mar 2017, o 12:32
Pochwały: 28
Telefon:: U11

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez lilija » 17 cze 2017, o 19:13

30. Jestem kobietą i pierwsze co, to w oczy rzucają mi się aspekty wizualne, a Banggood.com pod tym względem niczego nie brakuje: wszystko jest czytelne, intuicyjnie rozłożone, łatwo jest się odnaleźć w kategoriach i trafić na to, czego akurat się potrzebuje (a czasem zawędrować i kupić coś zupełnie zbędnego - jak niedawno się stało, bo szukałam telefonu po wszelkich chińskich sklepach i trafiając na Banggood.com wpadł mi w oko spinner, który właśnie zakupiłam z ciekawości czym wszyscy ludzie się jarają). Aspekt, który można by było poprawić to możliwość wysyłki z ochroną przed vatem, bo właśnie dlatego jeszcze nie zdecydowałam się na smartfona, a wszystko z czym do tej pory miałam styczność jest jak najbardziej na plus.
lilija
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 cze 2017, o 19:02
Telefon:: Xiaomi

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez sebusy » 17 cze 2017, o 20:24

31. Nie będę ściemniał, w sklepie Banggood.com buszuje od niedawna i nic jeszcze nie kupiłem, czaje się od jakiegoś czasu na Honora 8 (jest teraz promo - tylko gdyby tak człowiek wiedział, czy w najbliższym czasie nie stanieje dużo poniżej 380$ ?!) :) Co bym chciał zmienić w sklepie? Może ten "silnik portalu", który kojarzy się z Ali - czy musi ? :)
sebusy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 lip 2014, o 21:47
Telefon:: Alcatel OT-997D

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez dudusik » 17 cze 2017, o 20:43

32. Po sklepie "chadzam" często ale jeszcze nic nie udało mi się kupić. Przymierzam się do kupna kamerki na motocykl i być może uda się kupić właśnie na Banggood.com.
Poprawić mogli by działanie aplikacji, oraz wprowadzić coś, co ustrzeże nas przed VATem, cłem itp, bo jak na razie nie zauważyłem takiej możliwości.
dudusik
 
Posty: 6
Dołączył(a): 9 gru 2016, o 13:28
Telefon:: xiaomi REDMI 4 PRO

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez szymon_rysiu » 17 cze 2017, o 21:01

33. Jeżeli chodzi o sklep Banggood.com to sądzę, że to bardzo profesjonalni i rzetelni sprzedawcy. Jeżeli mógłbym coś zmienić to chciałbym aby zakup telefonu od zapłaty do dostarczenia do domu trwał ok 7 dni ale nie wiem jaki wpływ ma na to sklep :) Dodatkowo przy zakupie telefonu aby ominąć VAT. W najbliżyszm czasie chciałbym zakupić jakiś fajny telefon.
Jiayu G3/Star W450/Elephone P6i/iOcean X8 mini/Meizu M2 Note
Avatar użytkownika
szymon_rysiu
AKTYWNY
 
Posty: 554
Dołączył(a): 12 cze 2013, o 08:30
Lokalizacja: Kujawy
Pochwały: 35
Telefon:: Jiayu G3

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez regrus » 17 cze 2017, o 21:09

34.
Własne czekam na mój pierwszy tablet z Banggood.com. Pierwszy raz nie udało mi się kupić wybranego bo się skończyły i sklep szybko oddał mi pieniądze. Teraz wszystko poszło znakomicie i myślę że w przyszłym tygodniu sprawię radość dzieciakom. Na razie sklep jest jak najbardziej ok. Podoba mi się że można płacić przez PayPal. A co bym zmienił? Fajnie byłoby wprowadzić płatności Bitcoinami albo innymi walutami :) Pozdrawiam
regrus
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 14:18
Telefon:: Goclever

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Konkursy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron