• Reklama

Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Konkursy z nagrodami.

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez froch » 17 cze 2017, o 21:14

35. Bardzo lubię sklep Banggood.com. W najbliższym czasie planuję kupić opaskę Xiaomi MiBand 2. Myślę, że można by wprowadzić pewną przesyłkę bez VATu.
froch
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 sie 2016, o 22:05
Telefon:: Jiayu S3

Reklama

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez janek125 » 17 cze 2017, o 21:24

36.
Dla mnie sklep Banggood.com to:
B - bezpieczeństwo
A- asortyment
N- niezawodność
G- gwarancja
G- gratisy
O - okazje
O- oryginalność
D- dostępność
.
C- customer service
O- oszczędność
M- mobilna aplikacja

Mam kilku znajomych, którzy z powodzeniem robili Tam zakupy i byli mocno zadowoleni z obsługi (C - customer service), a przede wszystkim z A- asortymentu. Na uwagę zasługuje również M - mobilna aplikacja. Na tą chwilę w działaniu sklepu nie zmieniłbym w zasadzie nic, bo po co zmieniać coś co działa bardzo dobrze (a podatki trzeba płacić ;-) ;-) ).
W najbliższym czasie mam zamiar kupić telefon dla siebie. Po głowie chodzi mi ZUK Z2 Pro, jednak poczekam na jakieś O - okazje, może bliżej naszych świąt. Z polecenia na pewno będzie to Ten sklep.
Pozdrawiam
janek125
 
Posty: 13
Dołączył(a): 19 cze 2016, o 15:47
Telefon:: Samsung

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez liske123 » 17 cze 2017, o 22:27

37.

W Banggood.com najlepsze jest chyba to, że można płacić w PLN :)
Ze sklepem mam wyjątkowe wspomnienia, bo to z niego pochodził mój pierwszy chiński telefon - Umi Touch :)
Jeżeli mógłbym coś zmienić to chętnie bym na banggood dodał jakieś takie prawdziwe flash sales gdzie za kilka zł mozna wyhaczyć jakiś smartfon albo tablet :)

pozdr.
liske123
 
Posty: 57
Dołączył(a): 13 kwi 2016, o 09:48
Pochwały: 1
Telefon:: LG P970
ROM: orginalny

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez rafakil » 18 cze 2017, o 07:56

38. W nowej ocenie Banggood.com to najlepsze miejsce w internecie do robienia zakupów. Na chwilę obecną szukam tabletu z Windowsem i nowego telefonu.
rafakil
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 paź 2013, o 20:33
Telefon:: Samsung

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez miszaa » 18 cze 2017, o 09:30

39.
Ogólnie dość ciekawy sklep zagraniczny, ale:
1) wolę kupować na Alieexpress, ponieważ mam pełną ochronę swojej kasy do momentu odebrania przesyłki (płacę kartą) - zdarzyło się, że towar nie doszedł....
2) brak dobrych promocji na markowe rzeczy.
3) brak gwarancji realizowanej w Polsce... - odsyłanie telefonu do Chin jest średnio użyteczne i tanie, a przy powrocie może zostać doliczony VAT... Przydałby by się centrum serwisowe w UE.
---------------
Pozdrawiam
miszaa
miszaa
 
Posty: 133
Dołączył(a): 10 sty 2015, o 17:12
Telefon:: lg

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez slavo22 » 18 cze 2017, o 09:40

40. Długo był moim ulubionym sklepem, przymykałem oczy na trochę wyższe ceny niż u konkurencji. Jednak od jakiegoś czasu obsługa się popsuła, tak jeśli chodzi o wysyłkę (telefon wysłany przesyłką ekonomiczną bez nr trackingowego mimo że miała być rejestrowana) jak i ewentualne reklamacje (trzeba dostarczyć tony papierów i kilka filmów, aczkolwiek związane jest to pewnie z nieuczciwymi klientami).
Co kupiłem? Pytanie czego nie kupiłem :) Telefony, latarki, gadżety do roweru, drobiazgi potrzebne i niepotrzebne w domu, zegarki i coś tam jeszcze.
Co bym zmienił? Większa kontrola personelu wysyłającego paczki, tutaj najwięcej bałaganu. No i trochę niższe ceny ;)
Avatar użytkownika
slavo22
VIP
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 8 kwi 2014, o 17:49
Lokalizacja: Zabrze
Pochwały: 70
Telefon:: ZTE Axon 7
ROM: Co chwilę inny

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez mruczek66 » 18 cze 2017, o 10:23

41. sklep godny polecenia. ostatnio kupiłem BlitzWolf® BW-F3 i Xiaomi Redmi Note 4X. mogli by jeszcze poprawić kontakt z klientem
Avatar użytkownika
mruczek66
AKTYWNY
 
Posty: 366
Dołączył(a): 4 maja 2014, o 14:21
Lokalizacja: koszalin
Pochwały: 4
Telefon:: poco3x

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez brodziek » 18 cze 2017, o 10:43

42. Jak dla mnie sklep na piątkę.
Brawo za obsługę reklamacji i podejście do klienta.
Ostatnio kupiłem GitUP Git2, a w planach inne mniejsze i większe rzeczy.
brodziek
 
Posty: 15
Dołączył(a): 2 wrz 2015, o 14:44
Telefon:: Meizu Mx5

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez Dido46 » 18 cze 2017, o 10:59

43.Banggood.com? Pewniak na liście sklepów internetowych! Podoba mi się głównie ubezpieczenie od straty przesyłki, gdzie nie ma żadnych problemów ze zwrotami. Obsluga,która chce i potrafi pomóc w przypadku problemu. Poprawić? Poprawić mogą chyba tylko ceny :D
Dido46
 
Posty: 15
Dołączył(a): 14 sie 2014, o 22:48
Telefon:: Xperia U

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez 2Le » 18 cze 2017, o 11:01

44. Banggood to bardzo dobry sklep internetowy. Z czystym sumieniem mogę go polecić. Strona jest bardzo przejrzysta, a kontakt z supportem nie sprawia większych problemów. Banggood oferuje dużo kodów promocyjnych, wyprzedaży itp. Na prawdę nie ma do czego się przyczepić, ale jak już trzeba to mogliby zainteresować się dodatkową opcją wysyłki pomagająca uniknąć VAT w PL. Ostatnio kupiłem u nich smartfon dla znajomego. Paczki są bardzo dobrze zapakowane.
Avatar użytkownika
2Le
AKTYWNY
 
Posty: 386
Dołączył(a): 8 kwi 2010, o 16:17
Pochwały: 6
Telefon:: mi8

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez siesiu » 18 cze 2017, o 12:51

45. Bardzo fajny sklep, doskonałe uzupełnienie Aliexpress i Gearbest. Ostatnimi czasy wybieram go coraz częściej z uwagi na PDM. Doskonały kontakt, chat. Można by obniżyć jeszcze koszty PDM dla stałych klientów. Zdecydowanie polecam. W najbliższym czasie planuję kupno kolejnego telefonu ale jeszcze nie zdecydowałem konkretnie co to będzie - pewnie Xiaomi MI5.

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
siesiu
 
Posty: 75
Dołączył(a): 14 gru 2014, o 22:48
Pochwały: 2
Telefon:: Elephone P3000s

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez swiezak82 » 18 cze 2017, o 14:47

46. Banggood to najlepszy sklep jaki spotkałem na swojej drodze chińskich zakupów. Zamówiłem już tam dużo rzeczy, ostatnio Mecool kIII pro (właśnie leżakuje w Warszawie). Mam nadzieje, że jutro będzie u mnie. Sklep bardzo rzetelny, szybko wysyłają towar (chyba nigdy nie musiałem się pytać kiedy towar będzie wysłany), wsparcie po zakupowe bardzo dobre.
Póki co nie mogę złego słowa powiedzieć.
Avatar użytkownika
swiezak82
VIP
 
Posty: 1353
Dołączył(a): 24 kwi 2014, o 11:42
Pochwały: 51
Telefon:: Pentagram
ROM: 4.1.2

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Konkursy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama