• Reklama

Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Konkursy z nagrodami.

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez ar2rc » 22 cze 2017, o 15:01

71. Sklep Banggood jest najlepszym sklepem wysyłkowym w chinach. Ma bardzo dużo towaru różnego typu. W większości jakiegokolwiek sporu zgadzają się na podane warunki przez kupującego, a potocznie mówiąc to "można się dogadać". Towar w przyzwoitych cenach, a promocje warte zakupu. Niekiedy trafia się "cebula" . Co do poprawy to życzyłbym sobie tylko niższych cen oraz transportu z ubezpieczeniem od vat. Najważniejsze że jest jakość i dbałość o klienta.
ar2rc
AKTYWNY
 
Posty: 300
Dołączył(a): 14 mar 2014, o 13:43
Pochwały: 4
Telefon:: sgs4
ROM: omega

Reklama

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez encoreleet » 22 cze 2017, o 17:25

72. O sklepie banggod mam dobra opinie, zamawialem tam kilka telefonow, wszystko przychodzilo bez problemu, bez cla, polecam wszystkim.
encoreleet
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 cze 2017, o 17:23
Telefon:: Blackview

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez UndercoV » 22 cze 2017, o 19:12

73. Bardzo lubię zamawiać w banggood, konkurencja może się od nich uczyć podejścia do klientów. Moim zdaniem wypadałoby poprawić szybkość odpowiedzi supportu, dostępne opcje wysyłki i szatę graficzną sklepu. W najbliższym czasie zamierzam zamówić jakiegoś szybkiego drona ^^
UndercoV
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2 lis 2014, o 17:36
Telefon:: Nokia

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez snajp » 22 cze 2017, o 21:40

74. Sklep Banggood to najlepszy jak dotąd sklep w Chinach. Robię zakupy w nim od jakiś dwóch lat, kupiłem kilkanaście produktów tanich jak i droższych. Przesyłka zawsze szybko była wysłana i nigdy nie było problemu czy to z kontaktem czy zakupionym towarem. Na obecną chwilę nic bym nie zmienił, jedynie przydało by się zwiększyć asortyment w magazynie EU. Ostatnio kupiłem ze sklepu kamerkę sportową GitUp Git2 i teraz czekam na na nową wersję GitUp Git3. Bo Banggood ma najlepsze ceny na kamerki sportowe.
Pozdrawiam
snajp
AKTYWNY
 
Posty: 549
Dołączył(a): 10 sie 2013, o 08:40
Pochwały: 26
Telefon:: Huawei Honor 3C
ROM: MIUI

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez Dreju » 22 cze 2017, o 23:12

75. Bardzo przejrzysty sklep, sporo promocji i dobra akcja ze zbijaniem ceny punktami. Głównie kupuje różne pierdoły typu przejściówki i inne gadżety. Przydałoby się więcej asortymentu w magazynie z europy. Drażni mnie też jeden mankament przy płaceniu. Nie zawsze jest dostępna bezpośrednia płatność kartą, jest tylko paypal, którym niby też można płacić kartą.
Dreju
 
Posty: 35
Dołączył(a): 15 gru 2013, o 00:55
Telefon:: SAMSUNG (TYMCZASOWO)

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez zieloczek100 » 23 cze 2017, o 10:40

76.
Banggood - świetne ceny, bezproblemowe zakupy, bardzo dobry serwis. Zakupiłem tam wiele produktów m.in latarek, ale nie tylko. Co planuję w najbliższej przyszłości? Kolejne latarki i elektronikę :-)
FaceBook poświęcony tematyce latarkowej:
https://www.facebook.com/Miotacze.Fotonow/

Sprzedam
Klawiatura James Donkey 612
post345789.html#p345789
zieloczek100
 
Posty: 152
Dołączył(a): 4 lis 2015, o 18:46
Pochwały: 12
Telefon:: LeTV x600

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez Frozen drugi » 23 cze 2017, o 13:15

77. Czasem mają dobre promocje, duży asortyment, jednak brakuje mi produktów z magazynu eu. Jednak czas wysyłki nadrabia tą stratę :-> . Obsługa miła, rozumie kupującego i w sumie nie miałem z nim problemu. W dodatku można płacić przez PP co dla mnie jest plusem.
Wkrótce wpadnie do mnie kamera :-) zobaczymy jak się będzie sprawować.
Frozen drugi
 

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez boroch » 23 cze 2017, o 13:30

78. Jeszcze nic w Banggood nie kupowałem, ale zamierzam lada moment kupić MI6. :) Strona wygląda bardzo profesjonalnie, jest sporo promocji i z opinii kupujących wynika, że wysyłka jest szybka i sprawna, a obsługa miła i profesjonalna.

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka
boroch
AKTYWNY
 
Posty: 505
Dołączył(a): 28 mar 2017, o 08:11
Pochwały: 21
Telefon:: ZTE Axon 7, Sharp S2
ROM: stock

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez harison61 » 23 cze 2017, o 20:15

79.
Banggood is always very good. I am happy to be able to do shopping there. What I recommend to everyone.
harison61
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 lut 2017, o 15:01
Telefon:: sony

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez k3lt » 24 cze 2017, o 12:24

80. Dobry sprawdzony sklep z konkurencyjnymi cenami, zamawialem tam swojego czasu Jiayu F1 i moge szczerze polecic tego sprzedawce.
Mozliwosc platnosci przez Paypal to ogromny plus, dosc czeste promocje i znizki.

Polecam Piotr Fronczewski.
k3lt
 
Posty: 163
Dołączył(a): 24 sty 2014, o 18:25
Pochwały: 9
Telefon:: Mi 9 Lite 6/128GB

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez Zgroza » 24 cze 2017, o 14:28

81. Bangood.com wydaje się solidnym sklepem z gwarancją jakości, choć jeszcze nic od niego nie kupiłam, to zamierzam.
Zgroza
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 cze 2017, o 14:17
Telefon:: 693712789

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez kowi88 » 24 cze 2017, o 14:32

82. Właśnie moja paczuszka że szczotką soniczną doleciała do wer Warszawa, mam nadzieję że matka bezvatowska czuwa i będę zadowolony z zakupu w Banggood. Póki co jestem zadowolony ze sklepu, ponieważ wysyłka była ekspresowa, kontakt ze sklepem też wysoki poziom. Jedyne co bym chciał od sklepu to telefony xiaomi dostępne z magazynu Eu oraz może jakaś współpraca z serwisem we Wrocławiu.
kowi88
 
Posty: 40
Dołączył(a): 26 wrz 2016, o 12:56
Telefon:: Nexus 4

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Konkursy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron