• Reklama

Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Konkursy z nagrodami.

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez sonic » 20 cze 2017, o 14:44

59. Do tej pory jakoś nie miałem zaufania do Banggood i kupowałem u nich jedynie jakąś drobnicę, ale po przeczytaniu postó w tym wątku coś czuję że skuszę sie na większe zakupy u nich. To co mogli by zmienić to dodać wersję strony po polsku. W najbliższym czasie poszukam u nich telefonu :)
Life style, zarabianie, filmy -> http://marcingorski.pl
Avatar użytkownika
sonic
VIP
 
Posty: 1106
Dołączył(a): 2 lip 2013, o 13:24
Lokalizacja: śląsk
Pochwały: 21
Telefon:: Xiaomi

Reklama

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez desto » 20 cze 2017, o 20:30

60. Banggood jest moim ulubionym sklepem mam już tam rangę vip2 kupowałem tu już słuchawki, telefon, powerbanki, części do roweru, kable, drona, i parę innych pierdół, teraz przymierzam się do zakupu smartwatcha, nie wiem czemu ale zawsze przesyłki z tego sklepu idą do mnie ok 2.tyg co jest rewelacyjnym wynikiem i dlatego wybieram właśnie ten sklep, to co na minus to ceny często konkurencja ma minimalnie lepsze ceny regularne, chodź nie ukrywam że promocje na banggood mają także przednie :D
desto
 
Posty: 22
Dołączył(a): 1 cze 2015, o 14:05
Telefon:: lg
ROM: 4.4

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez Chomeini » 20 cze 2017, o 22:56

61. Na Banggood kupowałem już kilka rzeczy takich jak telefony oraz etui do nich. Jeśli mogę coś powiedzieć - napisać o chińskich sklepach, w tym o Banggood, to chyba tylko dobrze, jeszcze nigdy nie miałem tam problemów - wszelkie problemy, gwarancje były rozstrzygane zawsze na moja korzyść, zawsze szło się dogadać. Jedyny feler to czas dostawy, ale i do tego można się przyzwyczaić. Natomiast do plusów zaliczyłbym CENY, no tu chyba nikt nie zaprzeczy że zakupy w Chinach w tym na Banggood to cenowa rewelacja. Przeglądam recenzje Marka i to właśnie one często są inspiracją do zakupu tego, czy innego sprzętu w rodzaju telefon, dron ..... itd. Póki co nie widzę potrzeby zmian na stronie Banggood, z angielskim sobie radzę a reszta jest spoko - POLECAM !!
Chomeini
 
Posty: 39
Dołączył(a): 5 lis 2015, o 21:55
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Telefon:: Zopo Speed 7 Plus

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez KarlosW » 20 cze 2017, o 23:57

62.
Moj ulubiony chiński sklep..
Sporo już kupiłem. Dobra współpraca, kontakt i zrozumienie.
Polecam.
A co bym kupił?..
Większość asortymentu. :D

Wysłane z mojego NX505J przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
KarlosW
VIP
 
Posty: 2124
Dołączył(a): 13 lis 2013, o 20:06
Lokalizacja: PL
Pochwały: 33
Telefon:: thl w200

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez rodan77 » 22 cze 2017, o 10:17

63.
a) Bogata oferta, bardzo dobra reputacja (zasłużona), szybki kontakt.
b) wiecej towarów w magazynie EU lub wprowadzenie bezvatowej wysyłki do PL.
c) chyba pora zmienić 3-miesięczny telefon :)
rodan77
VIP
 
Posty: 1166
Dołączył(a): 17 lut 2016, o 21:36
Pochwały: 94
Telefon:: Meizu 16

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez Lodzermensch » 22 cze 2017, o 12:25

64.

Banggood to świetny sklep, ale ma ten sam problem co większość chińskich witryn. Brak możliwości włączenia kilku parametrów dla tego samego filtru (np. decydując się na Androida 7 muszę wybrać czy chcę żeby to były telefony z 7.0 czy 7.1) Dość mocno utrudnia to porównywanie ze sobą produktów i wydłuża czas jaki jest niezbędny do znalezienia optymalnej opcji. Niby głupotka ale mocno utrudniająca korzystanie z serwisu.
Lodzermensch
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 cze 2017, o 12:19
Telefon:: HTC

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez Bartoshh » 22 cze 2017, o 12:30

65. Bardzo szeroki asortyment, dużo ciekawych promocji i możliwości zdobycia kuponów zniżkowych, a do tego bezproblemowy kontakt z obsługą mocno zachęcają do zakupów w tym sklepie. Na razie miałem okazje zakupić u nich tylko jeden produkt, jednak już w najbliższej przyszłości planowałem zakup nowego telefonu. Liczę również na większą dostępność towarów w magazynach europejskich, co na pewno przekonało by mnie do częstszych zakupów z powodu dużo krótszego czasu oczekiwania na przesyłkę.
Bartoshh
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 lis 2016, o 19:24
Telefon:: Ulefone

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez ddr » 22 cze 2017, o 12:40

66
Nie mam zastrzeżeń.
Brałem elephona P9000 na dropshipping. Co ciekawe klient skutecznie ukatrupił w nim bootloader i banggood naprawił go w ramach gwarancji.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.

Uwaga!
GEARBEST oszukuje kupujących!
Avatar użytkownika
ddr
VIP
 
Posty: 3728
Dołączył(a): 3 maja 2014, o 21:50
Pochwały: 135
Telefon:: Xiaomi Mi MIX 2
ROM: MIUI 10

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez JacaGlaca » 22 cze 2017, o 12:45

67.

W Banggood robię zakupy od 2015 rok. Do tej pory na około 80 zamówień ani razu żadnych problemów, a zamawiałem chyba już wszystko - topowy smartfon, tablet, ubrania, topowe latarki, powerbanki, drobną elektronikę i sporo innych rzeczy. Drobiazgi do ok. 20 dolarów zawsze przesyłką nierejestrowaną i nigdy nic nie zaginęło. Bez problemu zwrot pieniędzy, jeśli zdarzyła się jakaś pomyłka. Rekordowe terminy dostarczenia zamówienia, nawet w 6 dni! Średnio ok. 2 tygodnie.

Nie mam powodów do narzekania na ten sklep. Wręcz przeciwnie, dla mnie Banggood to jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy chiński sklep internetowy.

Co bym zmienił? Podobne głosy już się pojawiały, ale dodam i od siebie - większy asortyment produktów dostępny w magazynie UE.
JacaGlaca
 
Posty: 14
Dołączył(a): 18 mar 2016, o 16:37
Telefon:: Xiaomi Mi4C 32GB
ROM: MiuiPolska

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez krzychmiel » 22 cze 2017, o 13:05

68 Uważam Banggood za najlepszy sklep internetowy (chinski), Niskie ceny szeroki asortyment, klarowna strona.

Reviews i możliwość komentowania znacznie lepiej zrobiona niż na aliexpress,
System punktowy, który świetnie obniża ceny jest niewątpliwym atutem.
Szybkie przesyłki, ubezpieczenie coś wspaniałego.
Z minusów kiedys załapałem sie na rozdajo na głośnik BT za 1 centa ale nie przeszła płatność paypalem i anulowano zamówienie.
Co kupiłem? ładowarki, kable
Co chciałbym kupić? Aktualnie szukam telefonu dla dziadka, a dla siebie actioncama może firefly s7.
krzychmiel
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 kwi 2015, o 18:22
Telefon:: samsung
ROM: cm12

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez hard2code » 22 cze 2017, o 14:40

69. Banggood odkryłem ( a raczej odważyłem się ) kupować dopiero po paru miesiącach czytania tutaejszych wpisów. ( zachęciły mnie też świetne ceny na Zuk Z2 :)
Sklep z dobrą przejrzystą aplikacją webową , uczciwym podejściem do punktów ( na Ali bywa z tym różnie) i przedewszystkim z szybką wysyłką bezproblemowym oprogramowaniem.
Sporą zaletą jest też możliwość płacenia PayPalem ( jak się ma kartę walutową )
Z rzeczy do poprawienia to na pewno przydał by się jakiś UE Warehouse lub inna metoda ubezpieczenia od VAT.
Ip5->l920->m7->rn2->z9->g5-UTouch->RN3Pro->Mi5 Kilka słuchawek na zbyciu w dobrej cenie
hard2code
 
Posty: 162
Dołączył(a): 17 mar 2015, o 00:22
Telefon:: iphone 5 / Note II
ROM: CyanogenMond 12.1

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez trollasek » 22 cze 2017, o 14:52

70. banggood to świetny sklep, już od dosyć dawna tam kupuję wszelkiego rodzaju elektronikę
czekam na restock lampy BlitzWolf® BW-LT5, która jest świetna. Jedną już mam, teraz chce kupić na prezent
jedyne czego mi brakuje to możliwość łączenia punktów z kuponem
Avatar użytkownika
trollasek
 
Posty: 19
Dołączył(a): 20 gru 2015, o 22:14
Pochwały: 1
Telefon:: OnePlus

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Konkursy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron