• Reklama

Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Konkursy z nagrodami.

Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez marx » 17 cze 2017, o 11:10

Miło mi poinformować, że sklep Banggood.com ufundował kolejna już nagrodę dla czytelników forum o chińskich telefonach Telchina.pl

Obrazek

Nagrodą jest piękny telefon Doogee MIX, specyfikacja w linku



1. Aby uczestniczyć w konkursie należy w komentarzu napisać, co sądzisz o sklepie Banggood, co byś chciał zmienić w sklepie, co w najbliższym czasie masz zamiar kupić lub co kupiłeś.

2. Swojej odpowiedzi należy nadać kolejny numer porządkowy, zaczynając od jedynki.

3. Wybrany zwycięzca będzie musiał odpowiedzieć na pytanie, czy Banggood.com jest sklepem polskim czy zagranicznym.

4. Nagroda będzie wysłana z Chin, jednak w przypadku nałożenia opłat celno skarbowych, koszt ich uiszczenia spoczywa na zwycięzcy.

5. Konkurs rozpoczyna się w momencie publikacji tego posta, odpowiedzi udzielamy w tym temacie.

7. Giveaway trwa do 28.06.17r, wyniki zostaną ogłoszone do 30.06.17r.

8. O nagrodę mogę ubiegać się forumowicze, którzy w momencie zakończenia Giveaway będą mieli na koncie minimum 10 wartościowych wypowiedzi.

9. Zasady konkursu mogą zostać zmienione bez podania przyczyny.


Zapraszam do udziału i życzę powodzenia.

Pochwały przyznane za posta: 2
marx
Administrator
 
Posty: 12524
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Reklama

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez Flyagaric » 17 cze 2017, o 11:13

Woow, pierwszy raz wezmę udział, choćby dla samego faktu, że bez Fejsa!

1.
Mój ulubiony sklep. Ze zmian, to niech tylko wciąż poprawiają aplikację na Adroida. Bardzo przydałaby się jakaś dodatkowa opcja wysyłki pomagająca uniknąć VAT w PL.
Kupiłem tam już tak wiele rzeczy (poczynając od drobiazgów, przez drony, po telefony), że nie ma szans wszystko wymienić. Kupował będę dalej, dokładnie te same rzeczy - wszystko po trochu.
Ostatnio edytowano 17 cze 2017, o 11:39 przez Flyagaric, łącznie edytowano 2 razy
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez gta » 17 cze 2017, o 11:31

2. Dla mnie banggood to już solidna marka - zakupy robię tam bez obaw o problemy z otrzymaniem zamówionego towaru. Podoba mi się przejrzystość strony, możliwość sprawdzenia feedbacku, sprawny support i opcja ubezpieczenia od zgubienia przesyłki (zwrot $/ponowna wysyłka bez zbędnych ceregieli).
Kupowałem tam drony, ze dwa actionCam'y, ładowarki, etc. Z pewnością jeszcze nie raz skorzystam z tego sklepu
Avatar użytkownika
gta
 
Posty: 110
Dołączył(a): 20 maja 2016, o 10:07
Pochwały: 12
Telefon:: MiMix2s
ROM: global

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez olvidar » 17 cze 2017, o 11:54

3. Banggood to przede wszystkim sklep który nigdy mnie nie zawiódł, zawsze wszystko na czas, i dobrze zapakowane. Kupowałam od nich parę dronów (głównie do nauki:)), Doogee t6 dla babci (telefon kupiony 20 lutego 2016, nadal w świetnym stanie i co ważniejsze bateria trzyma tak, że babcia mnie nie pogoniła:)) oraz dla mnie zuka z2 - telefon genialny, szybki, niestety przednia szybka umarła... ;( W najbliższym czasie chce upolować jakiegoś powerbanka, a co bym zmieniła?
Hmm... Czasami aplikacja mobilna się restartuje, można coś z tym zrobić :)
Ostatnio edytowano 17 cze 2017, o 12:05 przez olvidar, łącznie edytowano 2 razy
olvidar
 
Posty: 11
Dołączył(a): 28 lut 2015, o 16:50
Telefon:: myphone

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez akita1992 » 17 cze 2017, o 11:56

4. Uważam że sklep Banggood jest dużą konkurencją dla sklepów internetowych czy innych tego typu stronach znanych w danym państwie ( jak allegro u nas). Dla niektórych problemem może być tylko znalezienie języka polskiego... Osobiście przymierzałem się do kupna tam xiaomi mi5 z większą pamięcią.
akita1992
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 gru 2016, o 19:54
Telefon:: lg l90

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez Tweety4bunny » 17 cze 2017, o 12:02

5. Witam wszystkich forumowiczów.
Pamiętam jak pierwszy raz o zakupach interenowych z dalekiego wschodu dowiedziałem się z fb- to była jakaś reklama na którą kliknąłem i okazało się to bardzo korzystnym kliknięciem, bo już mam sporo zakupionych rzeczy do urzytku codziennego jak i różnych bajerów typu np. telefon Redmi Pro z którego teraz piszę :) Naprawdę polecam Banggood bo to solidna marka\sklep, lecz szkoda że tylko internetowa u nas w Polsce.
Tweety4bunny
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 cze 2017, o 11:51
Telefon:: Redmi Pro
ROM: China

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez baku1991 » 17 cze 2017, o 12:07

6. Dzisiaj jest tak, że jest mnóstwo pewnych sklepów, które wysyłają szybko i mają dobre ceny. Konkuruje się tak na prawdę obsługą klienta, a tu BG ma ogromny plus za to, że obsługa rozumie angielski, z czym na przykład na Aliexpress jest ogromny problem bo niby piszą po angielsku, ale "od rzeczy". Miałem też okazję reklamować kabel blitzwolfa, w którym uszkodziła się końcówka. Wystarczył jeden mail, dostałem jedynie zapytanie z jakim urządzeniem używałem, a w kolejnym mailu już był nr trackingowy z nowym kablem, który dotarł po tygodniu.
Jest jeszcze jedna ważna rzeczy, za którą uwielbiam BG - za BlitzWolfa ;-)
Z kolejnych planowanych zakupów to na warsztat poleci Mija Scooter oraz odkurzacz Blitzwolfa ;-)
baku1991
AKTYWNY
 
Posty: 356
Dołączył(a): 10 mar 2014, o 22:21
Pochwały: 11
Telefon:: Xiaomi Mi3
ROM: MIUI

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez LrPrl » 17 cze 2017, o 12:25

7. Banggood jest w całkiem OK. Czasami zdarza się, że coś przyjdzie w 14 dni (mój rekord to 9 dni), a czasami wlecze się ponad dwa miesiące, choć nie wiem czy na ten aspekt sklep ma jakiś wpływ. Aczkolwiek trzeba pochwalić za support, ponieważ w przypadku pomyłki przy wysyłaniu ostatniego mojego zamówienia gdzie zamiast taśmy LED 12V białej przyszła czerwona 24V za darmo wysłali drugą, już poprawną i to listem poleconym :) Czerwona została jako "gratis", choć tak naprawdę leży i się kurzy, bo i po co mi taka... :P I to był praktycznie jedyny raz kiedy musiałem skorzystać z wsparcia banggood, poprzednie zamówienia bezproblemowe :)
Z pewnością poprawiłbym trochę ofertę zwłaszcza "pierdół" takich po 10-20$. Pamiętam ceny sprzed dodania/rozpowszechnienia kupnów - były dużo atrakcyjniejsze, aktualnie są sporo droższe niż u konkurencji. Tak naprawdę zakupy opłacają się dopiero po zastosowaniu kuponów, ale i tak w wielu przypadkach cena jest zbliżona do tej u konkurencji. Więc po co te kupony? ;)
No i główna zaleta tego typu sklepów - dobre recenzje pod produktami, czasami nawet filmiki, więc można produkt lepiej poznać przed zakupem.
LrPrl
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17 cze 2017, o 12:11
Telefon:: Lumia

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez azzazel78 » 17 cze 2017, o 12:36

8.Banggood - Robiłem już u nich kilkakrotnie zakupy i jestem bardzo zadowolony.
Świetna obsługa klienta. Wsparcie techniczne i wszelka pomoc.
Na pewno na plus system lojalnościowy dzięki któremu możemy obniżyć ceny.
Do tej pory kupiłem kamerę sportową , akcesoria do telefonów , TV Box , plecak i kilka innych drobiazgów.
POLECAM :)
azzazel78
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 cze 2017, o 12:25
Telefon:: OnePlus 3T
ROM: OxygenOS 4.1.6

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez hel_sake » 17 cze 2017, o 12:59

9.
Witam, sklep bardzo dobry, wszystko przejrzyste, częste promocje - kody pozwalające obniżyć cenę, wtedy głównie kupuję, gdy pojawią się na FB w polecanych kody na zakupy. To na duży plus, na prawdę można upolować porządną promocję. Póki co wszystkie zamówienia przyszły bez problemów, w dość szybkim czasie! Na plus możliwość płacenia przez PayPal, daje to duże bezpieczeństwo transakcji :)
Fajnie też, że sklep jest dostępny w portalach dających "cashback" - zawsze to kilka złotych/dolarów zaoszczędzone :) Co do zmian to fajnie jakby w przyszłości był support w języku polskim, zawsze to jakieś ułatwienie dla potencjalnych nowych polskich klientów :) Jeszcze jeden największy PLUS dla sklepu BG - wszystkie produkty są oryginalne - to jest bardzo istotna sprawa.

Do tej pory w sklepie zamawiałem głównie drobne rzeczy typu keble Blitzwolfa, sterowniki Sonoff-a, najdroższym zakupem był głośnik bezprzewodowy zakupiony najpierw dla siebie, a następnie dla kuzyna ( gdy zobaczył mój też zapragnął swojego) :D Teraz już sam robi tam zakupy :)

Pozdrawiam Daniel.
hel_sake
 
Posty: 116
Dołączył(a): 22 sty 2015, o 14:32
Lokalizacja: Łaziska Górne
Pochwały: 1
Telefon:: Xiomi Red Rice
ROM: Stock Miui 5

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez Albin » 17 cze 2017, o 13:50

10. Banggood to dobry i sprawdzony sklep. Mogli by zwiększyć asortyment dostępny w ramach magazynu europejskiego. Kupiłem tam między innymi smartfon i mogę z czystym sumieniem polecić.
Albin
AKTYWNY
 
Posty: 793
Dołączył(a): 20 lis 2013, o 21:32
Pochwały: 16
Telefon:: Redmi Note 3 Pro

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez moth » 17 cze 2017, o 13:50

11. Uważam że banggood to aktualnie najlepszy chiński sklep pod względem jakości. Śmiało mogę każdemu polecić robienie zakupów właśnie w tym sklepie. Bardzo dobry jest kontakt z supportem, świetne flash sale, dobre kupony.
Obrazek
Avatar użytkownika
moth
AKTYWNY
 
Posty: 482
Dołączył(a): 22 lip 2016, o 20:39
Pochwały: 38
Telefon:: oppo

Następna strona

Powrót do Konkursy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron