• Reklama

Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Konkursy z nagrodami.

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez mediolan » 17 cze 2017, o 14:30

12. Banggood to sklep jeden z lepszych, przystępniejszych - okazje cenowe, kupony. Wszyscy napiszą że najlepszy, a najlepszy to taki który dba o swoich klientów. Korzystać warto z pewnością dla naszych oszczędności. Kupiłem u nich portfel którego nie dostałem, więc co ma o tym powiedzieć - nierzetelność sprzedawcy. Zamierzam kupić nowy smartfon na jakimś chińskim portalu bo ten co posiadam wymaga wymiany - 512 MB RAM, sam się restartuje z 3 razy dziennie.. jak mu się podoba, aparat ma 2 MPx a niby według producenta robi świetne zdjęcia - ale chyba producent pisał aby pisać recenzję i zachwalić.Jest mały plus ma dual sim.
mediolan
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 cze 2017, o 14:20
Telefon:: Goclever

Reklama

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez cygg » 17 cze 2017, o 14:41

13. Jeden z lepszych chińskich sklepów. Kupiłem kilka sztuk powerbanków, stacje pogodową i jeszcze parę innych drobiazgów. Fajnie by było gdyby dodali przesyłkę ubezpieczoną od VAT.
cygg
 
Posty: 12
Dołączył(a): 20 wrz 2016, o 20:18
Telefon:: LG

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez macmacleod » 17 cze 2017, o 14:42

12.Banggood to sklep w którym robię większość zakupów, zacząłem je robić jakiś rok temu. Zamówiłem trochę drobnicy na sprawdzenie sklepu a później poszło jak z górki. Mam na koncie kilkadziesiąt zamówień w tym kilka telefonów. Zbieram codziennie punkty dzięki nim mam spora zniżkę, staram się również trafić na promocję ostatnio udało się dostać kupon rabatowy 2 dolary na zakup za minimum 3. Lubię również brać przesyłkę priority mail jest bardzo szybko zamówienie w domu i minimum ryzyka na VAT. W sklepie jednak brakuje większego wyboru towaru z magazynu EU. Polecam wszystkim
macmacleod
 
Posty: 8
Dołączył(a): 13 mar 2016, o 20:04
Telefon:: Note 3 Neo

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez piodzi » 17 cze 2017, o 15:01

14. Sklep posiada przejrzysty interfejs, posiada bardzo dobre opinie w najbliższym czasie zamierzam zakupić telefon, brakuje mi tutaj płatności przelewy 24 z takiej formy korzystam przy płaceniu w innych sklepach z Chin.
piodzi
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 cze 2017, o 14:47
Telefon:: HUAWEI

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez Tommi » 17 cze 2017, o 15:04

15. Czym Banggood wyróżnia się z pośród innych chińskich sklepów? Przejrzysta strona internetowa, duży asortyment, support szybko odpowiada na pytania, czy to na chacie czy też mailowo. Co zmienić, na stronie mobilnej przydałoby się więcej opcji filtrowania, np, po zakresie cenowym, wg marki itd. Byłoby super jeśli w ofercie pojawiła by się opcja ubezpieczenia od VATu, jeśli by była rozsądnie wyceniona to na pewno byłaby bardzo popularna wśród osób z tego forum. Ewentualnie więcej towarów w magazynie EU włącznie z telefonami. Idealnie by było jakby była gwarancja w PL chociażby na produkty Xiaomi tak jak w przypadku telefonów na ibuygou. Aktualnie poluję na srebrny Leeco Le Pro 3 ewentualnie Le Max 2 w szarym kolorze, kto wie jak w tym sklepie będzie jakieś fajne promo lub kupon to kupie u nich.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
Tommi
AKTYWNY
 
Posty: 303
Dołączył(a): 15 lut 2015, o 23:20
Pochwały: 3
Telefon:: Mi6
ROM: xiaomi.eu

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez zioq3k » 17 cze 2017, o 15:13

16. Banggod jest dobrym sklepem, jest tanio i pewnie. Nigdy nie miałem żadnego problemu - paczkę zawsze otrzymałem - Raz w 14 dni, raz w 30, ale nigdy nie było problemów. Płatność Paypalem również jest dla mnie na +.
Zakupiłem kilka rzeczy od Xiaomi i wszystkie były w 100% oryginalne - I działają do dzisiaj.
Dodałbym opcję ubezpieczenia od VAT - coś podobnego co ma Ibuygou - Myślę, że to by mocno zwiększyło sprzedaż telefonów :)
Avatar użytkownika
zioq3k
 
Posty: 47
Dołączył(a): 4 gru 2010, o 19:22
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez shadow522 » 17 cze 2017, o 15:35

17. Banggood.com to jeden z najlepszych sklepów, często tam kupuje jedne co w zmienił bym to dodanie więcej artykułów w magazynie Europejskim. Zamierzam kupić Xiaomi 4x ponieważ mają dobrą cenę.
shadow522
 
Posty: 121
Dołączył(a): 28 mar 2014, o 16:06
Telefon:: LeEco Cool1

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez pobutek2 » 17 cze 2017, o 15:48

18.
Co na " + " za Banggood.com ?
- ceny i promocje
- czas wysyłki
- jakość towaru
- support
- ekstra kontakt
- w razie zagubienia przesyłki 1-2 dni i kasa na koncie
- przejrzysta aplikacja na telefon

Co na " - "

- brak alkoholu w sklepie :D
- brak ponownie dobrego alkoholu :D
pobutek2
 
Posty: 4
Dołączył(a): 5 wrz 2016, o 21:07
Telefon:: rn3
ROM: miuipl

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez RussianYeti » 17 cze 2017, o 15:55

19. Banggood to sprawdzony sklep wyróżniający się na tle konkurencji sprawnym supportem i atrakcyjnymi promocjami. Przede wszystkim dodałbym możliwość wysyłki bez vat oraz rozszerzył możliwości płatności o kryptowaluty. Kupowałem tam smartfony, DVR, powerbanki, głośnik i inne akcesoria.
Avatar użytkownika
RussianYeti
AKTYWNY
 
Posty: 329
Dołączył(a): 21 lis 2013, o 17:32
Pochwały: 26
Telefon:: Xiaomi

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez dkx1992 » 17 cze 2017, o 17:07

20.

Ujmę sprawę w sposób taki, zrozumiały, ni dwojaki.
Konkursa zobaczyłem, bardzo się zdziwiłem, zalogowałem się raz raz i komenta wstawiać czas.
Na telefon szybkę zamówiłem, bardzo się zdziwiłem, bo ledwo się odwróciłem, a już w jej posiadaniu byłem.
I feedbacka wystawiłem, bo miło się zaskoczyłem !
Jest to dobry sklep... lecz bez padaki, niech nieco zmniejszą ceny, a będzie on jedyny taki !
dkx1992
 
Posty: 10
Dołączył(a): 23 cze 2013, o 11:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez xxllxx » 17 cze 2017, o 17:08

21.
Sklep Banggood.com na pewno mogę polecić.
Zakupiłem już kilka rzeczy i wszystko przebiegało sprawnie i szybko.
Często można spotkać ciekawe promocje, kupony.
Brakuje opcji wysyłki pomagającej uniknąć VAT w PL.
xxllxx
 
Posty: 4
Dołączył(a): 9 paź 2016, o 19:05
Telefon:: LeMax2

Re: Bezramkowy Doogee MIX za darmo od sklepu Banggood.com

Postprzez Weber » 17 cze 2017, o 17:18

22. Banggood jest według mnie jednym z najlepszych i najbardziej profesjonalnie podchodzących do klienta sklepów. Jedyne co bym poprawił to aplikację na androida i możliwość sortowania w niej przedmiotów, bo to strasznie często się wysypuje.
W najbliższym czasie zamierzam tam kupić jakiegoś smartwacha, a ostatnio kupiłem kilka małych rzeczy jak słuchawki czy nożyki.
Weber
 
Posty: 3
Dołączył(a): 17 cze 2017, o 17:12
Telefon:: Meizu
ROM: Flyme 6.7.3.3

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Konkursy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron