• Reklama

ZTE Axon 7 pytań kilka

Re: ZTE Axon 7 pytań kilka

Postprzez moth » 29 gru 2017, o 18:16

no aktualizacja faktycznie pomogła, ale wciąż moim zdaniem na słuchawkach lepiej gra mi max 2(i mocniej), a na głośnikach jest głośno, i lepiej niż w mi max 2, ale dolby strasznie psuje jakość.
wyświetlacz jest ok pod względem jasności, ale np taki mi5s jest jaśniejszy.
zdjęcia na razie tylko w słabym oświetleniu robiłem, to mi5s robi ostrzejsze i łapie więcej światła. ale hdr w axonie robi robote, więc jakoś się tam broni.
ktoś już chyba pisał ale jeszcze potwierdzę że płatności zbliżeniowe działają. nie przyzwyczaiłem się jeszcze że przyciski są tak blisko siebie, ale to kwestia poużywania kilka dni, raczej nie przeszkadza mi to.
ogólnie nie spodziewałem się że soft będzie taki fajny. tu i ówdzie jest coś źle przetłumaczone albo nie przetłumaczone w ogóle(nawet raz w jakiś dziwnych arabskich znaczkach coś było), ale poza tym nie mam mu raczej nic do zarzucenia(no chciałbym zobaczyć dark theme jak już jest ten amoled, ale niestety)
ogólnie fajny sprzęt, gdzieś między zukiem z2 pro a mi5s bym go uklasował. jednak dla mnie wciąż mi max wygrywa pod wieloma względami.
a no i wykonanie axona jest jakieś takie bardziej premium niż reszty telefonów w okoliach 300$ jakie miałem w ręce
Obrazek
Avatar użytkownika
moth
AKTYWNY
 
Posty: 482
Dołączył(a): 22 lip 2016, o 20:39
Pochwały: 38
Telefon:: oppo

Reklama

Re: ZTE Axon 7 pytań kilka

Postprzez tpawel » 29 gru 2017, o 19:30

Jakos nie chce mi sie wierzyc ze mi max 2 lepiej gra, ale nie mam ani jednego ani drugiego wiec nie drąze tematu. Ogolnie xiaomi dosc dobrze grają, moim zdaniem juz nawet redmi 4x gra lepiej niz taki sgs8.
Dobra to kwesie audio mamy obgadaną, a jak bateria?

Wysłane z Le Pro 3
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Re: ZTE Axon 7 pytań kilka

Postprzez moth » 30 gru 2017, o 16:48

bateria bez szału. coś podobnego do mi5 czy op3 i innych podobnych konstrukcji, czyli w moim przypadku w okolicach 4h sot. dzien wytrzyma ale nic ponad to. minimalnie gorzej niz mi5s. no poziom modeli opartych o snapa 625 to nigdy nie bedzie jesli o baterie chodzi. niestety.
Obrazek
Avatar użytkownika
moth
AKTYWNY
 
Posty: 482
Dołączył(a): 22 lip 2016, o 20:39
Pochwały: 38
Telefon:: oppo

Re: ZTE Axon 7 pytań kilka

Postprzez tpawel » 30 gru 2017, o 20:41

Snap 820 jakis mega prądozerny nie jest. Le pro 3 ma 20% mniejszą baterie i 6h SoT to po LTE robi, po wifi +2-3h

Wysłane z Le Pro 3
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Re: ZTE Axon 7 pytań kilka

Postprzez piotr070788 » 30 gru 2017, o 21:25

Niestety amoled swoje ciagnie . Mi tez w granicach 4h sot . A moze ktos testowal baterie na android 6 lub lineage os ?
piotr070788
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 lis 2015, o 12:37
Telefon:: S3lte

Re: ZTE Axon 7 pytań kilka

Postprzez tpawel » 30 gru 2017, o 22:31

Oled co do zasady ciągnie mniej prądu niz ips.
Brakuje jeszcze jakiegos czarnego motywu

Wysłane z Le Pro 3
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Re: ZTE Axon 7 pytań kilka

Postprzez slavo22 » 30 gru 2017, o 22:40

Są na custom romach
Avatar użytkownika
slavo22
VIP
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 8 kwi 2014, o 17:49
Lokalizacja: Zabrze
Pochwały: 70
Telefon:: ZTE Axon 7
ROM: Co chwilę inny

Re: ZTE Axon 7 pytań kilka

Postprzez moth » 30 gru 2017, o 23:25

tpawel napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

chyba wlasnie większą baterie?

no to oczywiście wszystko zalezy jak kto uzywa telefonu, jak dzisiaj przez 2 godziny ogladalem youtuba to zeszlo mi ledwie jakies 25% baterii, dlatego najlepiej jak moge opisac jego baterie to porownujac do podobnych urzadzen. le pro 3 niestety nie mialem, ale wlasnie slyszalem ze wychodzi on pod tym wzgledem nadwyraz dobrze
Obrazek
Avatar użytkownika
moth
AKTYWNY
 
Posty: 482
Dołączył(a): 22 lip 2016, o 20:39
Pochwały: 38
Telefon:: oppo

Re: ZTE Axon 7 pytań kilka

Postprzez tpawel » 30 gru 2017, o 23:49

Jasne, wiekszą.
Myslalem co innego, napisalem co innego.
W Axonie tez wyzsza rozdzielczosc ekranu tez nie pomaga niestety.
Wynik jak na podzespoly jest ok, ani w gore ani w dol nie odbiega od standardu.

Wysłane z Le Pro 3
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Re: ZTE Axon 7 pytań kilka

Postprzez ZTE_Authority » 31 gru 2017, o 02:58

Mam Lex 2 Max i Axona 7. Audio nie miałem jak porównać bo używam sluchawek BT. ZTE Axon 7 na głośnikach w trybie Dolby wprowadza dużo wysokich tonów, które, jak wiadomo, odpowidają za wrażenie przestrzenności, ale bas jest słabszy niż w LeEco. Z drugiej strony potrzebuję załadować sobie czasami klika filmów i muzyki i na LeEco mam tyko 32 GB i jeszcze oprócz tego co system standardowo zżera gdzieś mi ginie ok 6GB RAM. Ekran zdecydowanie na korzyść LeMax 2, ale mi strasznie wpier.. baterię niezależnie od systemu.
ZTE_Authority
 
Posty: 10
Dołączył(a): 29 gru 2017, o 05:53
Telefon:: ZTE Axon 7
ROM: Stock B09

Re: ZTE Axon 7 pytań kilka

Postprzez anemusek » 2 sty 2018, o 05:34

Wcześniejsze softy amerykańskie i chińskie rzeczywiście pozwalały na większą wydajność prądową wzmacniaczy operacyjnych (w zestawie z AKM 4961).
W 7.1 to poprawili. Niestety jak chcecie usłyszeć dsp Asahi Kasei AKM 4961 do którego podłączony jest dac AKM 4490 (zastępując również niezły wbudowany w owe dsp - AKM 449 ma lepsze parametry i bardziej rozbudowane filtry) to bez dolby nic nie wskóracie - soft dd zawiera sterownik owego dsp i włączenie ww jest równoznaczne z przełączeniem z wbudowanego dsp qualcomma na AKM. Trzeba oczywiście wyłączyć upiększacze by dźwięk był ok na porządnych słuchawkach.
Co do Axon 7 vs Mi Max to na axonie dźwięk jest nieporównalnie lepszy o ile mamy soft lub modyfikacje dające pełną moc na wyjściu słuchawkowym
anemusek
 
Posty: 93
Dołączył(a): 25 gru 2015, o 23:37
Pochwały: 1
Telefon:: Meizu M2 (mini)

Re: ZTE Axon 7 pytań kilka

Postprzez wojtekmarchewka » 2 sty 2018, o 08:37

@anemusek
A czy inne odtwarzacze typu PowerAmp wykorzystują wzmacniacz, z włączonym DD? Bo przeczytałem gdzieś że tylko wbudowana apka skorzysta z tego, ale to ktoś może źle rozwinął swoją myśl i chodziło o DD.
wojtekmarchewka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 7 cze 2013, o 18:39
Lokalizacja: Lublin
Pochwały: 3

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZTE



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama