• Reklama

ZTE Axon 7 pytań kilka

Re: ZTE Axon 7 pytań kilka

Postprzez tpawel » 19 gru 2017, o 17:24

Dokladnie, axon 7 mini z hardware duzego i ceną duzego i jest extra sprzęt

Wysłane z Le pro 3
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Reklama

Re: ZTE Axon 7 pytań kilka

Postprzez Damix » 19 gru 2017, o 17:52

Komuś w ogóle dotarł ten axon 7 gdy była promocja pod koniec października? Ja kupiłem 25.10 I nadal wisi status jako : Southall your parcel is on the way.
W tym w zeszłym tygodniu zdążyłem kupić HTC U11 6/128GB więc swojego Axona pewnie się pozbęde jak w ogóle dotrze do mnie, sprawdzę jedynie na ile dobrze faktycznie gra na Focal Listen i Triple.Fi. No i jak się mają te wbudowane głośniki do mniejszych zewnętrznych na BT.
Damix
 
Posty: 2
Dołączył(a): 6 lis 2015, o 12:42
Telefon:: Oneplus
ROM: SultanXDA

Re: ZTE Axon 7 pytań kilka

Postprzez jeedek » 21 gru 2017, o 17:51

Ja kupiłem wczoraj na Gearbest i dzisiaj jak chciałem poprawić adres bo wpisałem nazwę miasta z polskimi znakami (z Bytów na Bytow) to przeprosili, ale paczka już wyszła i już nie nie poradzą. Chwilę później miałem maila z trackingiem.

Największy problem jaki mam na ten moment to zakup szkła na ekran lub foli na ekran, niecierpie tego 2,5D co utrudnia tylko zakup. Macie jakieś sprawdzone które zakrywa cały ekran wraz z krawędziami lub takie co chroni wypukłą część ale nie szpeci to telefonu? Etui ponoć jest w zestawie więc na razie je sobie odpuszczę.
Avatar użytkownika
jeedek
AKTYWNY
 
Posty: 333
Dołączył(a): 14 sty 2016, o 14:37
Pochwały: 7
Telefon:: Honor Play

Re: ZTE Axon 7 pytań kilka

Postprzez Flyagaric » 21 gru 2017, o 17:58

Ależ dotarły już kilku osobom, chwaliły się, nawet tu.
Wczoraj się pojawił, ale dziś znów ich nie ma. Niestety był bez PDM.

Jak chcesz zakryć cały ekran, to tylko folia. Zaoblone szkła się nie sprawdzają, bo ekrany nie są zokrąglone idealnie tak samo - każdy trochę inaczej. Musisz kupić takie, które zakrywa tylko płaską część, albo większą folię.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: ZTE Axon 7 pytań kilka

Postprzez omi » 21 gru 2017, o 18:55

No właśnie szkło. Ma ktoś jakieś sprawdzone co daje radę.
Sam kupiłem na Ali jedno na całego fona, bo tych na sam ekran nie widziałem i ono pewnie na długo nie starczy, jeśli w ogóle na coś przyda się, oby do następnego.
Co do etui też posucha. Jedyne słuszne to za jakieś 60 zł na Allegro i też tyłka nie urywa, a cena w sumie kosmos - niczym nie uzasadniona.
Zamierzam trochę zostać z tym Axonem. Xioami mnie nie kręci (ostatni co jako tako podobał mi się to mi4c), na Leeco szkoda mi czasu (więc może kiedyś jak zaś wymyślą czarne - swego czasu X600 był piękny), a rom i dual sim dla mnie też istotny. DAC i złącze słuchawkowe czy dioda powiadomień też dla mnie ważne, więc jego liczne minusy i "wczorajszy" design w tej cenie też mu mu wybaczę.
Inaczej brałbym Samsunga lub Apple i na resztę świata w tym nawet nowego Huawei-a nie patrzył. No może nowe LG V30 jak stanieje. Apple nie tanieje, więc zostaje Samsung, choć na S8 czy note nadal szkoda mi kasy. To tylko fon. Za stary jestem na lans i potrzebuję trochę więcej fonów do domu. Przy braku możliwości puszczenia w koszty Axon 7 wydaje się być niezłym, a przynajmniej kompromisowym wyborem.
Avatar użytkownika
omi
AKTYWNY
 
Posty: 434
Dołączył(a): 29 wrz 2015, o 21:19
Pochwały: 15
Telefon:: Sam.... X722

Re: ZTE Axon 7 pytań kilka

Postprzez slavo22 » 21 gru 2017, o 19:05

A taki case?
http://s.aliexpress.com/3ArAFfe2?fromSns=Copy to Clipboard
(from AliExpress Android)
Mam coś takiego na x600, telefon wygląda elegancko i nie traci swojego kształtu i rozmiaru w przeciwieństwie do casów silikonowych. No i cena raczej zadowalająca.
Avatar użytkownika
slavo22
VIP
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 8 kwi 2014, o 17:49
Lokalizacja: Zabrze
Pochwały: 70
Telefon:: ZTE Axon 7
ROM: Co chwilę inny

Re: ZTE Axon 7 pytań kilka

Postprzez omi » 21 gru 2017, o 19:13

No w sumie fajny. Nic szczególnego, ale cena zacna. Na fona za 220-230$ akurat. Może skorzystam.
Zostaje jeszcze szkiełko.
@slavo22: aktualnie nie mam uprawnień do przyznawania pochwał. Dałbym choćby za całokształt i to co wnosisz do forum - dziś nie mogę, ale wielkie dzięki ;-)
Avatar użytkownika
omi
AKTYWNY
 
Posty: 434
Dołączył(a): 29 wrz 2015, o 21:19
Pochwały: 15
Telefon:: Sam.... X722

Re: ZTE Axon 7 pytań kilka

Postprzez slavo22 » 21 gru 2017, o 19:23

Nie robię tego dla pochwał, niemniej dzięki. Linka wrzuciłem bo pół godziny wcześniej zamówiłem go dla siebie. Czekam na axona i z nudów poszukałem case podobnego do tego którego używam.
Ostatnio edytowano 21 gru 2017, o 20:50 przez slavo22, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
slavo22
VIP
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 8 kwi 2014, o 17:49
Lokalizacja: Zabrze
Pochwały: 70
Telefon:: ZTE Axon 7
ROM: Co chwilę inny

Re: ZTE Axon 7 pytań kilka

Postprzez omi » 21 gru 2017, o 19:43

No ale jeśli Ty jakiś czas zostaniesz z Axonem 7 to nie zginiemy. Zapewne zaktualizujesz go do jakiegoś fajnego romu i dasz znać, że warto.
Gdybym miał 20 lat to brałbym mi note 3 lub mi6 (bo da się odsprzedać).
Zaś z Xiaomi rezygnuję, nie że jakieś mega złe, ale w lepszych modelach brak band 20, zaś tanie ogarnęli Janusze Allegro i to ich target.
Ciężko tego dziś pozbyć się, a jakością nie zachwycają. Czasy testowania za free i odsprzedaży z zyskiem minęły. Testowanie też znudziło mi się.
mi4c mega fon. mi5 fon na zarobienie stówki czy dwóch też był niezły, bo u nas były ceny z kosmosu, a z resztą Xiaomi niech parzą się Janusze czy dystrybutorzy badziewi.
Jeszcze Leeco czy Cool1 mają jakiś potencjał - na tani fon do domu czy stówkę na zarobek - jak komuś chce się niech korzysta. Uczniów czy studentów nawet rozumiem ;-)
Avatar użytkownika
omi
AKTYWNY
 
Posty: 434
Dołączył(a): 29 wrz 2015, o 21:19
Pochwały: 15
Telefon:: Sam.... X722

Re: ZTE Axon 7 pytań kilka

Postprzez Flyagaric » 21 gru 2017, o 19:53

Moja żona ma takie na Nubii - bardzo ładnie się prezentują.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: ZTE Axon 7 pytań kilka

Postprzez omi » 21 gru 2017, o 19:59

Z7 max to był fon nad którym długo myślałem. Nie kupiłem, fon nie był topowy, ale na swój sposób piękny i taki jakich dziś już nie robią.
Kolejny stary dobry fon jakich już nie będzie. Cudny i jak pamiętam do wyrwania był za przysłowiowe grosze. Niech dobrze służy ;-)
Avatar użytkownika
omi
AKTYWNY
 
Posty: 434
Dołączył(a): 29 wrz 2015, o 21:19
Pochwały: 15
Telefon:: Sam.... X722


Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZTE



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron