• Reklama

Umierające forum, brak pomysłów, brak moderacji, spamboty

Propozycje zmian na forum?

Re: Umierające forum, brak pomysłów, brak moderacji, spambot

Postprzez xany » 10 paź 2018, o 15:53

Ok. Czyli dyskusja dyskusją ale bez konkretów to nic nie osiągniemy. Bo tak sobie rozmawiać o tym, że było super ale jest coraz gorzej to można sobie podarować bo to każdy widzi. Tutaj są potrzebne zmiany, ale skoro każdy woli zostać tak jak jest. To niech zostanie. Koniec, po dyskusji. I nie pisać proszę jak było super albo że tematyka się wyczerpała, albo chińczyki przestali robić dobre tel. bo to na pewno nie jedyny powód a tematykę zawsze można dostosować do obecnych trendów.
Naprawa chińskich telefonów
Kontakt pw forum z opisem oraz co trzeba wymienić

Aktualnie użytkuję Cool1 :)
Avatar użytkownika
xany
AKTYWNY
 
Posty: 293
Dołączył(a): 23 mar 2016, o 23:27
Pochwały: 8
Telefon:: Leeco Cool1

Reklama

Re: Umierające forum, brak pomysłów, brak moderacji, spambot

Postprzez Herezja » 10 paź 2018, o 18:13

Ja nadal uważam, że telchina ma przyszłość ale powinna jednak się zmienić.
Tak jak już wcześniej zauważono temat telefonów i ich zakupu ze źródeł dalekowschodnich praktycznie się wyczerpał więc wypada znaleźć znów niszę, w której nikt lub mało kto w necie wykazuje zainteresowanie.
Wiem, że znaleźć takie rzeczy nie jest łatwo ale na własnym przykładzie przekonałem się, że znaleźć wiadomości na temat urządzeń sterowanych na odległość (pomijam drony) jest bardzo ciężko w sieci polskiej (zresztą poza polską też tego mało jest- bynajmniej na angielskojęzycznych stronach).
Może na poczatek warto spróbować to rozruszać?

Osobiście noszę się z zamiarem zakupu jednego samochodu zdalnie sterowanego i ciekawi mnie czy jest szansa na wysyłkę z magazynów europejskich lub może w jakim sklepie z wysyłką z europy można go zaleźć w podobnych pieniądzach?
https://www.gearbest.com/rc-cars/pp_153 ... d=16107395
Avatar użytkownika
Herezja
VIP
 
Posty: 1212
Dołączył(a): 19 kwi 2015, o 12:14
Pochwały: 50
Telefon:: Huawei p10

Re: Umierające forum, brak pomysłów, brak moderacji, spambot

Postprzez Rura » 10 paź 2018, o 21:06

[off_top mode =ON]
O to widzę Tata chce się dobrze bawić? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Spokojnie da radę. W tym się nie ma za bardzo co popsuć, do czego nie można by było za grosze kupić części do naprawy. Każdy średnio rozgarnięty inteligent z philipsem 1 czy tam 2 w ręku da radę toto ogarnąć...
https://www.gearbest.com/rc-cars/pp_664 ... id=1433363 - mój ma jeden taki, a drugi jakiś zwykły śmietnik...
A i tak rządzi teraz to: https://photos.app.goo.gl/6tjDG2237L7oTMmD8
I daje radę sobie sam... A te rc śmieci poniewierają się po domu ;-).
[off_top mode =OFF]
Avatar użytkownika
Rura
AKTYWNY
 
Posty: 639
Dołączył(a): 10 lut 2018, o 14:25
Lokalizacja: Szczecin
Pochwały: 12
Telefon:: Xiaomi
ROM: Global

Re: Umierające forum, brak pomysłów, brak moderacji, spambot

Postprzez adrem2 » 10 paź 2018, o 21:27

Co to za samochodzik, który teraz rządzi?
adrem2
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 gru 2016, o 20:04
Telefon:: x600

Re: Umierające forum, brak pomysłów, brak moderacji, spambot

Postprzez xany » 10 paź 2018, o 21:43

Proszę o nie zaśmiecanie tego tematu. Są inne działy przeznaczone a najlepiej OFFTOP. Proszę również o zamknięcie tego tematu, gdyż to forum nie ma żadnej przyszłości z takim podejściem i olewaniem kluczowych spraw, pomysłów ;-)
Naprawa chińskich telefonów
Kontakt pw forum z opisem oraz co trzeba wymienić

Aktualnie użytkuję Cool1 :)
Avatar użytkownika
xany
AKTYWNY
 
Posty: 293
Dołączył(a): 23 mar 2016, o 23:27
Pochwały: 8
Telefon:: Leeco Cool1

Re: Umierające forum, brak pomysłów, brak moderacji, spambot

Postprzez rodan77 » 11 paź 2018, o 08:10

No dobra skoro już wszyscy się zgadzamy, że jest źle to teraz propozycje, korporacyjna burza mózgów.

to ja zacznę:
1) dział Nowości - zachęcić userów to pisania newsów ze świata technologii. Niech to będą nawet przedruki z innych portali (oczywiscie z podaniem źródła). Aktywnych dostarczycieli najciekawszych newsów można jakos nagradzać (np. kupony do chińskich sklepów, oczywiście trochę lepsze niż te standardowe dostępne dla wszystkich). Przydałby się jakiś system oceniania tych newsów czy to przez innych userów czy odgórnie przez admina.

2) Dział promocje - j.w. Również trzeba zachęcić userów poprzez system nagród do publikowania promocji, pozwolić innym userom na ocenianie tych promocji i na koniec miesiąca dla usera z największą ilością punktów jakaś nagroda (nie jakaś super atrakcyjna, żeby nie zachęcac do przekrętów, ale jednocześnie na tyle wartościowa żeby zachęcić do publikacji np. powerbank czy słuchawki bluetooth ewentualnie jakieś fajne kupony do BG, GB czy innych sklepów).

3) dla przyciągnięcia nowych userów możnaby ożywić dział z ofertami na podróbki (czy jak kto woli repliki) znanych marek (odzież, obuwie, zegarki.
Sam sporadycznie kupuję takie rzeczy ale z tego co widzę po forach czy grupach, to cieszy się to sporym zainteresowaniem publiki.

Zdaję sobie sprawę, że te propozycje wymagają nakładów finansowych na nagrody chociażby. Myślę, ze marx ze swoimi kontaktami mógłby bez problemu załatwić jakieś kupony czy inne gadżety raz na miesiąc. A jeśli nie to może czas pomyśleć o sprzedaniu się reklamodawcom.

To tyle ode mnie. Konstruktywna krytyka mile widziana :)
rodan77
VIP
 
Posty: 1166
Dołączył(a): 17 lut 2016, o 21:36
Pochwały: 94
Telefon:: Meizu 16

Re: Umierające forum, brak pomysłów, brak moderacji, spambot

Postprzez okikus » 11 paź 2018, o 08:16

Co do działu promocje to nie będzie miał sensu jeśli Marx i Sephot będą wklejać linki do promocji, które nimi nie są... tak jak to się teraz odbywa.
Avatar użytkownika
okikus
AKTYWNY
 
Posty: 432
Dołączył(a): 21 lut 2013, o 10:05
Lokalizacja: Stąd
Pochwały: 25
Telefon:: ZUK Z2 PRO
ROM: Resurrection Remix

Re: Umierające forum, brak pomysłów, brak moderacji, spambot

Postprzez rodan77 » 11 paź 2018, o 08:34

Co do marxa to już wielokrotnie tłumaczył, że robi to w rewanżu za różne gadżety czy nagrody w konkursach i ja to rozumiem. Możnaby to nawet zintensyfikować pod warunkiem, że sklepy by dorzucały jakieś nagrody, o których pisałem w poprzednim poście.
Co do sephota, to zakaz reflinków byłby chyba skutecznym sposobem na jego "promocje".
rodan77
VIP
 
Posty: 1166
Dołączył(a): 17 lut 2016, o 21:36
Pochwały: 94
Telefon:: Meizu 16

Re: Umierające forum, brak pomysłów, brak moderacji, spambot

Postprzez okikus » 11 paź 2018, o 08:48

No to inaczej, niech sobie wstawiają te "promocje" tam gdzie wstawiają, a może by utworzyć nowy wątek "prawdziwe promocje", niech będzie ich mniej ale niech będą to PRAWDZIWE PROMOCJE...
Avatar użytkownika
okikus
AKTYWNY
 
Posty: 432
Dołączył(a): 21 lut 2013, o 10:05
Lokalizacja: Stąd
Pochwały: 25
Telefon:: ZUK Z2 PRO
ROM: Resurrection Remix

Re: Umierające forum, brak pomysłów, brak moderacji, spambot

Postprzez Herezja » 11 paź 2018, o 09:15

@Rodan77 temat podróbek czy jak wolisz replik omijałbym szerokim łukiem.
Za chwile może się okazać, że jakieś służby się tym zainteresują, że ktoś oficialnie wymienia się informacjami na te tematy i administrator serwisu byłby na dywaniku u pewnych nie miłych panów.
Avatar użytkownika
Herezja
VIP
 
Posty: 1212
Dołączył(a): 19 kwi 2015, o 12:14
Pochwały: 50
Telefon:: Huawei p10

Re: Umierające forum, brak pomysłów, brak moderacji, spambot

Postprzez xany » 11 paź 2018, o 09:34

Ja bym te aktualne promocje podzielił na PROMOCJE PARTNERÓW i PROMOCJE WARTE UWAGI ok
Naprawa chińskich telefonów
Kontakt pw forum z opisem oraz co trzeba wymienić

Aktualnie użytkuję Cool1 :)
Avatar użytkownika
xany
AKTYWNY
 
Posty: 293
Dołączył(a): 23 mar 2016, o 23:27
Pochwały: 8
Telefon:: Leeco Cool1

Re: Umierające forum, brak pomysłów, brak moderacji, spambot

Postprzez Herezja » 11 paź 2018, o 10:00

Jak już chcecie się bawić w podział to lepiej dać
Promocje i Promocje Partnerskie.
Avatar użytkownika
Herezja
VIP
 
Posty: 1212
Dołączył(a): 19 kwi 2015, o 12:14
Pochwały: 50
Telefon:: Huawei p10

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy organizacyjne forum



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama