• Reklama

Umierające forum, brak pomysłów, brak moderacji, spamboty

Propozycje zmian na forum?

Re: Umierające forum, brak pomysłów, brak moderacji, spambot

Postprzez eject » 12 paź 2018, o 09:44

Ja również rzadko przeglądam ostatnio to forum, zaglądam w sumie tylko dlatego że mam w ulubionych i jak już wszystko przejrzę to zaglądam tutaj a to ze względu na brak nowych wartościowych treści, na promocje nigdy nie patrzałem bo mam inne portale od tego.
Avatar użytkownika
eject
AKTYWNY
 
Posty: 289
Dołączył(a): 10 paź 2013, o 15:20
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 2
Telefon:: nokia 3210

Reklama

Re: Umierające forum, brak pomysłów, brak moderacji, spambot

Postprzez smietana » 12 paź 2018, o 11:33

marx napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


fake4r napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!



Panowie a moze by pojsc na slawie Xiaomi z bardziej w to, zrobic forum bardziej nastawione na Xiaomi, ale w odroznieniu od Miuipolska.pl, Xiaomi.eu ktore jak sama nazwa wskazuje sa bardziej o telefonach a dokladniej bardziej o tematyce Miui a nie o samych produktach.
A firma Xiaomi jak kazdy wie to nie tylko telefony a tak naprawde robia wszystko, mydlo i powidlo. Majtki, mopy, sciereczki, suszarki, golarki, budziki, expressy do kawy, czajniko, garniki, sztuce, filtry kranowe, filtry-dzbanki, pralki, bieznie do biegania, suszarki do ubran, odkurzacze, masarzery oczu, portfele, szczoteckzi, lozka, posciele,reczniki, i tak mozna wymieniac i wymieniac. Mysle ze kazdy znalazby cos dla siebie. Bo robia chyba juzb szystko i tak naprawde telefony to ich drugozedny odlam. U nas fakt slyna z tego ale w chinach bardziej stawiaja na dom i inne urzadzenia.

A te fora jak miuipolska raz ze bardziej zyja telefonami oraz samym miui to dwa ze tematy bardziej o "egzotycznych urzadzeniach" a przybajmniej te nie zwiazane z elektronika sa usuwane przez jednego z modow, co w sumie rozumie bo to forum bardziej i miui.

Moze warto by zrobic forum o urzadzeniach Xiaomi innych i sie na tym znowu wybic a dodatkowo miec dzialy o innych rzeczach, innych firm.

Ja sam ostatnio a powiem szczerze od roku rozgladam sie za Xiaomi ale nie ze wzgledu telefonow bo juz same telefony Xiaomi nie robia na mnie zadnego wow, dwa ze jest ich juz za duzo a samo miui zaczyna byc coraz bardziej niedoprawane.
Ale urzadzenia inne robia dobrej jakosci i ciekawy design.
smietana
AKTYWNY
 
Posty: 528
Dołączył(a): 6 lis 2016, o 18:33
Pochwały: 23
Telefon:: xiaomi

Re: Umierające forum, brak pomysłów, brak moderacji, spambot

Postprzez xany » 12 paź 2018, o 11:35

Herezja napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Szanowny panie kolego, niech usuwa to co uważa za słuszne. W jego pracę nie będę się wtrącał a że to ja jestem założycielem tego tematu, moje posty powinny być uważane za przewodnie. Głównie to są odpowiedzi na komentarze i niepotrzebna dyskusja nie na temat. Rozumiem, że nie każdy lubi zmiany, ale innego ratunku nie ma.

smietana napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Myślisz że jest duże zainteresowanie takimi przedmiotami? Przecież Xiaomi pcha się we wszystko obecnie. Zajrzysz do lodówki tam Xiaomi, wychodzisz na pole tam Xiaomi. Sami chyba nie wiedzą w którą stronę dokładnie uderzać moim zdaniem testują co jest najbardziej opłacalne i przychodowe, a następnie wybiorą sobie z tego to na czym się skupić. Wydaje mi się, że nie będą pchać się we wszystko co istnieje, ale mogę się mylić. Jeżeli już to zostawić tą tematykę taką, jaka jest oraz dodać do tego różne deskorolki smartwatche i inne pierdoły od Xiaomi. Przynajmniej wypróbować czy takie tematy będą miały sens i czy tematyka nie wyczerpię się zbyt szybko.
Ostatnio edytowano 12 paź 2018, o 11:39 przez xany, łącznie edytowano 1 raz
Naprawa chińskich telefonów
Kontakt pw forum z opisem oraz co trzeba wymienić

Aktualnie użytkuję Cool1 :)
Avatar użytkownika
xany
AKTYWNY
 
Posty: 293
Dołączył(a): 23 mar 2016, o 23:27
Pochwały: 8
Telefon:: Leeco Cool1

Re: Umierające forum, brak pomysłów, brak moderacji, spambot

Postprzez TLasky » 12 paź 2018, o 14:33

Waszą ciekawą dyskusję odnośnie tego, jak to jest teraz źle z promocjami przeniosłem do nowopowstałego wątku, który znajdziecie pod tym linkiem:

post391382.html#p391382

tam możecie ją kontynuować.

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
Avatar użytkownika
TLasky
VIP
 
Posty: 1987
Dołączył(a): 24 paź 2014, o 11:37
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 89
Telefon:: Bez notcha k**wa!
ROM: Nimompojęcia

Re: Umierające forum, brak pomysłów, brak moderacji, spambot

Postprzez TLasky » 12 paź 2018, o 14:59

xany napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Umieściłem ten cytat z innego wątku, bo uważam że jest on wartościowy dla dalszej dyskusji i jestem zwolennikiem takiego rozwiązania. Niech będą dwa wątku z promocjami- jeden dla admina i modów, a drugi dla userów.

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
Avatar użytkownika
TLasky
VIP
 
Posty: 1987
Dołączył(a): 24 paź 2014, o 11:37
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 89
Telefon:: Bez notcha k**wa!
ROM: Nimompojęcia

Re: Umierające forum, brak pomysłów, brak moderacji, spambot

Postprzez xany » 12 paź 2018, o 15:02

Do tego dochodzi kwestia, czy administrator chce zainwestować czy robić zmiany bez wydawania $. Bo wiadomo, że nowoczesne silniki jak vBulletin czy iPboard swoje kosztują czy jedziemy dalej na darmowym wózku. Samo przebudowanie kategorii oraz tematyki niewiele może pomóc bez zmiany silnika na bardziej nowoczesny. Przynajmniej takie jest moje zdanie. A trzeba coś ruszyć w tej kwestii bo egzotyki są coraz mniej popularne u nas na forum, więc tematy o nich mogą być już bezużyteczne poza paroma wyjątkami..

Do tego zmiana nazwy z telchina na bardziej ogólna związana z przebudową działów i tematyki na ogólną żeby nie skupiać się tylko na tel. Coś jak wszystkochiny.pl, tech-china.pl propozycji może być mnóstwo ważne żeby wybrać najbardziej odpowiednią.
Naprawa chińskich telefonów
Kontakt pw forum z opisem oraz co trzeba wymienić

Aktualnie użytkuję Cool1 :)
Avatar użytkownika
xany
AKTYWNY
 
Posty: 293
Dołączył(a): 23 mar 2016, o 23:27
Pochwały: 8
Telefon:: Leeco Cool1

Re: Umierające forum, brak pomysłów, brak moderacji, spambot

Postprzez Rura » 13 paź 2018, o 09:40

Tak się może głupio wetnę... Może zrobić dział techniczny i taki temat o każdej, naszej sieci i co i gdzie zagmerać i w jakim wynalazku...
Wiem, że to powielenie działu o wynalazkach, ale wtedy ktoś przywiązany do sprzętu wie co sprawia najmniej problemów i vice"wersal" ;-)
Avatar użytkownika
Rura
AKTYWNY
 
Posty: 639
Dołączył(a): 10 lut 2018, o 14:25
Lokalizacja: Szczecin
Pochwały: 12
Telefon:: Xiaomi
ROM: Global

Re: Umierające forum, brak pomysłów, brak moderacji, spambot

Postprzez marx » 13 paź 2018, o 11:26

Zmiana nazwy domeny nie wchodzi w grę.
marx
Administrator
 
Posty: 12499
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Re: Umierające forum, brak pomysłów, brak moderacji, spambot

Postprzez xany » 13 paź 2018, o 12:12

Czyli żadne głębsze zmiany nie mogą mieć miejsca. Szkoda być może by to przywróciło nowe życie dla forum, już nie mówiąc o nowszej technologii a temat chińskich tel. byłby jednym z wielu proponowanych obok kilku innych tak, żeby trafić w nisze.
Naprawa chińskich telefonów
Kontakt pw forum z opisem oraz co trzeba wymienić

Aktualnie użytkuję Cool1 :)
Avatar użytkownika
xany
AKTYWNY
 
Posty: 293
Dołączył(a): 23 mar 2016, o 23:27
Pochwały: 8
Telefon:: Leeco Cool1

Re: Umierające forum, brak pomysłów, brak moderacji, spambot

Postprzez ddr » 13 paź 2018, o 12:25

Dział techniczny nie może powstać bo nie pozwala na to obecny silnik forum.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.

Uwaga!
GEARBEST oszukuje kupujących!
Avatar użytkownika
ddr
VIP
 
Posty: 3728
Dołączył(a): 3 maja 2014, o 21:50
Pochwały: 135
Telefon:: Xiaomi Mi MIX 2
ROM: MIUI 10

Re: Umierające forum, brak pomysłów, brak moderacji, spambot

Postprzez sonic » 31 paź 2018, o 10:17

Tak sobie myślałem w ramach tak zwanych "shower thoughts" :) że może jednak warto skupić się na wyklętych markach typu oukitel, elefone i umi, bo xiaomi jest już mainstreamowe i tylko czekać aż będą sprzedawać w biedronce, a LeTv niestety umiera, a rzetelne informacje o tych bardziej niszowych może być wartościowym kontentem :p wiadomo że wszystkie maja kiepskie aparaty i baterie mają niewiele wspólnego z podaną pojemnością, ale info o realnej urzywalności danego modelu mogłaby się komuś przydać
Life style, zarabianie, filmy -> http://marcingorski.pl
Avatar użytkownika
sonic
VIP
 
Posty: 1106
Dołączył(a): 2 lip 2013, o 13:24
Lokalizacja: śląsk
Pochwały: 21
Telefon:: Xiaomi

Re: Umierające forum, brak pomysłów, brak moderacji, spambot

Postprzez Herezja » 31 paź 2018, o 13:12

Xiaomi sprzedaje swoje towary w biedronce.
Avatar użytkownika
Herezja
VIP
 
Posty: 1212
Dołączył(a): 19 kwi 2015, o 12:14
Pochwały: 50
Telefon:: Huawei p10

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy organizacyjne forum



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron