• Reklama

Recenzja meizu pro 6 plus

W tym dziale można przeczytać i umieścić recenzje chińskiego telefonu lub tabletu.

Re: Recenzja meizu pro 6 plus

Postprzez Cezary_Lewczuk » 25 kwi 2018, o 16:56

bumbum napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Ok, zgadzam się,telefon kupiłem za 760,00 pln i nie traktuje to jako sprzęt hi-fi. Do głośnika przenośnego typu jbl czy stara wieza więcej chyba nie wycisne. Może to siła przyzwyczajenia chociaż każdy z domowników twierdzi że jest lekki niedosyt. W mojej ocenie jest mniej jasny dźwięk i słabsza scena co nie zaprzecza twierdzeniu że to super telefon za super cenę. Na pewno polecam.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
Cezary_Lewczuk
 
Posty: 35
Dołączył(a): 13 sie 2014, o 20:58

Reklama

Re: Recenzja meizu pro 6 plus

Postprzez bumbum » 25 kwi 2018, o 17:50

To tak samo jak ktoś miał kolumny Altusy z lat 90-tych. Trudno takiego przekonac ze to grało źle, no bo grało tragicznie. Nie miało nic wspólnego z muzyką. No ale dxwięk był jasny bo cykało z głośników i basu było bo waliło z okna na całe osiedle. Powiem Tobie taką historyjką z mojego życia, a moze z moja całą przygodą audio. Jakies 20 lat temu kiedy to u moich kolegów łupały Altusy, ja cieszyłem się wzmacniaczem Onkyo oraz kolumnami Tannoy Mercury M2. Każdy z zachwytem słuchał jak grają gdy przychodził do mnie w odwiedziny. Przyszła era na kino domowe i amplitunery. Kupiłem więc Yamahę 5x105w na kanał, wzmacniacz Onkyo 2x45w poszedł na allegro. Jakież było moje zdziwienie jak pięknie grające Tannoye nagle przestały grać. Dźwięk płaski jak z kartonu. Nic pozostało mi je sprzedać i kupiłem mocno budżetowe Jamo, które z tymże amplitunerem zagrały dość dynamicznie. Niestety po kilku dniach słuchania , stwierdziłem ze pomimo cyków i basów umknęło mi w muzyce duzo szczegółów które słyszałem na ulubionych płytach. Teraz oczywiście o kinie domowym nie chce słyszeć, przynajmniej do słuchania muzyki. Wnioski wyciągnij sam. Słuchawki twoje tez moze nie zgrały się pomimo ze na pewno kosztują kilka stówek. ( jakie to sa jeśli można wiedziec?) No a wieża czy głosnik JBL to sprzęt efekciarski, (no chyba ze to wieża z elementów za kilkanaście tysięcy) i producent z takim zamysłem go zestroił by pierwsze wrazenie było wooow!!!!
Poczytaj sobie http://antyweb.pl/jak-nie-lg-v10-to-co- ... -na-rynku/ i https://komorkomania.pl/32855,najlepsze ... -brzmienia . Wszędzie meizu w pierwszej piatce
Meizu Pro 6 Plus
Avatar użytkownika
bumbum
VIP
 
Posty: 1405
Dołączył(a): 17 paź 2012, o 21:20
Lokalizacja: Honolulu
Pochwały: 38
Telefon:: Meizu Pro 6 Plus
ROM: Flyme 6.1.0.0G

Re: Recenzja meizu pro 6 plus

Postprzez Cezary_Lewczuk » 25 kwi 2018, o 19:29

Wszystko się zgadza. Ja recenzuje sprzęt z mojego punktu widzenia. Nie mam sprzętu audio za kilkanaście tyś, ale przyzwoity głośnik bt. na działkę w zupełności chyba wystarczy, wieża Pioneer solidna z lat 80 tych też niezła. Wiadomo klocki za kilka - kilkanaście tyś. na pewno super zagrają z DAC tego telefonu. Z mojej perspektywy słucham rocka lat 70, bluesa, muzyki instrumentalnej więc łupanie mnie nie interesuje, a z telefonu jestem zadowolony, ciekawe jak będzie z nowym Flyme 7 OS?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
Cezary_Lewczuk
 
Posty: 35
Dołączył(a): 13 sie 2014, o 20:58

Re: Recenzja meizu pro 6 plus

Postprzez bumbum » 25 kwi 2018, o 19:44

No to słuchasz dokładnie to co ja. W latch 80-tych robili dobre klocki. Spróbuj Tidala, chociazby na próbę takiego na miesiąc czasu z allegro. Meizu nie eksponuje skrajów pasma, więc moze dlatego Tobie nie odpowiada, ale uwierz mi ze ze srodka płynie najwięcej informacji sonicznych i ja to lubię. Na działkę, do grilla faktycznie przydało by się więcej konturu . Ja akurat mam głosnik BT Tronsmarta T6 który gra konturowo bardzo i to się współgra i na ogrodzie przy ognisku jest przyjemnie z dobrym basem.
Meizu Pro 6 Plus
Avatar użytkownika
bumbum
VIP
 
Posty: 1405
Dołączył(a): 17 paź 2012, o 21:20
Lokalizacja: Honolulu
Pochwały: 38
Telefon:: Meizu Pro 6 Plus
ROM: Flyme 6.1.0.0G

Re: Recenzja meizu pro 6 plus

Postprzez matrusz » 25 kwi 2018, o 23:52

Cześć. Czy ktoś potwierdzi różnice między modelami M686 a M686H?
matrusz
 
Posty: 78
Dołączył(a): 9 mar 2016, o 01:14
Pochwały: 3
Telefon:: Zuk

Re: Recenzja meizu pro 6 plus

Postprzez bumbum » 26 kwi 2018, o 11:11

matrusz napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
H to wersja na rynek europejski

Wysłane z mojego PRO 6 Plus przy użyciu Tapatalka
Meizu Pro 6 Plus
Avatar użytkownika
bumbum
VIP
 
Posty: 1405
Dołączył(a): 17 paź 2012, o 21:20
Lokalizacja: Honolulu
Pochwały: 38
Telefon:: Meizu Pro 6 Plus
ROM: Flyme 6.1.0.0G

Re: Recenzja meizu pro 6 plus

Postprzez Flyagaric » 26 kwi 2018, o 11:19

A co to wnosi? Tylko inny soft, czy jakieś dodatkowe elementy sprzętowe też?
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Recenzja meizu pro 6 plus

Postprzez bumbum » 27 kwi 2018, o 15:22

Cezary_Lewczuk napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Zainstaluj equalizer FX, działa u mnie bez problemu. Fakt spotify słabo gra więc można się wspomóc trochę szczególnie jak gra się przez głośnik na grillu itp. Tidal gra zupełnie inaczej

Wysłane z mojego PRO 6 Plus przy użyciu Tapatalka
Meizu Pro 6 Plus
Avatar użytkownika
bumbum
VIP
 
Posty: 1405
Dołączył(a): 17 paź 2012, o 21:20
Lokalizacja: Honolulu
Pochwały: 38
Telefon:: Meizu Pro 6 Plus
ROM: Flyme 6.1.0.0G

Re: Recenzja meizu pro 6 plus

Postprzez matrusz » 27 kwi 2018, o 17:10

Zamówiłem z LITB. Zobaczę czy się różni. Ktoś z Koszalina ma go?
matrusz
 
Posty: 78
Dołączył(a): 9 mar 2016, o 01:14
Pochwały: 3
Telefon:: Zuk

Re: Recenzja meizu pro 6 plus

Postprzez Cezary_Lewczuk » 27 kwi 2018, o 20:23

bumbum napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Zainstaluj equalizer FX, działa u mnie bez problemu. Fakt spotify słabo gra więc można się wspomóc trochę szczególnie jak gra się przez głośnik na grillu itp. Tidal gra zupełnie inaczej

Wysłane z mojego PRO 6 Plus przy użyciu Tapatalka
Napisz jak Ci się to udało, jaka wersja i jakim sposobem. Ja próbowałem różnych sposobów i poległem. Ponadto dzięki za pomysł z Tidalem Hifi jest zasadnicza różnica w stosunku do Spotify.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
Cezary_Lewczuk
 
Posty: 35
Dołączył(a): 13 sie 2014, o 20:58

Re: Recenzja meizu pro 6 plus

Postprzez bumbum » 28 kwi 2018, o 18:52

Normalnie że sklepu Play zainstalowałem i tyle. Mam ustawione na flat i włączony loudness, ale tylko dla spotify przez głośnik bluetooth. Na słuchawkach nie uzywam tego bo lepiej jest bez. Roota nie mam.

Wysłane z mojego PRO 6 Plus przy użyciu Tapatalka
Meizu Pro 6 Plus
Avatar użytkownika
bumbum
VIP
 
Posty: 1405
Dołączył(a): 17 paź 2012, o 21:20
Lokalizacja: Honolulu
Pochwały: 38
Telefon:: Meizu Pro 6 Plus
ROM: Flyme 6.1.0.0G

Re: Recenzja meizu pro 6 plus

Postprzez wallygraf » 7 maja 2018, o 18:14

Proszę napiszcie jaka wersję M686 czy M686H otrzymaliście z Banggood. Kolega dziś otrzymał telefon kupiony 18.04.2018 i otrzymał wersję M686 natomiast zamawiał wersję srebrno białą w lutym też na BG i ma wersję M686H.
Chodzi o to czy możliwe że na wersji bez H jest problem z LTE czy obie są takie same?
wallygraf
 
Posty: 25
Dołączył(a): 3 lut 2018, o 17:22
Lokalizacja: GPU
Telefon:: Meizu Pro 6 Plus
ROM: Flyme 7.0.1.0G

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Recenzje, testy i opinie użytkowników telefonów z Chin



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron