• Reklama

Teraz jest 30 kwi 2024, o 18:27

Nowości Nowości dla Recenzje, testy i opinie użytkowników telefonów z Chin

Mapa strony Recenzje, testy i opinie użytkowników telefonów z Chin » Dział : Recenzje, testy i opinie użytkowników telefonów z Chin

W tym dziale można przeczytać i umieścić recenzje chińskiego telefonu lub tabletu.

Tania kamerka samochodowa - Alfawise G70

Cześć,

Od ponad 1,5 miesiąca korzystam z niedrogiej kamery samochodowej – Alfawise G70 i postanowiłem dokonać krótkiego przeglądu jej możliwości – szczególnie dla osób zainteresowanych zakupem niedrogiego sprzętu do rejestrowania często dziwnych i niebezpiecznych sytuacji na drodze.

Moją kamerkę kupiłem w Gearbest - https://www.gearbest.com/car-dvr/pp_009 ... d=56726561
Dlaczego wybór padł na ten model? Wybrałem Alfawise, ponieważ mam transmiter FM marki Alfawise https://www.gearbest.com/car-charger/pp ... d=56730662 ...
Czytaj więcej : Tania kamerka samochodowa - Alfawise G70 | Wyświetlone : 1782 | Odpowiedzi : 0


OPPO Realme 3 Pro - pierwsze wrażenia

Dotarł do mnie wczoraj OPPO Realme 3 Pro.
Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne.
W pudełku standardowo: telefon, ładowarka, kabel micro USB, silikonowe etui,igła SIM, manual (nawet z j. polskim).
Telefon ładny, smukły, wszystko dobrze spasowane. Plecki plastikowe.
Z minusów mocno wystający aparat.
Obrazek
Obrazek

System to Android 9 z ichniejszą nakładką ColorOS. Wszystko ładnie przetłumaczone, czasami aż za bardzo :)
Po rozpakowaniu miał łatki z maja 2019, w nocy się zaktualizował na łatki z sierpnia, czyli ...
Czytaj więcej : OPPO Realme 3 Pro - pierwsze wrażenia | Wyświetlone : 2592 | Odpowiedzi : 8


Instalacja fotowoltaiczna, szybki zwrot inwestycji.

akt: 16.03.2020
wersja wideo :
https://www.youtube.com/watch?v=1wnpy8Bdlpw


Od kilku lat planowałem zamontowanie paneli fotowoltaicznych w celu zredukowania do minimum rachunków za energię elektryczną. W tym czasie przystąpiłem do programu ogłoszonego przez Urząd Gminy gdzie miało być dofinansowanie z Unii Europejskiej sięgające nawet 85% kosztów kwalifikowanych. Otrzymałem też wiele wycen od znanych firm działających na rynku.
Obrazek

Dziś podzielę się z wami zdobytym doświadczeniem , powiem który wariant wybrałem, powiem też ...
Czytaj więcej : Instalacja fotowoltaiczna, szybki zwrot inwestycji. | Wyświetlone : 4689 | Odpowiedzi : 16


Zeblaze Thor4 Dual - sikor dwukamerowy.

Dzisiaj otrzymałem wynalazek i jeszcze się nim bawię.
Taki dokładnie: https://www.tomtop.com/p-j3573.html i jeszcze wziął i staniał... Echhh..
https://photos.app.goo.gl/dZTZdYrAtNEsAJig7
Zawartość pudełka pełny standard - dokładnie taki jak jest na filmikach w necie... Czyli:
- zegarek
- szybka instrukcja po angielsku i w krzakach (niestety nie rozróżniam które to narzecze)
- przewód do ładowania USB-magnes (wedle jednej z pozycji w menu istnieje możliwość przesyłu danych ...
Czytaj więcej : Zeblaze Thor4 Dual - sikor dwukamerowy. | Wyświetlone : 2593 | Odpowiedzi : 5


POLECAM: Sharp Aquos S3 -TEST

Sharp Aquos S3 to piękny telefon, z dużym ładnym 6 calowym wyświetlaczem, a pomimo tego jest bardzo poręczny. Aquos S3 jest jednym z najmniejszych na świecie 6 calowych telefonów.
Obrazek

SPECYFIKACJA Sharp Aquos S3:

Ekran: 6-cali FullHD+, 2.5D
System: Android 8.1
Procesor: Snapdragon 630
RAM: 4 lub 6 GB
Pamięć: 64 lub 128 GB, 256 GB microSD
Aparat główny: 12.0MP f/1.75, 1/2.55", 1.4µm, dual pixel PDAF + 13.0MP
Aparat frontowy: 16 Mpix
Bateria: 3200mAh, Quick ...
Czytaj więcej : POLECAM: Sharp Aquos S3 -TEST | Wyświetlone : 14229 | Odpowiedzi : 80


LeEco (leTv) X526 Stary ale jary.

LeEco (LeTV) było kilka lat temu najszybciej rozwijającą się marką telefoniczna, która biła różne rekordy sprzedaży.
Firma zasłynęła pierwszym na świecie telefonem( LeTV Le 1) z USB typu C, najnowsze procesory Snapdragon miały swoje debiuty właśnie w telefonach LeTV. Dużo rozgłosu firmie dała sprzedaż telefony w cenie telefonów o 20$ niższej niż koszt samych podzespołów użytych do jego produkcji. Firma mogła sobie pozwolić na taki dumping cenowy ponieważ zarabiała na dystrybucji filmów i utworów audio ...
Czytaj więcej : LeEco (leTv) X526 Stary ale jary. | Wyświetlone : 2562 | Odpowiedzi : 1


Sharp Aquos S2 Test, Recenzja

Pierwszy bezramkowym telefonem nie był dziełem Xiaomi jak większość z sądzi, lecz był nim Sharp Crystal X który zadebiutował trzy lata temu. Firma nadal kontynuuje prace na bezramkowcami, powstało już kilka modeli w tym Sharp Aquos S2 który zadebiutował końcem zeszłego roku. Jest to telefon ze średniej półki w bardzo atrakcyjnej cenie.
Obrazek

>>Recenzja Sharp Aquos S2 <<
Czytaj więcej : Sharp Aquos S2 Test, Recenzja | Wyświetlone : 5069 | Odpowiedzi : 6


Recenzja meizu pro 6 plus

Meizu Pro 6 Plus to trochę mało znany model na naszym rynku, dlatego tez postanowiłem napisac co nie co o nim.

Wygląd:

Dzięki całkowicie metalowej obudowie Pro 6 Plus jest piękny i ergonomiczny. Metal z jakiego jest wykonany sprawia bardzo przyjemne wyczucie w dłoni.
Przyciski boczne zasilania i głośności są również przyjemne w dotyku. Drobne szczegóły, krawędzie, i lampa błyskowa dodatkowo wskazują na dużą dbałość o szczegóły.

Działanie
Zamiast trójstronnego układu, do którego najprawdopodobniej jesteśmy ...
Czytaj więcej : Recenzja meizu pro 6 plus | Wyświetlone : 58110 | Odpowiedzi : 367


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165143 • Liczba wątków: 5436 • Liczba użytkowników: 39525

  • Reklama
cron