• Reklama

Jak płacić na aliexpress

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Postprzez areq1987 » 12 mar 2013, o 14:23

A nie wiecie jak liczony jest cashback za chinskie zakupy? Od kwoty ksiegowanej w PLN czy blokowanej po cenniku mastercarda?
areq1987
VIP
 
Posty: 820
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 23:44
Lokalizacja: mielec
Pochwały: 6
Telefon:: Xiaomi MI5 64GB
ROM: 7.1.2 AOSP

Reklama

Postprzez macieklm » 12 mar 2013, o 17:27

grazynka napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Są to dwie najpopularniejsze oferty, a zarazem chyba najtansze. Takie porównanie nie może dziwić.

grazynka napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Uwierz mi, nie wszyscy. Gdyby wszyscy znali stawki, to dyskusja byłaby zbędna...
Podkreśle, temat przydatny, dyskusja przydatna.

PS. Ani z jednym, ani z drugim bankiem nie mam nic wspólnego, poza posiadanymi tam kontami. W mBanku mam konto chyba z osiem lat. W Syncu dopiero je założyłem.
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez macieklm, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
macieklm
 
Posty: 168
Dołączył(a): 6 paź 2012, o 12:39
Pochwały: 2

Postprzez marx » 12 mar 2013, o 18:24

ozon napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Najstabilniejsza oferta- miałem na myśli ilość zmian dokonywanych w płatnościach, przez lata wprowadzono jedynie opłatę za debetówkę 2 zł
pozostałe opłaty które wymieniłeś były od dawna, nikt ich z nie wprowadził w ostatnim czasie.

Temat się dotyczy płatności za granicą i dodatkowe funkcje kont jak ubezpieczenia, fundusze czy koszt wypłaty z bankomatu nie ma wpływu na koszt zakupu zagranicznego.


Pomimo tego nie zmienię opisu z pierwszej strony na aliora bo to młody bank w Polsce, a moim prywatnym zdaniem koszty mbanku się w najbliższym czasie nie zmienią i są bardziej przewidywalne. Oczywiście możesz mieć inne zdanie, a każdy wybierze to co mu osobiście najbardziej pasuje.
Ostatnio edytowano 24 mar 2013, o 19:33 przez marx, łącznie edytowano 1 raz
marx
Administrator
 
Posty: 12529
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Postprzez ozon » 12 mar 2013, o 18:26

@Grażynko

Proponuję nie oceniaj innych według siebie.
Temat jest o płaceniu, to chyba jasne, że piszę o bankach i porównuję dwa najczęściej wymieniane. Nie mam żadnego związku z jakimkolwiek bankiem. Prostuję niedorzeczności, czy mijanie się z prawdą innych. Używam argumentów, cytuję, a nie wykłócam się.
Jakby jutro pojawiła się super oferta z banku "ABC", to w identyczny sposób polecałby ją na forum.

Jeśli męczy Cię to, mam dobrą wiadomość, nie ma przymusu, możesz czytać inne ciekawsze tematy.
ozon
 
Posty: 111
Dołączył(a): 13 lut 2013, o 12:34
Lokalizacja: Polska
Pochwały: 1

Postprzez kanonier714 » 12 mar 2013, o 21:30

Witam. Szukam pomocy w takiej sprawie.
przed chwila zamowilem swoj pierwszy telefon na Alliexpres na tej aukcji
http://www.aliexpress.com/item/New-arri ... 45700.html
wszystko ok. wpisalem swoj adres pozniej wybralem metode placenia - MasterCard i wpisałem wszystko co trzeba, gdy nacisnalem zapłać wyskoczyło takie coś.
Obrazek


Mieliście kiedyś taką sytuację ? Na alliexpres kupuję pierwszy raz. Mam kartę MasterCard z banku milenium.
3cyfrowy kod wpisalem, karta aktualna, srodki na niej są nie wiem o co chodzi.
kanonier714
 
Posty: 13
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 18:45
Lokalizacja: Lublin

Postprzez bartazzz » 12 mar 2013, o 22:08

zazwyczaj jest limit na transakcje w internecie. Pewnie masz wyzerowany sprawdź w ustawieniach konta albo skonsultuj się z doradcą w Twoim banku
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
Avatar użytkownika
bartazzz
VIP
 
Posty: 5389
Dołączył(a): 19 sty 2013, o 11:03
Lokalizacja: Koszalin
Pochwały: 100
Telefon:: Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Postprzez marx » 12 mar 2013, o 22:12

Daj tego screena w większej rozdzielczości, bo trudno przeczytać.
Może limit karty ustawiony na 0
marx
Administrator
 
Posty: 12529
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Postprzez kris_kjk » 14 mar 2013, o 01:12

Chodzi o dodatkowe zabezpieczenie (3D Secure) transakcji przeprowadzanych kartami. W uproszczeniu aby dokonać płatności należy przejść 3 etapy:
1. Podajesz wymagane do płatności dane (numer karty, imię i nazwisko, kod CVC2/CVV2), a następnie jesteś automatyczne przekierowany na stronę logowania do banku,
2. Logujesz się do banku przy użyciu numeru klienta i hasła,
3. Potwierdzasz realizację płatności, zgodnie z wykorzystywaną w banku metodą autoryzacji (kodem SMS, kodem wygenerowanym przez Token / token sprzętowy lub kodem z karty kodów jednorazowych).
kris_kjk
 
Posty: 42
Dołączył(a): 30 paź 2012, o 01:42
Lokalizacja: UE
Pochwały: 3

Postprzez resmiki » 18 mar 2013, o 15:43

Na ali od 18-24 marca jest promocja 'Huge Shopping Festival'. Mozna codziennie "ustrzelic' balonik i zebrac w kuponach do 20$. Ja na pierwszy strzał trafilem 2$

Zasady:

1. Log in to AliExpress.

2. Shoot any balloon for a guaranteed coupon, but choose carefully - the coupon values are decided by which balloon you shoot!

3. Come back each day from 18-25 March PST* to shoot more balloons and get more coupons.

4. All your coupons will be combined into a single value coupon* and sent to your account by the end of 25 March 00:00 PST*.

*Notice: all time is measured by PST
resmiki
 
Posty: 147
Dołączył(a): 11 lut 2013, o 09:44
Lokalizacja: Rzeszów
Pochwały: 3

Postprzez marx » 18 mar 2013, o 15:58

marx
Administrator
 
Posty: 12529
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Postprzez chinczyk » 20 mar 2013, o 14:03

Majac konto w AliorSync i konto walutowe w tym banku w jaki sposob dostane cashback za zakupy na Aliexpress skoro cashback jest przyznawany na konto zł a zakupy robie z konta walutowego?
chinczyk
 
Posty: 128
Dołączył(a): 23 sty 2013, o 20:22
Lokalizacja: wlkp
Pochwały: 2

Postprzez marx » 20 mar 2013, o 14:09

musisz zapłacić ze złotówkowego. Na walutowym nie ma zwrotu.
marx
Administrator
 
Posty: 12529
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron