• Reklama

Jak płacić na aliexpress

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Postprzez gramacz » 11 mar 2013, o 18:22

Ja nie zaprzeczam ze na dzień dzisiejszy alior jest dobrym bankiem, z naciskiem na dzień dzisiejszy!
Rok temu tak samo chwalony był alior, darmowe konto, darmowa karta, a teraz konto 8zł karta 5zł miesięcznie.

Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

zgadza sie, jak o niej wiesz. niestety większość klientów dowiedziało się o opłatach jak dostali dodatkowo płatny monit o zadłużeniu konta spowodowane opłatami za kartę i konto.
http://bankidlaludzi.eu/opinie/aliorbank/

Ozon twierdzi że sobie wymyślam treść rozmów z konsultantami, że nikt nie powie tam o możliwości podwyższenia prowizji i opłat :lol:

Co do rozmowy z konsultantem to każdy może zadzwonić i zapytać:
Do kiedy będzie darmowe konto?
Do kiedy darmowa karta ?
do kiedy zwrot za zakupy ?

Nawet nikt tam nie zagwarantuje że do końca tego roku te usługi będą darmowe, ba nawet poinformują cię że w każdej chwili moga wprowadzić takie opłaty zgodnie z umową.

Przy rozmowie proszę zapisać datę i godzinę rozmowy i nazwisko konsultanta.
Przyda sie przy reklamacji.

Ps ty chyba nie czytasz tych stron co podajesz, opinii pozytywnych o alior sync na stronie
[hide]http://bankowe-konto.pl/alior-sync-konto-opinie-ocena.php[/hide] jest mniej niż negatywnych i neutralnych.
Ciekawe dlaczego ludzie tego super konta nie lubią?
Czyżby wszyscy się mylili?
powinieneś tam interweniować i przekonać tych ludzi do wyższości aliora nad wszystkimi innymi bankami w Polsce i Europie.
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez gramacz, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
gramacz
 
Posty: 181
Dołączył(a): 8 mar 2011, o 01:00
Pochwały: 7
Telefon:: LENOVO

Reklama

Postprzez kanonier714 » 11 mar 2013, o 18:48

Witam.
Chciałem dzisiaj wieczorem zamówić pierwszą rzecz na Alliexpres - telefon :-)
Mam pytanie. Nie mam karty Master card ani Maestro. jaki jest najlepszy sposób płacenia w ALLiexpres?
Czy istnieje możliwość zapłacenia przelewem bankowym?
Jeśli tak to czy będę ponosił jakieś dodatkowe koszty? jak tak to jakie? czy duże?
kanonier714
 
Posty: 13
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 18:45
Lokalizacja: Lublin

Postprzez marx » 11 mar 2013, o 20:29

PRZELEW BANKOWY TO OK 90 ZŁ, nie warto.
marx
Administrator
 
Posty: 12533
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Postprzez pająk38 » 11 mar 2013, o 20:48

Widzę że wiele osób ma problem aby zapłacić za zakupy na aliexpress.
Ja zrobiłem tak założyłem eKonto w mBanku ,odżałowałem 25 zł na kartę wirtualną w USD,
zapłaciłem za zakupy bez problemu mBank dolicza ok 10gr do kursu dolara w danym dniu ,tak przynajmniej wychodzi z płatności.
Dwa razy do nich dzwoniłem i za każdym razem pyłem połączony z konsultantem ,który powiedział co i jak.
Wiele osób chciało by aby konto było za darmo,przelewy za darmo ,żadnego przewalutowania ,ale tak nie ma i nie będzie bo banki muszą zarabiać.
Nie reklamuje mBanku ,po prostu pisze jak jest i jakie są moje doświadczeni z tym bankiem
pająk38
AKTYWNY
 
Posty: 211
Dołączył(a): 5 lis 2012, o 10:10
Lokalizacja: internet

Postprzez kanonier714 » 11 mar 2013, o 20:54

W takim razie przelewem bankowym się nie opłaca. A jak zapłacę kartą master card to jakie będę ponosił koszty?
kanonier714
 
Posty: 13
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 18:45
Lokalizacja: Lublin

Postprzez macieklm » 11 mar 2013, o 21:32

pająk38 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Dlaczego kłamiesz? Płaciłem dotychczas za zakupy na Ali kartami z mBanku. Zwykłą i e-kartą. Raz, że na debetówce jest podwójne przewalutowanie, to i kurs wyższy. Na e-karcie nie widziałem podwójnego przewalutowania, ale kurs zawyzony.

Teraz zalozylem sobie konto osobiste w Syncu, czekam na aktywację i zakładam konto walutowe.
Ostatnio edytowano 24 mar 2013, o 19:19 przez macieklm, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
macieklm
 
Posty: 168
Dołączył(a): 6 paź 2012, o 12:39
Pochwały: 2

Postprzez kanonier714 » 11 mar 2013, o 22:10

widzę, że dyskusja wre, ale może ktoś odpowiedzieć na moje pytanie?
Płacąc za telefon ktory na aukcji kosztuje 500zł na alliexpres ile pieniedz zabierze mi z konta?
kanonier714
 
Posty: 13
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 18:45
Lokalizacja: Lublin

Postprzez pająk38 » 11 mar 2013, o 22:19

Teraz zalozylem sobie konto osobiste w Syncu, czekam na aktywację i zakładam konto walutowe. Prowadzenie rachunku i karty za darmo.

Jeżeli to prawda że w Syncu wszystko jest za darmo to jest lepsza oferta niż mBanku,
ale ciekawi mnie czy ta sielanka będzie trwać wiecznie.

Może trzeba stworzyć na forum dział - bankowość internetowa , z podziałem na banki.
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez pająk38, łącznie edytowano 1 raz
pająk38
AKTYWNY
 
Posty: 211
Dołączył(a): 5 lis 2012, o 10:10
Lokalizacja: internet

Postprzez macieklm » 11 mar 2013, o 22:30

Nie rozumiem dlaczego poruszacie temat "trwalosci" tej oferty. Przecież równie dobrze w innych bankach mogą narzucic jakies oplaty za coś, co dotychczas było darmowe. To jest normalne w kazdej dziedzinie. Wprowadzą opłaty, nie spodoba się, to wypowiedzenie umowy i tyle. Argument z tym, że za jakiś czas wprowadza opłaty jest śmieszny.
Avatar użytkownika
macieklm
 
Posty: 168
Dołączył(a): 6 paź 2012, o 12:39
Pochwały: 2

Postprzez chinczyk » 11 mar 2013, o 23:19

Podsumowujac, kazdy dokonuje wlasnego wyboru, ja wybiore Alior Sync, poniewaz obecnie kupowalem w BZWBK i srednio po przewalutowaniu dolar liczono mi pomiedzy 3.30-3.35 wiec nie oplaca sie...ciekawe tylko czy mozna zalozyc sobie samo konto walutowe w AS? Przeczytalem ostatnie 10stron watku ale nikt nie odpowiedzial na to pytanie.

Edit:
Doczytalem ze konto w AS jest darmowe jesli jest to nasze konto glowne, a jesli mamy je jako dodatkowe konto to pobierana jest co miesiac oplata 8zl.
Dlatego jak juz to zrezygnowac z obecnego banku i przeniesc sie calkowicie do nowego.
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez chinczyk, łącznie edytowano 2 razy
chinczyk
 
Posty: 128
Dołączył(a): 23 sty 2013, o 20:22
Lokalizacja: wlkp
Pochwały: 2

Postprzez marx » 12 mar 2013, o 07:29

Żeby była jasność:

Najtaniej obecnie zapłacimy za pomocą:
Alior Sync kupując dolary poza AS

Najstabilniejszą ofertę ma.
mBank (ponad 10 lat bez opłat, Alior Sync ostatnio zmienił dwa miesiące temu)

Poradnik z pierwszej strony został napisany tak aby zakupy były tanie i bezpieczne, dlatego padło na kartę internetową z mBanku.

W wątku tym sa przedstawione wszystkie najtańsze sposoby płatności i gdyby tu był sztucznie promowany mBank to bym inne oferty kasował, a tak nie jest.

Opinie klientów banków są w internecie, polecam czytać zanim sie podpisze umowy z jakimś bankiem. Nie sugerujcie się tylko reklamami bo żle na tym wyjdziecie.

Ceny zakupu dolara w poszczególnych bankach i spred ( różnica w % między zakupem a sprzedażą ) Zawsze aktualne notowania.
http://spred.pl/waluta/usd
Ostatnio edytowano 12 mar 2013, o 21:22 przez marx, łącznie edytowano 1 raz
marx
Administrator
 
Posty: 12533
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Postprzez macieklm » 12 mar 2013, o 11:58

marxxx napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Ponad 10 lat, ale od chyba ponad roku już jednak z opłatami... (bez oplat przy spelnieniu pewnych wymogów).
Avatar użytkownika
macieklm
 
Posty: 168
Dołączył(a): 6 paź 2012, o 12:39
Pochwały: 2

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama