• Reklama

Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez boroch » 17 wrz 2017, o 19:41

pete67 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

jeśli nie masz żadnego doświadczenia w zakupach z Chin, z angielskim na bakier, a czytać więcej niż jeden czy trzy posty nie masz chęci - kup w PL.
Będzie dla Ciebie taniej, bezpieczniej wygodniej.
jakiś proline czy coś podobnego. np https://www.fostertechnologies.pl/
wystrzegałbym się tylko allegro i firm krzak.
nie nie pracuję da tego foresta - kupiło tam kilka osób które znam i są zadowoleni.
w Chinach kup coś taniego dla zabawy i zdobycia experience ;)


Tak, kup u nich Mi6 :)
6/128 w PL ciężko będzie kupić. No chyba, że u Januszy na allegro, ale tu jak przedmówca pisał nie polecam.
boroch
AKTYWNY
 
Posty: 505
Dołączył(a): 28 mar 2017, o 08:11
Pochwały: 21
Telefon:: ZTE Axon 7, Sharp S2
ROM: stock

Reklama

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez wacha56ks » 17 wrz 2017, o 22:40

Kupowałem na Aliexpres... ale nie telefon,na Wish kupowałem ale dużo tańszy telefon i VAT musiałem zapłacić,teraz mam Mi5SPlus z Chiin ale przez polskiego dostawcę,dlatego chcę sam kupić,lecz nie do końca wiem jak to zrobić żeby nie było opłat.
Ale dzięki za pomoc.
A propos -za mnie w szkole uczyli rosyjskiego,sam trochę się uczę Anglika ale praca dla córki na chleb niestety wygrywa i nie ma zbytnio czasu na naukę,takie życie.
Pozdrawiam.

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka
wacha56ks
 
Posty: 14
Dołączył(a): 20 lis 2016, o 12:50
Telefon:: SM-G900F
ROM: G900FXXU1BOE3.AMBASA

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez clorox » 17 wrz 2017, o 22:53

Jak znasz rosyjski to na Ali sobie spokojnie poradzisz. Tam więcej ruskich robi zakupy niż polaków, a majfrendy lepiej po rusku niż po angielski szprechają. :mrgreen:
Ja też pamiętam czasy obowiązkowego rosyjskiego w podstawówce czy technikum i pomimo moich oporów do nauki tego języka w głowie zostało na tyle, że forum 4pda.ru bez translatora ogarniam.
"Trzeba mieć dużo cierpliwości, by się jej nauczyć." - Stanisław Jerzy Lec
Avatar użytkownika
clorox
VIP
 
Posty: 1421
Dołączył(a): 22 cze 2015, o 17:44
Pochwały: 96
Telefon:: Cool 1
ROM: leree

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez wacha56ks » 20 wrz 2017, o 11:01

Napiszcie jaka jest szansa na niezapłacenie vatu jak kupię fona u Goldvaya i wezmę przesyłkę DHL,czy coś jeszcze trzeba zaznaczać przy zakupie z Aliexpres?

Może ktoś wie od czego zależy taka rzecz:
Jakiś czas temu kupiłem ładowarkę i kabel na Ali.. i zapłaciłem przelewem24 z poziomu aplikacji w telefonie,natomiast teraz chcę zapłacić tak samo (dlatego że jestem w delegacji i nie mam dostępu do kompa) ale nie mam do wyboru przelewu tylko karta i Q... coś tam.Czy to jest po stronie danego sklepu czy wina po stronie fona (aktualizacji,antywirusa itp.)
Proszę dajcie znać.
Dzięki i pozdrawiam.

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka
wacha56ks
 
Posty: 14
Dołączył(a): 20 lis 2016, o 12:50
Telefon:: SM-G900F
ROM: G900FXXU1BOE3.AMBASA

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez skazi » 20 wrz 2017, o 11:18

wacha56ks napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Zakładam że czytać potrafisz więc przeczytaj łaskawie FAQ w pierwszym poście.
skazi
AKTYWNY
 
Posty: 705
Dołączył(a): 26 maja 2015, o 14:59
Pochwały: 68
Telefon:: Xiaomi Mi5
ROM: Stock

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez jurasko » 20 wrz 2017, o 12:18

Kilka pyta odnośnie gwarancji:
1)Czy naprawa gwarancyjna u Goldiego jest realizowana w Chinach czy w Słubicach?
2)Jeżeli naprawa w Chinach to czy w drodze zwrotnej nie zostanie telefon opodatkowany w UC (Telefon zakupiony bez vat) ?
3)Jaki jest czas naprawy od nadania do otrzymania.
4)Jakie koszty poniosę?

Mam telfon redmi 4pro i prawdopodobnie wyświetlacz mi poszedł(zółta smuga i wyświetlacz widzi w tym miejscu dotyk)
Zastanawiam się czy lepiej nie stracić gwarancji i ponieść koszt wymiany wyświetlacza 200zł na miejscu w serwisie.
Ma ktoś doświadczenie jaka jest jakość wyświetlaczy zakupionych na allegro w stosunku do oryginału?
jurasko
 
Posty: 7
Dołączył(a): 14 mar 2017, o 13:59
Telefon:: Xiaomi redmi 4 pro
ROM: oficialny

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez norbi1952 » 20 wrz 2017, o 15:55

jurasko napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Masz wykupione ubezpieczenie TWG, nie masz żadnego, czy kupowałeś już jak był Allianz?
norbi1952
 
Posty: 23
Dołączył(a): 1 sie 2017, o 00:49
Pochwały: 1
Telefon:: LG

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez jurasko » 20 wrz 2017, o 16:40

Kupowałem 14.03 i przy zamówieniu nie widzę aby jakieś ubezpieczenie było opłacone.
Odebrany 23.03 czyli pojutrze mija 6mc od odbioru.
Allianza nie było wtedy jeszcze.
Czyli bez.
jurasko
 
Posty: 7
Dołączył(a): 14 mar 2017, o 13:59
Telefon:: Xiaomi redmi 4 pro
ROM: oficialny

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez norbi1952 » 20 wrz 2017, o 17:12

W takim razie będziesz musiał wysłać telefon do Chin.
norbi1952
 
Posty: 23
Dołączył(a): 1 sie 2017, o 00:49
Pochwały: 1
Telefon:: LG

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez wacha56ks » 20 wrz 2017, o 17:15

Skazi,dzięki za wyczerpującą odpowiedź i zarazem pomocną.
Wyobraź sobie że zawsze czytam a szczególnie o tym na co chcę wydać ciężko zarobione pieniądze.
Pytałem dlatego że jest dużo opinii w necie i nie wiem jak na to patrzeć-podaję poniżej przykład:

Uwaga! Powtarzające się pytanie! Czy zapłacę za telefon cło i VAT?
Nie zapłacisz cła! Elektronika jest z niego zwolniona! Ryzykujesz tylko podatek VAT, który wynosi 23%, ale i przed zapłaceniem tego podatku można się w prosty sposób zabezpieczyć. Wystarczy np. kupić telefon od sprzedawcy, który oferuje wysyłkę ze swojego magazynu w Europie lub udostępnia specjalną formę wysyłki, która zabezpiecza przed naliczeniem VAT-u. Szczegóły poniżej!

Hong Kong Goldway– Najlepszy sklep z telefonami i tabletami, najlepsze chińskie produkty, Xiaomi, Lenovo i wiele innych. Sklep oferuję wysyłkę bez ryzyka VATu (opcja seller shipping method) oraz 6-miesięczną Gwarancję!

Pozdrawiam.

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka
wacha56ks
 
Posty: 14
Dołączył(a): 20 lis 2016, o 12:50
Telefon:: SM-G900F
ROM: G900FXXU1BOE3.AMBASA

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez jurasko » 20 wrz 2017, o 17:30

norbi1952 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Czyli pkt.1 rozwiązany
Co dalej odnośnie pkt.2-4?
jurasko
 
Posty: 7
Dołączył(a): 14 mar 2017, o 13:59
Telefon:: Xiaomi redmi 4 pro
ROM: oficialny

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez norbi1952 » 20 wrz 2017, o 17:34

Na te pytania musi Ci odpowiedzieć ktoś inny, ponieważ ja korzystałem z ubezpieczenia TWG.
norbi1952
 
Posty: 23
Dołączył(a): 1 sie 2017, o 00:49
Pochwały: 1
Telefon:: LG

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron