• Reklama

Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez brajan74 » 13 wrz 2017, o 22:38

Dziś przyszedł szósty telefon zakupiony u Goldwaya. Wciąż jestem zadowolony.
Od czytania tego wątku już się rzygać chce przez kilku oszołomów. Jeśli moderacja nie zareaguje w końcu, to normalni użytkownicy jak i pewnie przedstawiciel sklepu przestaną tu zaglądać wcześniej lub później.

Autor postu otrzymał pochwałę
brajan74
 
Posty: 4
Dołączył(a): 11 lis 2015, o 12:58
Pochwały: 1
Telefon:: LenovoA820

Reklama

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez UlefoneBePro » 14 wrz 2017, o 08:25

HongKong_Goldway napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Goldway tak ma że oszukuje jest to nagminy proceder. Wystarczy poszukać w internecie i masę można znaleźć histori jak ludzie zostali oszukani przez goldwaya

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka


Rozumiem, że treść naszej wiadomości wklejonej powyżej jest odbierana jako kontrowersyjna i zniechęcająca do naprawy gwarancyjnej, ale pozwólcie, że przedstawię tok rozumowania chińczyków:

1. Zdarzyło się kiedyś, że paczka z Polski do Chin szła bardzo długo(ponad 2 mies.) i urządzenie dotarło już po gwarancji. Dlatego wysłane zostało ostrzeżenie, że zostały tylko dwa miesiące.
2. Najważniejsze: Wyświetlacz do tego modelu kosztuje w przeliczeniu około 60zł na Aliexpress i z poradnikiem na YouTube można go wymienić samemu. W przypadku zgłoszenia problemu z wyświetlaczem w czasie końcówki okresu gwarancyjnego , jeśli jego cena jest tak niska i niewiele większa od kosztów wysyłki zwrotnej za którą klient i tak musi zaplacić wysyłamy prośbę by klient to rozważył i podjął decyzję czy aby nie chce wymienić wyświeltacza niewiele większym kosztem na własną rękę i nie tracić około 2 miesięcy użytkowania telefonu.

Klient zdecydował, że chce wysłać do naprawy, dostał na to oczywiście zgodę, przesłaliśmy mu instrukcję wraz z adresem.

Gdzie tu widzisz oszustwo kolego? Chciałbym żebyś wytłumaczył.


Ja kupiłem już 3 telefony z Chin, w tym jeden od Goldway'a. Jak na razie nie miałem problemów z żadnym z nich i przez to nie korzystałem z gwarancji. Zawsze myślałem, że procedura gwarancyjna będzie odbywać się w następujący sposób: Gwarancja kończy się 12.12.2017, dnia 11.12.2017 robię zgłoszenie że telefon nie chce się włączyć, odsyłam telefon, telefon idzie do Chin 2 tygodnie i dociera 25.12.2017 ( już po gwarancji ale zgłoszenie było wysłane w okresie jej trwania ), serwis stwierdza wadę i naprawia telefon po czym odsyła telefon na własny koszt + zwraca koszty wysyłki do nich, gdyż wada była nie spowodowana uszkodzeniem z winy użytkownika. Tak to się w Polsce odbywa, przynajmniej ja tak zawsze miałem.

Ale z tego opisu wynika, iż nawet jeśli dokonamy zgłoszenia w okresie gwarancyjnym, a paczka dojdzie po tym okresie, to gwarancja jest nieważna. Dodatkowo nawet w razie naprawy opłacamy sami koszt wysyłki do serwisu oraz koszt odsyłki do nas. Czy mam rację, że tak to działa? Nie chcę tutaj toczyć jakiś wojen, ale chcę się dowiedzieć dokładnie jak jest i przeliczyć wszystko zanim zamówię następny telefon z Chin.
UlefoneBePro
 
Posty: 72
Dołączył(a): 14 mar 2017, o 09:33
Telefon:: Ulefone Be Pro

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez djkynek » 14 wrz 2017, o 10:29

Goldway, a kiedy miec bedziecie Mi A1 - i mniej wiecej w jakiej cenie?
djkynek
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 kwi 2016, o 13:26
Telefon:: htc

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez HongKong_Goldway » 15 wrz 2017, o 09:27

@UlefoneBePro

Pod tym linkiem znajdziesz regulamin gwarancji udzielanej przez sklep:
http://bit.ly/2x0xPJT

Obecnie Aliexpress dolicza do każdego kupionego telefonu ubezpieczenie Allianz, niezależne od gwarancji sklepowej. Część napraw dokonuje się już w Polsce.
http://bit.ly/2h6Acky


@djkynek
Xiaomi Mi A1 jest dostępny, real stock
Łap link:
http://bit.ly/2h6pzOu
Avatar użytkownika
HongKong_Goldway
AKTYWNY
 
Posty: 754
Dołączył(a): 2 paź 2014, o 03:34
Pochwały: 48
Telefon:: Xiaomi, LeTV.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez wacha56ks » 17 wrz 2017, o 19:10

Siemka.
Mam do was koledzy prośbę,mianowicie-chcę kupić na Aliexpres Mi6 6/128Gb.
Nie wiem w jakim sklepie żeby nie przyszły mi dodatkowe opłaty i co najważniejsze co tam zaznaczać.Nie znam angielskiego a z translatorem mało kumam.Proszę pomóżcie trochę.Dodam że czytałem porady z forum ale wszystko już mi się myli.Gdzieś czytałem że Goldway jako sklep wysyłając telefon do Pl to i tak przyjdzie VAT.Czy to prawda?I czy na pewno nie ma cła?
Jak zdobyć jakieś zniżki,kody rabatowe?
Dzięki za pomoc.
Mogę przesłać link do sklepu jak coś gdzie chcę kupić.
Pozdrawiam.

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka
wacha56ks
 
Posty: 14
Dołączył(a): 20 lis 2016, o 12:50
Telefon:: SM-G900F
ROM: G900FXXU1BOE3.AMBASA

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez boroch » 17 wrz 2017, o 19:11

Jaka cena u Goldwaya tego mi6?
Może zobacz na gearbest albo ibuygou.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
boroch
AKTYWNY
 
Posty: 505
Dołączył(a): 28 mar 2017, o 08:11
Pochwały: 21
Telefon:: ZTE Axon 7, Sharp S2
ROM: stock

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez wacha56ks » 17 wrz 2017, o 19:23

Nie mam tam konta i nie wiem czy strony są po polsku.Wiem że można w chwilkę założyć konto ale dostępność języka polskiego mnie ogranicza.

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka
wacha56ks
 
Posty: 14
Dołączył(a): 20 lis 2016, o 12:50
Telefon:: SM-G900F
ROM: G900FXXU1BOE3.AMBASA

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez boroch » 17 wrz 2017, o 19:26

wacha56ks napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Jest tłumacz Google.
Dolary wszędzie takie same :)
Na gearbest mi6 ceramiczny 6/128 GB jest za 439,99$.
Ile Goldway chce?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
boroch
AKTYWNY
 
Posty: 505
Dołączył(a): 28 mar 2017, o 08:11
Pochwały: 21
Telefon:: ZTE Axon 7, Sharp S2
ROM: stock

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez wacha56ks » 17 wrz 2017, o 19:28

Cena ok.1700zł

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka
wacha56ks
 
Posty: 14
Dołączył(a): 20 lis 2016, o 12:50
Telefon:: SM-G900F
ROM: G900FXXU1BOE3.AMBASA

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez boroch » 17 wrz 2017, o 19:32

wacha56ks napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Na gearbest z wysyłką priority line (małe ryzyko vat) wychodzi po kursie 3,6 zł za dolara niecałe 1600.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
boroch
AKTYWNY
 
Posty: 505
Dołączył(a): 28 mar 2017, o 08:11
Pochwały: 21
Telefon:: ZTE Axon 7, Sharp S2
ROM: stock

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez wacha56ks » 17 wrz 2017, o 19:34

Podasz jakiś link na pewny sklep,może jakiś kod gdzieś macie na dodatkowy rabat?

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka
wacha56ks
 
Posty: 14
Dołączył(a): 20 lis 2016, o 12:50
Telefon:: SM-G900F
ROM: G900FXXU1BOE3.AMBASA

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez pete67 » 17 wrz 2017, o 19:38

wacha56ks napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

jeśli nie masz żadnego doświadczenia w zakupach z Chin, z angielskim na bakier, a czytać więcej niż jeden czy trzy posty nie masz chęci - kup w PL.
Będzie dla Ciebie taniej, bezpieczniej wygodniej.
jakiś proline czy coś podobnego. np https://www.fostertechnologies.pl/
wystrzegałbym się tylko allegro i firm krzak.
nie nie pracuję da tego foresta - kupiło tam kilka osób które znam i są zadowoleni.
w Chinach kup coś taniego dla zabawy i zdobycia experience ;)
pete67
AKTYWNY
 
Posty: 730
Dołączył(a): 12 gru 2013, o 11:19
Pochwały: 17
Telefon:: Redmi Note
ROM: MIUI POLSKA

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości