• Reklama

Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez marcoos1 » 10 wrz 2017, o 18:11

Podatek jest zapłacony w kraju przepakowania.
marcoos1
VIP
 
Posty: 1116
Dołączył(a): 13 sty 2014, o 23:37
Pochwały: 84
Telefon:: samsung

Reklama

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez akir » 10 wrz 2017, o 20:54

marcoos1 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Tak na bank xD płacą vat :D

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
akir
AKTYWNY
 
Posty: 653
Dołączył(a): 25 gru 2016, o 12:03
Pochwały: 14
Telefon:: huwawei

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez bugmenot » 10 wrz 2017, o 23:15

Leszek już się tak nie podniecaj bo Ci żyłka pęknie. Przecież wiadomo że na tej wysyłce też zarabiają bo to jest dodatkowa usługa. Czekają kilka dni aż się zbierze więcej przesyłek i wysyłają w jednej dużej Dhl'em do Anglii.
A może Ty też coś zasugerujesz - nic nie wniosłeś do tematu i tylko hejtujesz.
A z teoriami to leć chłopie na uczelnie i się podszkol, to jest moja opinia, jak się nie zgadzasz nie musisz od razu obrażać. Może napisz o swojej. :) Głupocie
A "Pani Domu" co to za pismo, ja nie znam - pewnie sam czytasz...
bugmenot
 
Posty: 189
Dołączył(a): 3 kwi 2012, o 21:17
Pochwały: 3

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez bugmenot » 10 wrz 2017, o 23:33

Może się źle wyraziłem, chodzi o to że te szkła na ekrany nic nie dają one same się szybko tłuką a ludzie myślą że im ratuje ekran, A jeżeli chodzi o rysowanie ekranu bez szyby, to na prawdę trzeba się mocno starać żeby go zniszczyć - teraz są wykonane z twardego szkła. I zanim się mocno porysuje to minie 1-2 lata a to po tym czasie kupisz nowy telefon. Dla mnie telefon jest do telefonowania a nie noszenia dla szpanu w etui i foliami na ekranie, żeby po januszowemu sprzedać w "idealnym stanie" za 2 lata jakiemuś miłośnikowi używek.

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Perfekcyjne wytłumaczenie - Goldie dał ciała po całości i właściwie okłamał avatarka, ale kolega bugmenot stwierdził, że avatarek się podnieca i właściwie to, że został oszukany, to ratuje mu telefon, bo ekran jak zbije, to i tak będzie miał nowy ... Gdzie się tacy rodzą???
bugmenot
 
Posty: 189
Dołączył(a): 3 kwi 2012, o 21:17
Pochwały: 3

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez leszek_fcb » 11 wrz 2017, o 00:25

Wniosłem do dyskusji obalenie bzdury wyssanej z palca. BTW forum to słabe miejsce na wyładowywanie wewnętrznych frustracji. Polecam Ci zmianę podejścia.
leszek_fcb
 
Posty: 37
Dołączył(a): 26 maja 2015, o 14:44
Pochwały: 1
Telefon:: Coolpad Cool1

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez Sebastian1988 » 11 wrz 2017, o 11:40

Skąd wziąść dok potwierdzający zapłata podatku przy odprawie celnej zrobione przez Goldiego?

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
Sebastian1988
 
Posty: 68
Dołączył(a): 15 maja 2015, o 23:54
Pochwały: 1

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez boroch » 11 wrz 2017, o 11:46

Sebastian1988 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Poczta powinna wystawić kwit, jak płaciłeś, albo listonosz.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
boroch
AKTYWNY
 
Posty: 505
Dołączył(a): 28 mar 2017, o 08:11
Pochwały: 21
Telefon:: ZTE Axon 7, Sharp S2
ROM: stock

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez Sebastian1988 » 11 wrz 2017, o 21:17

Chodzi o odprawę robiona przez Goldiego np we Francji

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
Sebastian1988
 
Posty: 68
Dołączył(a): 15 maja 2015, o 23:54
Pochwały: 1

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez I†achi » 11 wrz 2017, o 23:24

Sebastian1988 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


A w jakim sensownym i logicznym celu jest Ci to potrzebne?
I†achi
 
Posty: 149
Dołączył(a): 31 sie 2015, o 21:03
Pochwały: 1
Telefon:: iP4S

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez Sebastian1988 » 11 wrz 2017, o 23:25

Tak. Prowadzę w imieniu klienta postępowanie wyjaśniające w U.S

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
Sebastian1988
 
Posty: 68
Dołączył(a): 15 maja 2015, o 23:54
Pochwały: 1

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez HongKong_Goldway » 12 wrz 2017, o 11:45

Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Podaj proszę numery tych zamówień, zweryfikuję czy mówisz prawdę.
Jeśli chodzi o gifty za użycie kodu GWPL to zawsze informujemy, że dodajemy je jeśli są na stanie. Należy czytać ze zrozumieniem zanim użyje się inwektyw.
Od jakiegoś czasu obrażasz sklep Goldway, to nie pierwszy post w którym piszesz o nas jako o oszustach. Ostatnio także doradzasz niemądrze forumowiczom wprowadzając ich w błąd więc będę musiał poprosić któregoś z Panów moderatorów o reakcję.



Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Obecnie w Hiszpanii mamy tylko wersje 2GB, dostępność modeli powinna zwiększyć się w ciągu 1-2 tyg. Być może będzie wśród nich Redmi 4 3GB. Musimy poczekać :)



Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Przepraszam, ale nie widzę żadnego połączenia faktu, że nie otrzymałeś szkła na ekran z tym że zapłaciłeś 23$ za wysyłkę DHL.
Wysyłka przez DHL jest to usługa, chroniąca klienta od należności celnych i zapewniająca szybką bezproblemową dostawę. Za to klient płaci te dodatkowe 20kilka dolarów. Co do solidności opakowania przesyłki - wiemy jak najlepiej zapakować przesyłkę aby nic jej się nie stało w transporcie, wysyłamy po paredziesiąt - pareset paczek dziennie, uszkodzenie urządzenia w trakcie dostawy byłoby problemem także dla Nas. Jeśli urządzenie które otrzymałeś nie przyszło uszkodzone to przepraszam, ale nie widzę podstaw do żądania zwrotu kosztów dostawy.
Obiecałem Ci poprzez wiadomości na PW, że dorzucimy szkło na ekran - to prawda. Magazyn przeoczył oznaczenie na zamówieniu i go nie dodał. Nasz błąd, chcemy Ci go zrekompensować i zwrócić równowartość szkła poprzez PayPal lub zaoferować kupon warty 2x więcej niż koszt szkła na kolejne zakupy. Czy widzisz rozsądniejsze rozwiązanie problemu?




@paweel12
Serwis wysłał Ci instrukcję poprzez wiadomość do zamówienia. Jest tam adres na który prosimy Cię abyś nadał telefon w celu naprawy gwarancyjnej.
2 miesiące gwarancji, które pozostały spokojnie starczą na naprawę telefonu, nie martw się :)
______________

Autor postu otrzymał pochwałę
Avatar użytkownika
HongKong_Goldway
AKTYWNY
 
Posty: 754
Dołączył(a): 2 paź 2014, o 03:34
Pochwały: 48
Telefon:: Xiaomi, LeTV.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez fighter » 12 wrz 2017, o 14:15

paweel12 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Goldway tak ma że oszukuje jest to nagminy proceder. Wystarczy poszukać w internecie i masę można znaleźć histori jak ludzie zostali oszukani przez goldwaya

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
fighter
 
Posty: 95
Dołączył(a): 29 wrz 2015, o 10:45
Pochwały: 2
Telefon:: asus

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron